TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Teresa od Jezusa. Książka + film (odcinki 1-4)

Święta Teresa z Awili, zwana także Wielką, już od pięciuset lat pozostaje jedną z najpopularniejszych świętych postaci Kościoła.

Pasjonujące dzieje jej powołania, zmaganie się z niezrozumieniem i emocjonujące przeżycia duchowe zostały trafnie odtworzone w ośmioodcinkowym serialu religijno-historycznym.

Został on zrealizowany z pieczołowitością, zarówno jeżeli chodzi o poprawność teologiczną, jak i realia historyczne.

Najważniejsza jednak jest aktualność i autentyczność przeżyć bohaterów serialu, których postawy nadal stanowią przykład podążania za Chrystusem lub przestrogę dla tych, którzy wybierają inną drogę.

Przez osiem odcinków śledzimy przygody kobiety, która spotykając się zarówno z prostymi ludźmi, jak i arystokratami, a przede wszystkim z Odkupicielem, doświadcza najsubtelniejszych poruszeń mistycznych.

Płyta jest bezpłatnym dodatkiem do książki „Teresa od Jezusa” i przeznaczona wyłącznie do użytku domowego. Wszelkie inne prawa są zastrzeżone, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej. Jakiekolwiek nieautoryzowane powielanie, publiczne rozpowszechnianie lub wykorzystywanie do celów komercyjnych zawartości tej płyty lub jej fragmentów jest zabronione.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Autor:
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 24
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788376043296
ISBN: 9788376043296
ID: 383760

Zobacz również

Teresa od Jezusa. Książka + film (odcinki 1-4)
19.59 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...