TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka samodyscypliny

Ocena:
(13 opinii)

Dzięki tej książce odkryjesz pozytywne znaczenie samodyscypliny i zrozumiesz jak bardzo przyczyni się ona do Twojego sukcesu. Dzięki wskazówkom autora poznasz kroki, by zdobyć to, czego najbardziej pragniesz.

Dowiesz się także, jakie zasady zdrowego życia i zachowania energii powinieneś stosować w życiu, aby zebrać obfite owoce. Dowiesz się, jak zapanować nad swoim ciałem, np. nad pożądaniem seksualnym, poznasz metody właściwego panowania nad gniewem i swoimi nastrojami. Zapoznasz się również z 13 sposobami zdobycia niezależności finansowej, proponowanymi przez autora.

Dzięki radom zawartym w książce Gallowaya nauczysz się pracować nad swoimi nawykami, aby wyeliminować z nich to, co złe, a stworzyć nowe nawyki prowadzące do sukcesu. Książka ta pozwoli Ci spojrzeć na swoje życie w sposób pozytywny i nauczy Cię, jak żyć, aby osiągnąć trwałe szczęście.

Opinie naszych Klientów (13 opinii)Napisz swoją opinię

Skarb

Poszukiwałam takiej książki ponieważ mam problem z samodyscypliną a to jest podstawa w każdej dziedzinie pracy i życia.Teraz wcielam zalecenia w życie i powoli widzę poprawę.Polecam każdemu kto czuje że ma chaos w życiu.

autor opinii: Anna Rogóż

Dobra książka

Cenna książka, gdy chcemy skupić się na efektywności swoich działań. :-)

autor opinii: Karol

srednia

Książka jak w tytule napisałam dla mnie średnia. Nie spełniła moich oczekiwań

autor opinii: Małgorzata Rybska

Bardzo dobra książka. Pożyteczna wiedza. Polecam wszystkim osobom, które chcą być lepsze niż są w tej chwili. Pragną rozwijać się w jakiejkolwiek płaszczyznie, fizycznej, duchowej, emocjonalnej, umysłowej..... Polecam.

autor opinii: Krzysiek

Sztuka samodyscypliny

Bardzo fajna książka!!!!! Przypomina o sile, która w nas drzemie i pomaga w zmianie dotychczasowego życia na lepsze ! Polecam !

autor opinii: G.P.

Super obsługa!

Bardzo jestem zadowolona z wszystkich książek, które zamówiłam. Treści zawarte w tych książkach są mi niezbędną pomocą w pracy katechetycznej ale też w życiu codziennym. Bardzo dziękuję za miłą obsługę. Z wyrazami szacunku.

autor opinii: s. u.

warto było

Już sam tytuł motywuje. Zawartość nie mniej przekonywająca i sensownie podana. Polecam.

autor opinii: Teresa Szymczak

Klucz do sukcesu w samorozwoju

Samodyscyplina nie kojarzy się przyjemnie. Nikt z nas nie lubi nakazów, rozkazów, czy musztry.
Pan Galloway w lekkim, amerykańskim stylu wyjaśnia, że tak naprawdę jest to pojecie pozytywne i bardzo potrzebne - po przeczytaniu ksiązki można ośmielić się stwierdzić, że potrzebne wszędzie.
Książka dobra. Przypadkiem posłużyła nawet nawiązaniu znajomości z nieznajomymi w poczekalniach;)
Pozdrawiam

autor opinii: Malwina Kłysz

to jest dobre, nawet bardzo

to jest to, czego potrzebuję.[ja wielki bałaganiarz w bardzo szerokim znaczeniu tego słowa]. powoli wchodzę w treść; nie przeczytałam jeszcze do końca, ale nie spieszę się. wiem już, że mogę coś zmienić i chcę zmieniać. Szczerze polecam

autor opinii: Małgorzata Stalmach

Uwierz w swoje możliwości :)

Książka dająca wiarę w swoje możliwości POWERA :-), wiele daje do myślenia nad tym jak mamy pracować nad sobą, gdzie popełniamy błędy. Dobra książka

opinia - sztuka samodyscypliny

bardzo się cieszę z zamówionej ksiązki . W końcu mam nadzieję zmienię siebie i w końcu innych ludzi .
Bardzo polecam tę książkę

autor opinii: marcin konopacki

Rekolekcje dla poczatkujących

Książka Dale'a Gallowaya przedstawia treści zgodne z tytułem - mówi o tym, jak w swoim życiu zaprowadzić elementarny ład. Skierowana jest zatem do ludzi, w których życiu takiego ładu brak. Wokół nas mnóstwo takich osób: zagubionych,nieposiadających (pozbawinych?)jasnego systemu wartości, w rozmaity sposób uzależnionych (liczne obecnie nowe nałogi: -olizmy). Autor, twórca własnego kościoła (czy chyba raczej jakiejś protestanckiej parafii), zajmuje się w ramach swej misji poradnictwem małżeńskim i ogólnie poradnictwem życiowym. Książka sprawia wrażenie zbioru kazań (konferencji, medytacji) wygłaszanych może w ramach mszy, a może jakichś odrębnych rekolekcji. Zawiera wiele pozytywnych przykładów ludzi, którzy sobie poradzili, którzy podnieśli się, którzy osiagnęli sukces materialny. Zawiera też bardzo konkretne rady i zalecenia, co naprawdę może pomóc ludziom zagubionym. Ważną rolę w takim prostowaniu dróg odgrywają wiara, nadzieja, miłość. Niektóre rady, zalecenia, refleksje trochę podobne do myśli św. Josemarii. Książka będzie przydatna i dla tych osób, które już wychodzą na właściwą drogę - aby ujrzeć, gdzie są. Lektura nie wymaga szczególnej koncentracji. Przeczytałem ją w pociągu, lektura zajęła ok. 90 minut.

autor opinii: Ryszard Skawiński

Bardzo wartościowa pozycja

Jest kilka rad bezcennych w tej książce - żałuję, iż tak późno do niej dotarłam. Myślę, że powinien ją przeczytać każdy człowiek na starcie dorosłości,a może i nastolatek. Kilka sentencji mam zamiar wypisać i umieścić w domu w widocznym miejscu.Ta książka pomaga zrozumieć, że nikt inny, tylko ja jestem odpowiedzialna za wszystko, co się w moim życiu zdarza...g o r ą c o p o l e c a m ! ! !

autor opinii: Ewa Jurkiewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Dale Galloway
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788386941100
ISBN: 83-86941-10-3
ID: 69240

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sztuka samodyscypliny Sztuka samodyscypliny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...