TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tajemnice Jana Pawła II

Ocena:
(6 opinii)

Największy papieski bestseller ostatnich lat. Historia, której nie sposób czytać bez dreszczu emocji. Bezwzględnie jedna z najbardziej frapujących i odkrywczych książek o polskim Papieżu!

Wieloletni przyjaciel Karola Wojtyły, kardynał Andrzej Deskur, wyjawia autorowi niezwykłą informację. Okazuje się, że osoba Jana Pawła II ma jeszcze jeden, dotąd nieodkryty przez biografów wymiar: Karolowi Wojtyle od 26. roku życia towarzyszyły niezwykłe doświadczenia mistyczne!

„Jakich tajemnic strzegł Karol Wojtyła? O czym wiedział?” – pyta autor i by potwierdzić te informacje, podąża tropami tajemnic z Fatimy, związków z Ojcem Pio, przepowiedni i objawień maryjnych, wydarzeń z Medjugorje i wielu nadprzyrodzonych znaków towarzyszących posłudze – jak określa sam autor – Jana Pawła Wielkiego.

Konfrontuje je z relacjami świadków, watykańskimi dokumentami, opiniami bliskich Papieżowi osób. Wyniki tego śledztwa są absolutnie zaskakujące!

Rzucają zupełnie nowe światło na rolę, jaką odegrał Jan Paweł II w dziejach świata nie tylko jako wybitny przewodnik duchowy, ale i człowiek, który miał realny kontakt z Bogiem w wymiarze, jaki trudno sobie wyobrazić...

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Mistycyzm JP2

"Tajemnice Jana Pawła II" to kolejna pozycja, która przybliża nieznane fakty z życia naszego Papieża. Tym razem sprawa dotyczy jego przeżyć mistycznych, które - jak się okazuje - miały miejsce od 26 roku życia Karola Wojtyły. Bardzo ciekawie napisana (ale to gwarantuje autor Antonio Socci) rzuca wiele nowego światła na mnóstwo faktów z życia Papieża Polaka. Czyta się jednym tchem jak powieść fantastyczną. Gorąco polecam.

autor opinii: Bogda Kula

Piotr

Kolejna świetna książka tego autora. Przeczytałem "jednym tchem" i przekazałem dalej aby inni również mogli się nacieszyć.

autor opinii: Piotrek

Intrygujaca ksiazka ,goraco polecam

autor opinii: Elzbieta Zaczkowska

bardzo dobra

autor opinii: grazyna koper

Jedna z najlepszych książek jakie czytałam.Bardzo głęboka,poruszająca serce,po prostu wspaniała.Będę do niej wracać.

autor opinii: Kasia S.

bardzo wartosciowa polecam innym głęboka i pobudza do refleksji

autor opinii: halszka jankowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Antonio Socci
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788375691399
ISBN: 9788375691399
ID: 155718

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Tajemnice Jana Pawła II Tajemnice Jana Pawła II
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...