TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tajemnica śmierci i zmartwychwstania. Wprowadzenie w Misterium Paschalne

Zwyczaje Boga są takie same, nie zmieniają się - a skoro się nie zmieniają, to dzisiaj również - w liturgii Triduum Paschalnego - Bóg wejdzie w Twoje życie, dokładnie tak, jak to czynił w Starym Testamencie.

Chce Cię wyzwolić z niewoli grzechu, przywrócić Ci wolność, stworzyć na nowo i dać życie w obfitości. Ale żeby móc tego doświadczyć, potrzebujemy się otworzyć na Boże działanie i w wejść liturgię całym sobą: wiarą, rozumem, wolą i ciałem.

Ta książka wprowadzi Cię w niezwykły świat najpiękniejszej i najważniejszej liturgii w całym roku - w świat obchodów Triduum Paschalnego.

Autor chce być dla Ciebie w tej wędrówce przewodnikiem i krok po kroku opowiedzieć Ci o tym, co się wtedy wydarza.

To są trzy najważniejsze dni, podczas których Twoje życie może być przemienione.

Chodzi o to, aby w czasie tych trzech świętych dni Chrystus umarł w Twoim życiu i zmartwychwstał w nim, stworzył Cię na nowo, aby Cię przemienił, zamieszkał w Tobie, wyzwolił z grzechu i uzdrowił Cię ze zranień.

To się dzieje naprawdę i to się faktycznie dokona. Bo wierzymy w Boga, który jest obecny, ma moc, który przemienia i uzdrawia!

Dzięki tej książce zobaczysz wyraźniej, co się wtedy wydarza. Te trzy dni, pełne symboli i znaków, będą dla Ciebie prawdziwym odkrywaniem Tajemnicy. Zobaczysz to, co do tej pory było ukryte...

Ks. Krzysztof Porosło jest animatorem liturgicznym Ruchu Światło-Życie, współorganizatorem rekolekcji liturgicznych "Mysterium fascinans". Prowadzi bloga na portalu Liturgia.pl. Publikuje m.in. w Tygodniku Katolickim "Niedziela", w miesięcznikach "List", "Biblia krok po kroku", "Msza Święta" oraz "Żywe Słowo".

Nagrania jego homilii znaleźć można na portalu profeto.pl. Jest autorem książek: "Jestem z wami przez wszystkie dni... Kompendium liturgiczne w pytaniach i odpowiedziach" oraz "W głębi... Posługa i formacja animatora liturgicznego".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: ks. Krzysztof Porosło
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 100
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374826051
ISBN: 978-83-7482-605-1
ID: 279460

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Tajemnica śmierci i zmartwychwstania. Wprowadzenie w Misterium Paschalne Tajemnica śmierci i zmartwychwstania. Wprowadzenie w Misterium Paschalne
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...