TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka owocnego życia

Ocena:
(1 opinii)

Najnowsza książka ojca Kłoczowskiego wybitnego filozofa religii, historyka sztuki i wreszcie znanego krakowskiego duszpasterza, mówi o chrześcijaństwie radosnym i owocnym. Wśród ogólnej atmosfery narzekań, w aurze rozczarowania i czarnowidztwa związanego z nową polską rzeczywistością Autor zdecydowanie opowiada się za radosnym przeżywaniem wiary, za pracą u podstaw przynoszącą satysfakcję i prowadzącą do prawdziwego umocnienia w wierze, nadziei i miłości.

Ojciec Kłoczowski nie pozwala na narzekania, obnaża niszczącą strategię „środków masowego rażenia”, drwi ze skłonności Polaków-katolików do melancholii („Polacy nawet kolędy śpiewają na melodię Gorzkich żali”), mobilizuje do walki o zagospodarowanie przestrzeni wolności, o lepsze życie, to znaczy bardziej wartościowe, bardziej owocne.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Książka o sensie życia

Tak, ale bez moralizatorstwa, bez mówienia: "powinno się to czy tamto". Książka mówi o wartościach, które przewijają się w naszym życiu, że można się zachwycić życiem i odnaleźć w nim szczęście. Polecam wszystkim poszukującym.

autor opinii: Michał Wąsowski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Jan A. Kłoczowski OP
Rok wydania: 2004
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9798370335198
ID: 22412

Zobacz również

Sztuka owocnego życia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...