TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tajemnica Benedykta XVI. Dlaczego pozostał papieżem?

Według wielu obserwatorów Kościół przechodzi przez najpoważniejszy kryzys w swojej historii. Pytania o to, co naprawdę wydarzyło się w 2013 roku - zaskakujące zrzeczenie się urzędu biskupa Rzymu przez Benedykta XVI, jego decyzja o pozostaniu papieżem emerytem, a następnie, po konklawe i wyborze Franciszka, współistnienie dwóch papieży nieustannie wzbudzają pytania, zainteresowanie, ciekawość i próby odkrycia prawdy o tych zagadkowych wydarzeniach i niezwykłej sytuacji.

    Książka "Tajemnica Benedykta XVI" pomoże Ci zrozumieć:

  • Dlaczego Benedykt XVI stał się znakiem sprzeciwu?
  • Co takiego działo się w środowisku najwyższych hierarchów Kościoła?
  • Kto popierał rewolucję w Kościele katolickim?
  • Czy papież naprawdę zrezygnował?

To pytania, na które Antonio Socci odpowiada, ukazując fakty, gesty i słowa Benedykta XVI z ostatnich sześciu lat, odkrywając prawdę, która wyłania się przed czytelnikiem niczym w ekscytującym thrillerze - faktycznie pozostał papieżem, a konsekwencje tego faktu wciąż nie zostały do końca zbadane. W tym przekonującym i doskonale udokumentowanym śledztwie wraz z autorem staramy się zrozumieć, co naprawdę dzieje się w Watykanie, ale przede wszystkim odkrywamy tajemniczą misję, której podjął się Benedykt XVI dla Kościoła i całego świata.

Autor stawia hipotezę, że źródłem decyzji Benedykta XVI i podejmowanych przezeń wyborów mogły być również nadprzyrodzone wydarzenia. Zgłębia i rozszyfrowuje słynne proroctwo św. Malachiasza, dotyczące osoby Benedykta XVI, a wreszcie przedstawia nowe objawienie, pochodzące z Fatimy, które dotyczy nie tylko Kościoła, ale też całego świata.

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Aromat Słowa
Autor: Antonio Socci
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788365758149
ISBN: 9788365758149
ID: 436267

Zobacz również

Książka wyróżniona Tajemnica Benedykta XVI. Dlaczego pozostał papieżem?
44.75 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...