TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Targ zamknięty

Ocena:
(2 opinii)

Konferencja o. Adama Szustaka, która odmieniła życie wielu osób już teraz do kupienia w wersji książkowej! Dominikanin odkłada w niej na bok starotestamentalną zasadę handlowania z Panem Bogiem, na pierwszy plan wysuwając to, co mamy najcenniejsze, czyli... naszą relację z Bogiem, opartą na wolności.

Żeby Ci to pokazać, o. Adam Szustak sięga po historię Hioba i... niemal odwraca ją do góry nogami, ukazując nieznane dotąd spojrzenie. Przekonuje tu, że Boga wcale nie obchodzi jakie ofiary mu składasz... bo dla Niego targ jest zamknięty, a On sam chce Ci dawać swoje łaski całkowicie ZA DARMO!

    Z tej konferencji dowiesz się:
  • jak rozwinąć najważniejszy poziom Twojego powołania?
  • co zrobić, by wzmocnić relację z Bogiem, który jest większy od wszystkich naszych problemów, frustracji i niedoskonałości?
  • dlaczego Bóg obsypuje Cię łaskami całkowicie za darmo?

Posłuchaj o. Adama Szustaka i zacznij nowy etap w swoim życiu - taki, który zaprowadzi Cię do wolności i bliskiej relacji z Bogiem.

O tym, żeby powiedzieć konferencję o Księdze Hioba myślałem już od 6 lat, ale miałem wrażenie, że nie wiem o czym tu trzeba powiedzieć. Niemal każdy uważa, że jest to część Biblii najbardziej poświęcona temu, co to znaczy i dlaczego tak się dzieje, że ludzie cierpią i jaka jest na to odpowiedź Boga. Ja natomiast, od samego początku, miałem przekonanie, że ta księga nie jest o tym, choć również stawia te pytania, ale nie to jest jej głównym tematem. Podczas ostatniego roku dotarło do mnie, jakie jest główne pytanie tej księgi, a gdy wie się, jakie jest pytanie wtedy można szukać odpowiedzi. Dlatego mówię o Księdze Hioba dopiero dzisiaj… Adam Szustak OP

O. Adam Szustak OP - Dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym z każdym, kto tego potrzebuje i wszędzie, gdzie jest taka możliwość… i robi to bardzo skutecznie. Intensywnie udziela się w Internecie prowadząc video-bloga z różnymi seriami tematycznymi.

Jeśli wciąż targujesz się z Bogiem, jeśli zmęczył Cię handel wymienny w Twoim życiu duchowym i chcesz usłyszeć niesamowicie uwalniającą PRAWDĘ o tym, kim jesteś dla Boga - poszukaj odpowiedzi w tej publikacji.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Targ zamkniety

Książkę przeczytałem w ciągu wieczora i wczesnego ranka, oczywiście ze słuszną przerwą na sen.
Spojrzenie autora na poruszane tematy wydaje się być przekonywujące gdyby nie ta łyżka trucizny, którą autor wrzuca między wiersze oskarżając kościół katolicki o nadmierne straszenie wiernych w swym nauczaniu, przeciwstawiając temu pewnego biskupa, i innych duchownych, którzy mają bardziej liberalny pogląd na pewne sprawy jak i autor.
Gdy nawet między 99% prawdy wrzuci się 1%nieprawdy chcący lub niechcący rodzi to już wątpliwość w wierze i podrywanie autorytetu kościoła w jego dotychczasowym nauczaniu.Wg mnie tego kapłan robić nie powinien.

autor opinii: Stefan Jolek

Książka absolutnie warta przeczytania w prosty sposób wiele wyjasnia polecam

autor opinii: Joanna Bialy

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788365927453
ISBN: 9788365927453
ID: 426942

Zobacz również

Targ zamknięty
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...