TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym. Seria: Psychologia pozytywna i wiara

„Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym” to pierwsza na polskim rynku wydawniczym książka opisująca codzienne ludzkie sprawy w perspektywie doświadczenia wiary i psychologii pozytywnej.

Tym, co łączy te dwa rożne wymiary, jest człowiek oraz jego odwieczna tęsknota za dobrem i szczęściem. Autor zauważa, że wiara chrześcijańska nie tylko nie stoi w opozycji do radości życia, ale tak naprawdę pełniej do niej prowadzi, ukazując dalsze horyzonty.

Zarówno osoby wierzące, jak i poszukujące znajdą w tej książce wiele praktycznych wskazówek oraz interesujących podpowiedzi.

Piotr Kwiatek OFMCap – doktor psychologii i zakonnik. Wykłada psychologię ogólną i komunikację w Wyższym Seminarium Duchownym Kapucynów w Krakowie oraz interwencje pozytywne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E.P. Seligmana. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologii Pozytywnej oraz The Gestalt Therapy Institute of Philadelphia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Serafin
Autor: Piotr Kwiatek
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 87
Wymiar [mm]: 120x193
EAN: 9788363243609
ISBN: 9788363243609
ID: 340591

Zobacz również

Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym. Seria: Psychologia pozytywna i wiara
24.46 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...