TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Widzialne i niewidzialne cz. 3

Seria "Widzialne i niewidzialne" to niesamowite audycje, które odkrywają tajemnice wiary i demaskują kłamstwo magii, okultyzmu czy astrologii. Cykl swoją premierę miał na antenie Radia Plus w ostatnim roku XX wieku, a kolejne odcinki były emitowane przez 20 miesięcy.

Trzecia część cyklu zawiera prawdziwe historie świętych obcowania trzech wyjątkowych Świadków Wiary.

Święty Józef - łagodność i siła

Patron Kościoła, ludzi pracy, rodzin i dobrej śmierci. Człowiek, którego sam Bóg wybrał na ziemskiego opiekuna Jezusa Chrystusa. Spędził życie u boku Maryi, czule dbając o jej bezpieczeństwo. Dziś jest jednym z najczęściej wzywanych świętych Kościoła.

Istnieją niezliczone świadectwa szczęśliwych małżonków, którzy odnaleźli się dzięki św. Józefowi. Zespół "Widzialne i niewidzialne" dotarł do osób, które wierzą, że właśnie jemu zawdzięczają ratunek w tarapatach finansowych, właściwe decyzje, a nawet życie.

Święty Juda Tadeusz - nadzieja wbrew nadziei

Krewny Jezusa Chrystusa; odważny i bezkompromisowy. Poniósł śmierć męczeńską. Zanim odszedł, za życia zdobył sławę tego, który czyni cuda. Uzdrawiał i nawracał.

Co robi dziś? Dlaczego tak wiele osób uważa go za patrona spraw trudnych i beznadziejnych? Czy liczne wota wokół wizerunków św. Judy Tadeusza to zbiorowa egzaltacja, a może św. Juda ma rzeczywiście szczególny dar ratowania ludzi?

Święty Ojciec Pio - cuda, stygmaty, bilokacja

Jeden z największych charyzmatyków XX wieku; stygmatyk i cudotwórca, a przy tym posłuszny Kościołowi skromny kapucyn. Dziś jego imię zna cały świat, bo Bóg przez jego, oznaczone stygmatami ręce, dokonał rzeczy niezwykłych.

Zespół "Widzialne i niewidzialne" dotarł do osoby, której o. Pio wymodlił życie, a także nagrań z nabożeństw celebrowanych przez świętego kapucyna.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD Box
Wydawca: Wydawnictwo Raj Media
Autor: Jacek Królikiewicz
Rok wydania: 2000
EAN: 9788363154080
ID: 328242

Zobacz również

Zajrzyj do książki Widzialne i niewidzialne cz. 3 Widzialne i niewidzialne cz. 3
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...