TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święta codzienność. O liturgii przemieniającej życie

Czy poznałeś już tajemnicę, która nieustannie przemienia serca ludzi, a poprzez nie - świat?

Chcemy Ci przedstawić praktyczny poradnik uświęcania codzienności. Jeśli zastanawiasz się, jak połączyć liturgię z prozą mijających tygodni, to coś dla Ciebie!

Dowiesz się z niego również, co zrobić, żeby nie było w naszym życiu podziału na to, co święte i na całą resztę, która wydaje się ze świętością mieć niewiele wspólnego.

Autor wprowadza czytelnika w tajemnicę liturgii. Wszystko po to, by doświadczyć jej mocy. Okazuje się, że do tego trzeba przede wszystkim zmienić perspektywę. To nie my kształtujemy liturgię, to ona kształtuje nas!

Kluczowym pytaniem, które stawiam sobie od wielu lat, a które stało się źródłem powstania tej książki, jest kwestia relacji, jaka zachodzi między liturgią a życiem konkretnego człowieka, między świętymi celebracjami a naszą codziennością. (…) Jak uczynić liturgię czymś najważniejszym w życiu i jak sprawić, aby całe życie było liturgią, a więc piękną pieśnią chwały dla Boga?

Krzysztof Porosło to ksiądz archidiecezji krakowskiej, pasjonat i popularyzator liturgii, pomysłodawca i współorganizator rekolekcji liturgicznych Mysterium fascinans, które odbywają się od 2008 roku. Autor kilkunastu książek poświęconych przede wszystkim zagadnieniom liturgicznym.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: ks. Krzysztof Porosło
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788327715616
ISBN: 9788327715616
ID: 403836

Zobacz również

Święta codzienność. O liturgii przemieniającej życie
28.14 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...