TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Synergia mocy. Okna Iluzji cz. 2

Jak często słyszałeś o narzędziach rozwoju, które zapewnią Ci osiągnięcie wszystkiego czego chcesz, a tego nie masz?

Tak, oczywiście, one istnieją i działają. Ale, ale... przed rozpoczęciem realizacji celu warto zastanowić się, czy ścieżka do niego prowadząca nie pozbawi Cię tego, co już masz i co daje Ci satysfakcję.

Absolutnie niezaprzeczalną wartość ma również analiza tego, co masz, mimo iż tego nie chcesz. Skąd to się wzięło? Czego chciałeś, skoro znalazło się w Twoim życiu?

Technika nazwana "Oknem iluzji" pozwoli Ci prześledzić wszystkie te obszary i odkryć prawdziwe pragnienia prowadzące Cię prosto do zajęcia się tym, co dla Ciebie WAŻNE.

Jak często słyszałeś o ludziach sukcesu, którzy byli nieszczęśliwi?

Zdobyli to, do czego dąży wielu w dzisiejszym świecie: pieniądze, uwielbienie, zainteresowanie, a mimo to ich egzystencja była przepleciona pasmem nałogowych ciągów lub w ogóle kończyła się przedwcześnie. "Okno iluzji" pozwoli Ci zagłębić się w siebie tak, byś uniknął przystawienia swojej drabiny rozwoju do niewłaściwej ściany.

Z tego audiobooka dowiesz się nie tylko, dlaczego kluczem jest działanie, ale także dostaniesz konkretne narzędzie wskazujące, jak przejść od przemyśleń o wartościach, lękach i priorytetach do poukładanego i skoncentrowanego na TWOICH celach działania. Tym narzędziem będzie "Drugie Okno Iluzji", które w jasny sposób podświetli istotne dla Ciebie czynności.

Człowiek może rozwinąć się tylko na tyle, na ile pozwala mu jego umysł!

Stąd w mocnym przekazie Fabiana Błaszkiewicza znalazło się miejsce na technikę "Przeskórowania", która sprawi, że dasz sobie przyzwolenie na osiąganie wielkości. A po pokonaniu mentalnych barier zaczniesz przełamywać je w rzeczywistości!

Stare polskie przysłowie powiada, że "kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości". Stąd prawdopodobnie biorą się i kolejne, jeszcze dalej idące twierdzenia. Mianowicie, że sukces biznesowy i szczęście rodzinne nie mogą iść w parze lub jeśli ktoś się dorobi wielkich pieniędzy, to musi to okupić popsuciem małżeństwa.

A jeśli ktoś zostanie bogaty i ze współmałżonkiem nie zrywa, to koniecznie musi się to odbić na relacjach z dziećmi. A jeśli i tu okazuje się, że jest całkiem dobrze, to na pewno odbije się to takiemu człowiekowi na zdrowiu i moralności. Słowem: okaże się, że był złodziejem, oszustem, wyzyskiwaczem uczciwych i dlatego dostał raka...

Niestety. Przysłowia mądrością narodu, ale tylko wówczas, gdy pamiętamy o kontekście, w jakim się pojawiają.

Zaś przysłowie, które przywołaliśmy na początku, pojawiało się oryginalnie tylko w jednym kontekście: jako słowa, którymi wygrany pocieszał przegranego.

Jeśli sobie przypomnisz - lub choćby tylko wyobrazisz - scenę, w której ktoś podczas hazardu traci ogromne pieniądze, inny zaś, z furą dopiero co wygranych pieniędzy, próbuje tego pierwszego jakoś pocieszyć, zobaczysz natychmiast, że owo pocieszanie ma mocno ironiczny charakter. "Kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości"...

W rzeczywistości sam decydujesz, w czym masz szczęście, bo Twoje działanie jest jego źródłem.

SPRAWDŹ TEN MOCNY AUDIOBOOK!

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: złote myśli
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
EAN: 9788377018088
ID: 445247

Zobacz również

Synergia mocy. Okna Iluzji cz. 2
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...