TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tajemnica Różańca Świętego

Ocena:
(2 opinii)

Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort był niestrudzonym apostołem pobożności maryjnej. Dzięki jego pismom i pracy duszpasterskiej nastąpił rozwój nabożeństw maryjnych w Kościele. Święty wywarł znaczący wpływ na duchowość maryjną Jana Pawła II.

"Tajemnica Różańca świętego" to jego podstawowe dzieło wprowadzające w modlitwę różańcową. Święty podkreśla, że Różaniec to niezwykły dar, który Bóg ofiarował Kościołowi. Ta modlitwa stanowi bardzo skuteczną broń w walce ze złem. Autor omawia wszystkie elementy Różańca, ukazuje ich duchowe znaczenie, przedstawia wiele historycznych przykładów nawrócenia dzięki modlitwie różańcowej.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Rewelacyjna !!!

Najlepsza książka o Różańcu jaką dotychczas czytałem.

autor opinii: Adrian Hałata

Polecam bardzo książkę ,,Tajemnica Różańca świętego"

Książka bardzo wartościowa, wskazująca drogę do Jezusa przez Maryję. Św. Ludwik opisuje wiele świadectw, które w dzisiejszych czasach są nam bardzo potrzebne. Wskazuje nam jak mamy się modlić aby nasza modlitwa dotarła do nieba. Wyjaśniona jest modlitwa wspólnotowa jak jest silna jeżeli modlimy się wspólnie tz. w domach np.należąc do koła Róż Różańcowych . Bardzo polecam tę książkę wszystkim którzy chcą się zbliżyć przez Różaniec- Maryję do Jezusa. Ci którzy przeczytali są bardzo zachwyceni bogactwem treści tej książki. Pozdrawiam z Panem Bogiem.

autor opinii: Barbara Kusyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 150
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375952896
ISBN: 978-83-7595-289-6
ID: 182602

Zobacz również

Tajemnica Różańca Świętego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...