TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Świat oczami kobiet. Świat oczami mężczyzn

Ocena:
(2 opinii)

Polujący wzrokiem mężczyzna i zmysłowo uwodząca kobieta to znane już realia dotyczące cech obu płci. Ale czego naprawdę pragną kobiety? Jak postrzegają mężczyzn i przyjaźń? Dokąd prowadzą ich niekończące się wypowiedzi? Jak to się dzieje, że kobieta szybciej czuje niż mężczyzna myśli? Czy mężczyźni są uzależnieni od kobiet? To pytania, na które odpowiedzi znajdziesz w tej książce.

Treść jest bogatą bazą wiedzy psychologicznej, podpartej aforyzmami znanych i wielkich ludzi, której uzupełnienie stanowią pełne fantazji ilustracje. Humorystyczne ujęcie niektórych kwestii zapewnia przy lekturze dobrą zabawę. Bo dobrze jest, kiedy potrafimy pośmiać się z samych siebie... Odkryj więc, czy kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa...? Może jednak z tej samej „bajki”, w której wszyscy pragną miłości...? Książka – edytorsko – niezwykle wydana. Z jednej strony „Świat oczami kobiet”, odwracając książkę na drugą stronę mamy drugą: „Świat oczami mężczyzn”. Dwie książki w jednej!!!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

troszkę się zawiodłam...

Spodziewałam się czegoś więcej po tej książce - być może podejścia psychologicznego, a może zwyczajnie tekstu, który nie będzie trącił seksizmem. Niestety troszkę się zawiodłam...
Drugi raz nie kupiłabym tej książki...

autor opinii: Magdalena Krukowska

Dla mieszkanek Wenus i bojowników z Marsa

Pomysłowo przygotowana, sympatyczna książeczka, ukazująca dwa światy przeciwnych płci.
Sentencje, cytaty, krótkie historyjki i zabawne rysunki odsłaniają tajemnice mieszkanek Wenus i bojowników z Marsa. Ładnie wydana, niewielka, ale niezwykle pojemna w prawdę książeczka, która pomaga lepiej poznać osobników płci przeciwnej, ale także i zrozumieć dokładniej samych siebie. Świetny pomysł na miły prezent – dla narzeczonych, nowożeńców, na walentynki dla drugiej połówki, a nawet na złote gody! Polecam zakochanym i szukającym miłości.

autor opinii: Karolina Kolczyńska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Sprawy Polityczne
Autor: Żaklina Henzel, Paweł Piotrowski
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788361533450
ISBN: 978-83-61533-45-0
ID: 134574

Zobacz również

Świat oczami kobiet. Świat oczami mężczyzn
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...