TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka modlitwy. Życie duchowe w praktyce. Seria: Psychologia i formacja

Sztuki modlitwy można się uczyć i trzeba się uczyć. Dlatego książka, którą oddajemy Czytelnikowi do rąk, chce pomóc w tym szlachetnym przedsięwzięciu.

Mówiąc o Czytelnikach, mam na myśli kandydatów przygotowujących się do kapłaństwa, księży, osoby konsekrowane, a także świeckich pragnących pogłębić osobiste życie duchowe i jeszcze bardziej angażować się w życie Kościoła.

Książka może służyć jako podręcznik do pogłębienia wiedzy, do lepszego poznania duchowości chrześcijańskiej, a także jako przewodnik na osobistych drogach życia duchowego.

Niniejszym tomem zamykamy cykl prac zbiorowych, których tytuły rozpoczynają się od słowa "sztuka": „Sztuka spowiadania”, „Sztuka kierownictwa duchowego”, „Sztuka bycia księdzem”, „Sztuka relacji międzyludzkich”.

„Sztuka modlitwy. Praktyka życia duchowego” jest istotnym dopełnieniem czterech poprzednich publikacji. Wszystkie poświęcone są "praktyce" życia duchowego w ujęciu chrześcijańskim.

I choć zamieszczone w nich artykuły nie stronią od refleksji biblijnej, teologicznej czy moralnej, to jednak dominuje w nich przede wszystkim spojrzenie egzystencjalne i ascetyczne na podstawowe zagadnienia życia duchowego: modlitwę, życie sakramentalne, moralność, obowiązki stanowe, życie wspólnotowe.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: WAM
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 656
Wymiar [mm]: 160x240
EAN: 9788327710451
ISBN: 9788327710451
ID: 339791

Zobacz również

Sztuka modlitwy. Życie duchowe w praktyce. Seria: Psychologia i formacja
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...