TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Śmierć? Każdemu polecam!

Ocena:
(8 opinii)

Ojciec Joachim Badeni i przeprowadzająca rozmowę z 96-letnim dominikaninem Alina Petrowa-Wasilewicz polecają każdemu refleksję nad śmiercią w czasach, gdy z jednej strony stała sie ona tematem tabu i można przeżyć życie bez głębszych przemyśleń nad nią, a z drugiej kwitnie cywilizacja śmierci wymierzona w bezbronnych, słabych, chorych, starych, słowem tych, którzy swoim istnieniem zakłócają błogie niemyślenie o śmierci.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

"Śmierć?..." Polecam książkę... :-)

Książkę przeczytałam w dwa dni i bardzo mi się spodobała. Jednak myślę, że - jak każda lektura - musi trafić na swój czas i miejsce. Nie każdy czytelnik będzie akurat w momencie odpowiednim do czytania o śmierci. Wydaje mi się, że można kupić ją dla siebie, ale niekoniecznie dla kogoś innego.
Pokazuje śmierć z innej perspektywy niż zwykle się na nią patrzy. Z radosnej. Ale znajomi i dzieci dziwnie na mnie patrzyli, kiedy ją czytałam. Jednak właśnie, śmierć pokazana jest radośnie. Książka jest pogodna, nie "samoumartwiająca".

autor opinii: Justyna Truskolaska

Ta książka - każdemu polecam!

Bardzo dobra lektura. Jeśli ktoś z Was oglądał Amadeusza M. Formana to pamięta zapewne słowa tytułowego bohatera o, za przeproszeniem, "sraniu marmurem". W tej książce, w tej rozmowie nic takiego się nie dzieje. Czytasz i wiesz, czytasz i czujesz jak mówi do Ciebie ktoś kto żył. Ktoś kto nie oszukując życia zbędnymi frazesami a opierając je na Bogu, zanurzając je w Jego świetle i tak polecał śmierć. Polecam!

autor opinii: Agnieszka Bembnowicz

"Śmierć? Każdemu polecam!"

Tak, każdemu polecam, zwłaszcza osobom, które przezywają żałobę. Książka mimo, że w tytule ma słowo "śmierć", które w dzisiejszych czasach jest tematem tabu, po prostu podnosi na duchu. Teraz sięgnę po kolejną książkę pt. "Stąd do nieba. Ostatnie przesłanie"
Tych książek się nie czyta tylko połyka.
Pozdrawiam
Anna

autor opinii: Anna K.

niesamowita książka

Każdemu polecam książkę, która w tytule ma śmierć, a tak naprawdę jest książką o życiu... prawdziwym życiu

autor opinii: Robert

super książka

Każdemu polecam

autor opinii: ddd

----

przewrotny tytuł ale każdy chrześcijanin powinien wiedzieć że to prawda. książka to wyjaśnia w sposób jasny i prosty dla każdego. polecam

autor opinii: monika kaczorkiewicz

ksiazka godna polecenia

autor opinii: agata

Lektura warta bezsennej nocy!

Mądra i ciepła książka, nie o śmierci właściwie wcale, a wręcz przeciwnie o życiu.Książka o lęku, który jest niepotrzebny i o miłości , która jest niezbędna.Inteligentnie, bez zadęcia, spokojnie na temat tego, że nasze życie będzie jeszcze ciekawsze o ile trochę się do tego przyłożymy.Jestem zachwycona i polecam wszystkim!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: o. Joachim Badeni OP
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 120x200
EAN: 9788375690125
ISBN: 9788375690125
ID: 63227

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Śmierć? Każdemu polecam! Śmierć? Każdemu polecam!
24.50 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...