TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zatrzymaj się

Cieszę się, że trzymasz tę książkę w ręku. Pisałam ją z myślą o tobie. Liczę, że miło cię zaskoczy.

Zawarłam w niej wiele refleksji i przemyśleń spisywanych na kawałkach kartek w drodze do domu, po skończonej pracy. Jak wiesz, jestem psychologiem. Moja praca to słuchanie i pomaganie innym. Wiele godzin towarzyszenia ludziom zbolałym życiem. To trudny, a zarazem piękny zawód.

W tekście znajdziesz trochę o mnie, ale również o sobie, o znajomych bliższych i dalszych, i o ludziach, których mijasz codziennie. Jesteśmy inni, a mimo to tak bardzo podobni. Chcemy kochać i być kochani.

W książce dotykam spraw bliskich nam wszystkim i tak oczywistych, jak radość, miłość, zazdrość, samotność, lęk, zagubienie, wyścig z czasem i wiele innych. Odkrywam je na nowo. Porządkuję je i nazywam po imieniu.

Moje refleksje to opowieści z życia wzięte, ale przefiltrowane przez doświadczenie zawodowe i własną wrażliwość. Czasami bawię, czasem prowokuję lub przywołuję bolesne wspomnienia. Wszystko po to, by poruszyć twoją wyobraźnię i emocje.

By zatrzymać cię, wyciszyć... By dać ci czas na refleksję nad swoim życiem, postępowaniem i decyzjami. By stanąć w prawdzie z samym sobą. By usłyszeć swój dawno niesłyszany głos.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Psychocentrum
Autor: Sylwia Krajewska
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788394339210
ISBN: 9788394339210
ID: 354447

Zobacz również

Zatrzymaj się
44.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...