TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Świadkowie Jehowy. Seria: Biblioteka zagrożeń duchowych

Ocena:
(2 opinii)

Podstawowe informacje o Świadkach Jehowy prostym i bogatym w przykłady językiem...

Kim są świadkowie Jehowy?

Dlaczego uważają, że Jezus nie umarł na krzyżu?

Czemu nie pozwalają na transfuzje krwi swoim bliskim?

Dlaczego nie modlą się modlitwą Ojcze nasz?

Kolejna książka z serii Biblioteka Zagrożeń Duchowych jest popularnonaukowym porównaniem nauki świadków Jehowy i Kościoła katolickiego. Obrazuje manipulacje, jakich dopuszczają się świadkowie Jehowy, zawiera relacje samych świadków, radzi, jak bronić się przed ich natarczywością i jak z nimi rozmawiać.


Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Świadkowie Jehowy posiadają niezwykłą wiedzę na temat zawartości Biblii(tłumaczonej na ich sposób) i mają zdecydowane poglądy na każdy temat.Jak umiejętnie rozmawiać z nimi aby nie dać się zapędzic w "kozi róg"?
Książka w sam raz dla kogoś kto chciałby zdobyć wiedzę na temat podstawowych różnic wiary katolickiej a poglądów świadków(poparte cytatami z biblii).Wystarczy aby umiejetnie poprowadzić rozmowę,kiedy zapukają do drzwi naszego domu.Polecam!

autor opinii: Agnieszka Błaszczak

Krótko, acz treściwie przedstawione kontrargumenty dla głównych prawd wiary Świadków Jehowy. Cieszę się, że przeczytałam tę książeczkę, choć nie jest to jedyna książka w tym temacie, jaką ostatnio czytałam. Czułam się raczej bezbronna, kiedy do moich drzwi zapukali Świadkowie Jehowy i, korzystając z tego, ze przyjęłam ich grzecznie, zaczęli swoją działalność polegającą na robieniu ludziom wody z mózgu. Oczywiście nie boję się, że ulegnę tym działaniom, ale jednocześnie chciałabym mieć jakieś dowody na to, że ich teoria jest błędna, aby móc im to powiedzieć prosto w oczy. Książka "Świadkowie Jehowy" daje taką broń do ręki tym, którzy chcą się obronić, ale nie mają zamiaru od razu studiować teologii. Polecam lekturę tej książki.

autor opinii: Katarzyna Popławska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Andrzej Wronka
Rok wydania: 2005
Ilość stron: 62
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788389862068
ISBN: 83-89862-06-9
ID: 15143

Zobacz również

Świadkowie Jehowy. Seria: Biblioteka zagrożeń duchowych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...