TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tańcz ze mną

Ocena:
(1 opinii)

Abby i John byli przez wszystkich uznawani za idealne małżeństwo. Kochali się od dzieciństwa, przyjaźnili się nawet ich ojcowie. Znajomi zazdrościli im, dzieci widziały w nich wzór, wszyscy ich podziwiali. Mimo to związek Johna i Abby zaczął zmierzać w stronę rozpadu. John jest bliski nawiązania romansu z inną kobietą, a jego małżeństwo z Abby istnieje już niemal tylko na papierze. Wciąż żyją pod jednym dachem, ale jak dwoje obcych ludzi, a nie kochająca się para. Już od dawna ze sobą nie tańczą.

Postanawiają powiedzieć trójce swoich dzieci, że zamierzają się rozwieść. Czy decyzja o rozwodzie, którą już podjęli, naprawdę jest nieodwracalna? Czy istnieją sytuacje, w których małżeństwa – i to małżeństwa dwojga wierzących ludzi – naprawdę nie da się naprawić? I czy możliwe jest, żeby stanąwszy we dwoje w świetle księżyca na starym, drewnianym molo, jeszcze raz poczuć, że nadszedł czas... zatańczyć razem?

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Obowiązkowa lektura każdego małżeństwa z kilkuletnim stażem!

Fantastyczna książka pokazująca, jak łatwo i niezauważalnie można zniszczyć swoje małżeństwo i jak trudno potem je odbudować. Ale jednocześnie pełna nadziei, że można i że warto walczyć o miłość nawet gdy wszystko wydaje się już przegrane! Daje do myślenia...

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Karen Kingsbury
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 416
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788375570557
ISBN: 9788375570557
ID: 78136

Zobacz również

Tańcz ze mną
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...