TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

To Jezus leczy złamanych na duchu

Ocena:
(106 opinii)

Co zrobić, by uleczyć swoją duszę? Jak zbliżyć się do Boga i uzdrowić relacje z Nim?

Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem.

Pomoże Ci uwolnić się od wielu przykrych sytuacji, jakie zdarzają Ci się w życiu, a przede wszystkim podpowie, jak modlić się, aby mieć siłę do zmierzenia się z nimi.

Dzięki tej książce poznasz przykłady ludzi, którzy rozwiązali swoje problemy dzięki Bożej pomocy. Czytając te świadectwa znajdziesz inspirację, aby pokonywać swoje.

Da Ci to nadzieję na kolejny dzień i pomoże uleczyć Twój ból. W tej książce możesz znaleźć odpowiedzi na wiele dręczących pytań i tym samym jeszcze bardziej zbliżyć się do Boga.

Sięgnij po tę książkę i pozwól, aby Jezus uleczył Twoją złamaną duszę.

Chętnie piszę te kilka słów prezentacji niniejszej książki. Sam osobiście jestem głęboko poruszony jej treścią. Trafia ona do przekonania z kilku powodów. Na czele trzeba wymienić bogactwo przytoczonych świadectw o rzeczywistych uwolnieniach ludzi nieszczęśliwych. Dalej – uderzająca jest trafność analizy, skąd się biorą zjawiska pewnych bolesnych otamowań, na które dotąd niemal zupełnie bezradna jest fachowa medycyna. Następnie – płynące z doświadczeń wnioski duszpasterskie warto brać pod uwagę wraz z ich uzasadnieniem. Ufam, że książka ta sprawi wiele dobrego.

O. Augustyn Jankowski OSB
Ujawnionych zostało tu wiele łask, które przekraczają miarę działania Bożego w granicach człowieczej natury i zwyczajności. Wszystkie są współczesnymi cudami Pana Jezusa Chrystusa, których świadkami staliśmy się we Wspólnocie Jezusa Miłosiernego ’Misericordia’. Ale są zapisane nie dla sprawozdania. Ani nawet nie tylko dla świadectwa. Są ogłoszeniem niezgłębionego Miłosierdzia Bożego, które chce ogarnąć twoje życie – tak, jak ogarnęło życie ludzi, których historie są tutaj przytoczone.

Ks. Jan Reczek

Opinie naszych Klientów (106 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia do książki

Książkę ks. Reczka "To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie"., polecam szczególnie tym, którzy z różnych powodów nie korzystają z nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie. Ponieważ z wielką rezerwą odbieram grupy osób świeckich posługujących w nabożeństwach z modlitwą o uzdrowienie toteż nie zachwyca mnie ten sposób leczenia ducha. Uważam, że to kapłan jest osobą najbardziej odpowiednią i powołaną do takich zadań. Warto jednak sięgnąć po tę książkę i w zaciszu domu kontemplując słowo po słowie powierzać Bogu swoje problemy duchowe, ale również i te, które odciągają nas od życia duchowego. Warto tę książkę mieć w zasięgu dłoni i korzystać z jej treści, by utrzymać równowagę życia codziennego w świecie z życiem duchowym. Wszystkim , którzy są wyczuleni na profesjonalną obsługę klienta z całego serca polecam klub książki Tolle. Towar bardzo pięknie zapakowany i dyskretna karteczka z życzeniami miłej lektury. Obsługa w każdym calu na piątkę!

autor opinii: Halina Błaszczak

Z całego serca polecam

Zostałam uzdrowiona na mszy u ks.Reczka.. ta książka dużo mi wyjaśniła

Bardzo dobra

Ksiażka Ojca Reczka jest wielkim darem dla ludzi szukających pomocy. Po jej przeczytaniu zrozumiałam , że wszystko co nam sie przydarza w zyciu jest PO COŚ i we wszystkim kryje sie głęboki sens. Głównie dotyczy to naszego osobistego cierpienia i ciężkich doswiadczeń. Świadectwa osoób uzdrowionych potwierdzają tylko, że warto w zyciu ZAUFAĆ JEZUSOWI i pozwolić sie prowadzić. On naprawdę leczy .Trzeba tylko uwierzyć. Chwała Panu!

autor opinii: Małgorzata Banasińska

Jezus jest najlepszym lekarzem.

Tę książkę warto polecieć Pan Jezus naprawdę leczy nasze dusze i serca obdarza nas wszelkimi łaskami moje życie ulega przemianie Daje mi siłę i spokój z nim możemy pokonać wszystkie przeszkody i otworzyć się na Jego wielką miłość.On kocha nas takich jakimi jesteśmy.

autor opinii: Monika Morońska

komentarz

Książkę ks. Reczka "To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie"., polecam szczególnie tym, którzy z różnych powodów nie korzystają z nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie. Ponieważ z wielką rezerwą odbieram grupy osób świeckich posługujących w nabożeństwach z modlitwą o uzdrowienie toteż nie zachwyca mnie ten sposób leczenia ducha. Uważam, że to kapłan jest osobą najbardziej odpowiednią i powołaną do takich zadań. Warto jednak sięgnąć po tę książkę i w zaciszu domu kontemplując słowo po słowie powierzać Bogu swoje problemy duchowe, ale również i te, które odciągają nas od życia duchowego. Warto tę książkę mieć w zasięgu dłoni i korzystać z jej treści, by utrzymać równowagę życia codziennego w świecie z życiem duchowym.
Wszystkim , którzy są wyczuleni na profesjonalną obsługę klienta z całego serca polecam klub książki Tolle. Towar bardzo pięknie zapakowany i dyskretna karteczka z życzeniami miłej lektury. Obsługa w każdym calu na szóstkę!

autor opinii: Maria Talaga

Cudowna

Polecam każdej osobie, żeby ja przeczytala.

autor opinii: Bozena Pastor

wspaniała

Czytana książka,to UCZTA dla duszy człowieka

autor opinii: J S

Bardzo pouczajaca ,i prawdziwa

witam chciałabym wyrazic swoja opinie o ksiązce ks Jana Reczka czyta sie ja jednym tchem,i łaski jakie spływaja na nas i nauka ,to jest wieli Bozy dar dla ludzi cierpiacych potrzebujacych ,a ksiadz pisze w taki sposob aby nikogo nie urazic ani niepotepic .jest tak wielkim duchownym ktory dla ratowania jednej zbładzonej owcy ,poswieci wiele ,mysle o zakupie jeszcze inych wydawnictw katolickich .np, Biblia tysiaclecia .albo modlitwa Jaseba .dziekuje .

autor opinii: MaŁgorzata Grzyb

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie

Książka bardzo ciekawa, wnosząca wiele dla osób potrzebujących i szukających rozwoju duchowego oraz odpowiedzi na wiele pytań dotyczących nie tylko wiary w Boga ale również codziennego postępowania w życiu osobistym i zawodowym. Polecam wszystkim w każdym wieku.

autor opinii: Tomasz Sosnowski

bardzo przydatna ksiązka

Bardzo pomocna ksiazka. Pomaga zrozumiec jak wazne jest wybaczenie. Pomaga sie modlic w tej intencji. Bardzo dobre modlitwy i przyklady. Ciekawe. Mysle, ze kazdy wierzacy powinien choc raz w zyciu przeczytac te ksiazke. Czyta bardzo latwo i szybko, ale nie o to chodzi, zeby od razu cala przeczytac. Lepiej czytac po jednej czesci i sie nad nia zastanawiac jakis czas.

Szanowni Państw, ponieważ książka była dla mnie "nowum" czytając bałam się czy jest to zgodne z nauczaniem kościoła, przeszłam do drugiej części pomijając pierwszą , ale tak się składa że w naszym kościele były rekolekcje z ks. Janem i S. Stanisławą i teraz już wiem o co chodzi dlatego chętnie wrócę do lektury, pozdrawiam Jadwiga

autor opinii: Jadwiga

Polecam ale nie za jednym razem

Serdecznie polecam lekturę, dobre połączenie teorii i praktyki, oby jak najwięcej osób owocnie z niej skorzystało. Książka nie do przeczytania "na jeden raz". Lekturę należy zaplanować na dłuższy czas (dla osoby dorosłej, ze zobowiązaniami rodzinnymi i zawodowymi).

autor opinii: Barbara

Książka modlitwa

Bardzo budującą, otwiera człowieka na działanie Boga. Książkę te czyta się wolno a nawet bardzo wolno modląc się jednocześnie. Pomaga leczyć rany, poznać siebie, przybliża Boga. Polecam

autor opinii: Dorota Kołodziejczyk-Głowacka

To Jezus leczy złamanych na duchu.Modlitwa wstawiennicza 0 uzdrowienie

Jestem bardzo mile zaskoczona książką "To Jezus leczy rany złamanych na duchu.Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie.Szczerze polecam

autor opinii: Katarzyna Kulbicka

Ciekawa

Bardzo ciekawa i niezwykle pomocna, zawierająca wiele praktycznych wskazówek książka. Zdecydowanie przydatna dla ludzi posługujących w modlitwie o uzdrowienie. Moim zadaniem to taki typ lektury, który należy raczej smakować niż pochłaniać. Dla przeciętnego czytelnika może wydawać się nieco trudna i momentami niezrozumiała, ze względu na odniesienia teologiczne. Zdecydowanie różna niż książki np Carothersa, ale równie wartościowa w swojej treści. Polecam szczególnie osobom, które już w jakiś sposób zanurzone są w temat modlitwy o uzdrowienie a chcą wejść w niego głębiej korzystając z doświadczeń autora.

autor opinii: Sylwia Piłat

To Jezus leczy złamanych na duchu

Jestem w trakcie czytania tej książki, gdyż chcę jak poleca autor , aby
"czas czytania stał się czasem uzdrowienia". Książka ta jest jednocześnie zaproszeniem Jezusa do swojego życia , On dokonuje cudu leczenia rany ale musisz otworzyć swoje serce i zaprosić Go do swojego życia, zaufać Mu bezgranicznie.

autor opinii: Wanda

świetna

Niesamowita książka, która ukazuje nieskończoną miłość Zbawiciela do każdego z nas! Jezus naprawdę leczy!

autor opinii: Beata

Bardzo dobra książka.

Bardzo dobra książka. Czyta się ją szybko. Pierwsza część jest szczególnie zastanawiająca. Daje wiele do myślenia. Już w czasie czytania jej masz wrażenie, że już twoje życie nabiera innego sensu.
Serdecznie polecam!

Ksiazka ta pomaga dostrzec sprawy , ktore tak naprawde najchetniej omijamy lub tlumaczymy sobie jak nam wygodniej. Natomiast sa one bardzo wazne tak teraz jak i w zyciu przyszlym. Szczerze polecam.

autor opinii: Marian

Książka bardzo wartościowa. Oprócz świadectw uzdrowień przedstawia też modlitwy oraz rady, jak żyć w większej bliskości z Jezusem.
Polecam.

autor opinii: Lidia Rode

Pomocna

kilkanaście lat temu z pomocą tej książki wychodziłam z depresji bez leków farmakologicznych - moim najlepszym lekarzem był i jest Jezus

autor opinii: Maria

polecam

polecam

autor opinii: kr

Ksążka bardzo ciekawa pomagająca w glębszym poznaniu siebie. pozwala aby zbiżyć się do Boga i rozmawiać z Nim pomaga i uczy spontanicznej romowy z Bogiem szczerej iotwartej

autor opinii: Krzysztof Mikuła

Poznanie

Smakuję , czytam powoli gdyż, chcę zrozumieć każde zdanie. Ciekawa i pouczająca. Kupiłam dla córki ponieważ ma córkę głuchoniemą i z chorobą zwyrodnieniową mózgu " adrenoleukodystrofia"chciałam aby ta książka pomogła jej i nam zrozumieć dla czego i jaki cel ma Bóg w chorobie Heli.

autor opinii: Jadwiga Jankowska

"To Jezus leczy rany "

Ksiażki które zamawiam , stanowia wielka radość że mogę rozszerzyć swoje horyzonty myślowe.
Jest dla mnie wielka radościa że mogę z tego korzystać .
Bardzo polecam .

autor opinii: Tadeusz Szulc

Polecam

Książka naprawdę bardzo dobra, warto przeczytac aby poprawic swoje duchowe samopoczucie. Polecam !!!

autor opinii: Monika

"To Jezus leczy rany "

Ksiażki które zamawiam , stanowia wielka radość że mogę rozszerzyć swoje horyzonty myślowe.
Jest dla mnie wielka radościa że mogę z tego korzystać .
Bardzo polecam .

autor opinii: Tadeusz Szulc

To bardzo kojąca modlitwa

Tak , ta książka jest modlitwą, jest stopniem wyżej w poznawaniu Naszego Boga. Pewne lektury pozwalają nam wzrastać . Wzrastać to znaczy kochać miłością BOGA. Polecam braciom i siostrom , którym duchowy wzrost jest najważniejszym w tym życiu

autor opinii: Dorota Wasilewska

Bardzo dobra

Polecam przeczytać. Trzeba mieć czas na analizowanie przyswajanych treści.

autor opinii: N.

"To Jezus leczy złamanych na duchu...."

Rewelacyjna książka. Naprawdę czuje się bliskość Jezusa i Jego działanie w nas.Przemienia nas i oczyszcza, uzdrawia w miarę czytania tej książki. Coś niesamowitego. Serdecznie polecam.

autor opinii: Urszula B.

Książka trudna

Książka, która zmienia myślenie o pewnych bardzo trudnych i niedostrzegalnych na co dzień zjawisk. Każda lektura powinna zmieniać człowieka, ale po przeczytaniu tej książki nie jest się tym samym człowiekiem. Zaczyna się dostrzegać pewne zjawiska, działania lepiej rozumieć to co dzieje się w okół nas. Powiem, że treść tej książki mnie w pewien sposób nawet przeraziła. Jak to dobrze, że Bóg jest Miłosierny. Pozdrawiam

autor opinii: Krystyna Boratyńska

Uwierz w Miłosc i zaufaj bezgranicznie

Bardzo głęboko zostalam poruszona trescia tej ksiazki, Trafiła do mojego traumatycznego zycia wewnętrznego, poprzez modlitwy czytane zostałam pociagnieta do Bozego Miłosierdzia wycisza nasze serca i dusze , Gorąco polecam,

autor opinii: Irena Hajduk

WIELKIE PODZIĘKOWANIA

WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ DLA AUTORA TEJ KSIĄŻKI - KS. JANA RECZKO.
Niech będzie uwielbiony nasz Pan Jezus Chrystus, w Twoim kapłańskim sercu Ks.Janie

autor opinii: Magda Lena

Polecam

Bardzo, bardzo wartościowa książka. Przeczytałam ją już jakiś czas temu, ale wciąż leży na biurku, bo chce do niej wracać. Jest wielką pomocą dla ludzi nawet głęboko zranionych - takich jak ja.
Jezus na prawdę uzdrawia.

autor opinii: Magda Lena

Bardzo dobra ocena książki"To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie"

Książka cudowna. Pomaga w rozmowie z Panem Bogiem. Modlitwy w sposób cudowny wyzwalają żal za grzecy. Polecam.

autor opinii: Beata Sejnowska -Runo

To Jezus leczy zranionych ...

Od tej książki zaczynałam parę lat temu. Dziś ta książka krąży po znajomych. Wspaniała uczta duchowa. Te modlitwy zmieniły moje życie. Cokolwiek bym napisała i tak nic nie odda klimatu tej książki. Warto ją kupić, warto ją mieć i warto po nią sięgać modląc się. Duch Św. naprawdę działa a Jezus naprawdę leczy i uzdrawia!

autor opinii: Anita Ciupka

Uwolnienie ludzi nieszczęśliwych

Książka opowiada Historię ludzi, którzy wznoszą myśli ku Zbawicielowi i proszą Go o uzdrawiającą miłość Bożą w przeszłości i teraźniejszości które zostały zranione przez złośliwość szatana. By Bóg swoją mocą uleczył, uzdrowił, napełnił pokojem zranionych uczuć. Książka zawiera piękne świadectwa oraz modlitwy. Zachęcam bardzo do zajrzenia do tej książki o dar przyjęcia łaski uzdrowienia i przebaczenia. Pozdrawiam.

autor opinii: Justyna Żołnierowicz

Książka która odmienia życie.Polecam z całego serca.

autor opinii: Magdalena

Lektura tej książki może pomóc.

Lektura tej książki może pomóc jeśli zmagasz się z wewnętrznymi napięciami, nerwicą lękową lub depresyjną. Bardzo dobra. Polecam!

autor opinii: Małgorzata Łaś

To Jezus leczy złamanych na duchu

Miałem przyjemność poznać ks. Reczka osobiście. To bardzo dobry i Boży człowiek. Książka jest swoistego rodzaju przewodnikiem duchowym pomagającym dotknąć korzeni naszych rozlicznych problemów, które "pozornie" nie mają nic wspólnego z rzeczywistością duchową... Jednak wiele świadectw ukazanych w książce demaskuje tę "pozorność" pokazując jak sfera duchowa oddziałuje na inne sfery naszego życia. I nade wszystko książka ta jest narzędziem pomagającym w osobistym spotkaniu z Jezusem, który poprzez sferę duchową może przenikać całe nasze życie....

autor opinii: AW

Tytuł adekwatny do tego,co dzieje się juz w czasie lektury

Dziękuję Autorowi za tę książkę. Znalazłam się na tzw. życiowym zakręcie i ta książka pomogła mi się podnieść. Poleciła mi ją moja Siostra teraz ja polecam ją Innym.

autor opinii: J.S.

Super

Polecam gorąco...

autor opinii: Agnieszka Wesecka

Lektura obowiązkowa

Książka wyjaśnia istotę modlitwy o uzdrowienie i pokazuje jej ogromną siłę. Każdy powinien przeczytać i wracać do zawartych w niej treści, tym bardziej, że książka zawiera teksty modlitw. Otwiera oczy i pokazuje jak się bronić przed skutkami grzechu.

autor opinii: Ewa F.

Gorąco polecam

Gorąco polecam , książka ta powinna być w każdym domu.

autor opinii: Urszula Siemko

Uwielbiam Wasze ksiazki!:))
Tak bardzo pomagają w życiu.
Dziekuje

autor opinii: Majka

Ksiązka pomocna...wymaga skupienia,wytrwałości..jestem zadowolona z zakupu.

autor opinii: Jolanta Huet

trzeba przeczytać

Upadamy, dajemy się podstępem zwieść a potem żyjemy w niewoli grzechu i wlasnych slabości. Trzeba przeczytać żeby wiedzieć jak się uwolnić od zlego.

autor opinii: Beata Nowosielska

Gorąco polecam

Gorąco polecam książkę ,która dla mnie osobiście pomogła mi pogłębić swoją wiedzę i dać odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Od momentu kiedy ją przeczytałam jestem inną osobą tj. osobą która potrafi wybaczyć i która prosi o wybaczenie. Na wiele spraw otworzyły mi się oczy. Będę szczerze polecać tą książkę swoim bliskim i znajomym oraz wszystkim, którzy chcą swoje życie zmienić na lepsze.

autor opinii: Marta Koszałka

Calym sercem polecam kazdemu kogo znam a chce mu pomoc ta ksiazke „ To Jezus leczy zlamanych na duchu „ bo to jest ksiazka dla kazdego , czytając ja , doświadcza się prawdziwej, żywej obecności Jezusa, tego że On działa w naszym życiu. Treści w niej zawarte podnoszą bardzo na duchu w chwilach zwątpienia. Czytając ta ksiazke doświadcza się żywej wiary z Panem Bogiem. Pokazane jest wiele doświadczeń, uzdrowień, uwolnień od zła, a wszystko to czyni nasz Zbawiciel Jezus Chrystus. Książka ta bardzo podnosi na duchu, szczególnie w chwilach zwątpienia i po ciężkich doświadczeniach zyciowych . Idealna ksiazka dla niewierzacych jak i gleboko wierzacych ,
z pelna swiadomoscia POLECAM KAZDEMU TE KSIAZKE.

autor opinii: Gabriela Patalag

dobra ocena

ksiazka ciekawa w opisie i czytaniu.Pozdrawiam

autor opinii: Adam

cenna

Tę książkę polecił mi stały spowiednik. Pożyczyłam ja od niego i nosiłam ze sobą pół roku. Potraktowałam poważnie poradę, żeby modlitwy czytać tylko przed Najświętszym Sakramentem w czasie adoracji. Doświadczyłam uwolnienia i uzdrowienia w wielu obszarach (m.in. po stracie dziecka). Egzemplarz spowiednika już oddałam, ale zapragnęłam mieć swój, bo uzdrawianie i uwalnianie przez Boga nie ma końca.
Bardzo polecam każdemu

autor opinii: Monika Małocha

Książkę przeczytałam kilka miesięcy temu, ale do dziś jestem pod wrażeniem. Wiele z niej wyniosłam dla swojego zranionego i wciąż poszukującego ducha. Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że po jej przeczytaniu można być uzdrowionym.
Polecam z całego serca

autor opinii: Magda Lena

bardzo pomocna, wiele wyjaśnia, polecam z całego serca

autor opinii: Jola

Elżbieta

Książka rewelacyjna, czyta się jednym tchem, daje dużo do myślenia i otwiera oczy na wiele ważnych w życiu spraw, których nie dostrzegamy na co dzień. Polecam gorąco każdemu.

autor opinii: Elżbieta Krasuska

Polecam goraco

Tresc ksiazki ,zawarte w niej modlitwy pozwalaja spojrzec na wlasne zycie z innej perspektywy , idealna ksiazka dla niedowiarkow jak i gleboko wierzacych , z pelna swiadomoscia polecam !

autor opinii: Barbara Paczek

Książka warta przeczytania

Polecam każdemu książkę "To Jezus leczy złamanych na duchu. Jestem w trakcie czytania ale już doświadczam skuteczności wypowiadanych słów modlitwy zawartej w tej książce. Jest ona napisana prostym, czytelnym słowem, które powinno trafić do każdego i uzdrowić zarówno duszę jak i ciało.

autor opinii: Magdalena Łotocka

Polecam ją każdemu kto pragnie uzdrowić nie tylko swoje rany duchowe, ale też naprawić swoje relacje z osobami z którymi jesteśmy w jakiś sposób skłóceni i od lat nie rozmawialiśmy ze sobą autor tej książki w umiejętny sposób wprowadza nas w przeszłość którą Jezus uzdrawia. Dobrze jest też odbyć spowiedź generalną .Wspomnienia z naszej przeszłości która uzdrowi Jezus nie będą nas już raniły ,ale pozwolą nam przebaczyć te krzywdy które nam wyrządzono i te które my wyrządziliśmy bo ważne jest tez abyśmy sobie umieli wybaczc. POLECAM KAZDEMU TE KSIAZKE.

autor opinii: Maria

Polecam

Cała książka jest modlitwą. Treści w niej zawarte podnoszą na duchu w chwilach zwątpienia. Czytając doświadcza się żywej wiary z Panem Bogiem. Pokazane jest wiele doświadczeń, uzdrowień, uwolnień od zła, a wszystko to czyni nasz Zbawiciel Jezus Chrystus

autor opinii: Kamińska Danuta

Polecam

Rewelacyjna książka dla osób poszukujących sensu i zrozumienia sytuacji życiowych.

autor opinii: Anna

Pozytywna

Książka warta polecenia.

autor opinii: Teresa Olesiejuk

Warto przeczytać!

autor opinii: Aleksandra

Polecam

Książka podnosi na duchu, szczególnie w chwilach zwątpienia i ciężkich doświadczeń.

Rewelacyjna książka. To nie czytanie, lecz modlitwa. Spotkanie z żywym Bogiem, który dogłębnie dotyka ludzkiego serca,leczy, zabiera poranione emocje. Polecam każdemu, a zwłaszcza tym, którzy nigdy na swej drodze nie doświadczyli żywej i bliskiej relacji z miłosiernym Jezusem.

To Jezus

Bardzo dobra książka

autor opinii: Alicja Sowińska

To Jezus leczy złamanych na duchu.

Czytając, doświadcza się prawdziwej, żywej obecności Jezusa, tego że On działa w naszym życiu. Uwolnienia od lęków i bolesnych przeżyć z przeszłości (nawet tych, których nie uświadamiamy sobie, że maja wpływ na nasze obecne życie). Polecam każdemu, kto pragnie oddać Jezusowi swoją przeszłość, aby On mógł swoją Ogromna Miłością ją przemienić.

autor opinii: Agnieszka

Pozytywna

Właśnie czegoś takiego szukałam na duchowe załamanie, polecam wszystkim do przeczytania i korzystania każdego dnia podczas modlitwy.

autor opinii: Halina M.

Świetna książka,bardzo aktualna w obecnych czasach.poleciłam ją wielu znajomym.

autor opinii: Magda

Książka

Szczęść Boże,
Choć jeszcze książki nie czytałem lecz polecam wszystkim którzy szukają pomocy u Jezusa.

autor opinii: Krzysiek R.

To Jezus leczy złamanych na duchu.

WSPANIAŁA KSIĄŻKA POZWALA ZROZUMIEĆ DLACZEGO W NASZYM ŻYCIU DZIEJĄ SIĘ CZASEM DZIWNE RZECZY NIE DO KOŃCA DOBRE ORAZ JAKI WPŁYW NA NASZE PRZYSZŁE ŻYCIE MAJA WIĘZI RODZINNE KTÓRE KIEDYŚ ZOSTAŁY ZABURZONE . POLECAM

autor opinii: ANNA.K.

Jezus naprawdę leczy

Jest to książka, którą się nie czyta lecz przeżywa, która pokazuje nam niebo.

autor opinii: Teresa Szymczak

DOBRA KSIĄŻKA

KSIĄŻKA GODNA POLECENIA OTWIERA NOWE PATRZENIE NA WIELE SPRAW KTÓRYCH KIEDYŚ NIE BRAŁEM PO UWAGĘ.

POLECAM

autor opinii: KRZYSIEK KRASOWSKI

OK.

Polecam przykłady dotyczące zniewoleń szatańskich. Sposoby radzenia sobie ze złem. Jest to dobra i pouczająca książka pisana z doświadczeń życiowych.

autor opinii: o. Miłosz ofm

najskuteczniejsza dla mnie modlitwa wstawiennicza

Książkę Ks. Reczka kupiłam 2 - 3 lata temu. Postawiłam na półce. I zapomniałam o niej.
We wrześniu tego roku szukając czegoś do czytania w podróży sięgnęłam do niej. I już od pierwszej strony czułam działanie Ducha Św. przez słowa tej książki.
Nie pamiętam treści tej książki.
Za to doskonale pamiętam każde moje spotkanie z Panem Jezusem podczas modlitw zaproponowanych przez autora.
Szczególnie ostatnia modlitwa, kończąca proces, przez który przechodziłam, dosłownie wryła mi się w pamięć.
I przyniosła największy krok w mojej drodze zdrowienia.
Wcześniej czytałam wiele książek o podobnej tematyce.
Wiele z nich trafiło do mojego serca.
A ta książka - to coś więcej niż książka.
To zaproszenie do osobistego spotkania z Jezusem, Jego miłością i uzdrawiającą mocą.
dziękuję za nią Bogu, kupuję dla rodziny i przyjaciół, a dziś - Tobie polecam :-)

autor opinii: Anna Ratajczyk

Książka, która musi być w każdym domu.

To Jezus leczy złamanych na duchu

Bardzo cieszę się, że mialam możliwość przeczytania tej książki. Książka napisana jest w sposób bardzo prosty i jasny. Czyta się ją z lekkością. Zawiera dużo cytatów z Pisma św. , pokazuje wiele przykładów z życia, uczy modlitwy i kontaktu z Bogiem. Polecam

autor opinii: Magdalena Lenartowicz

nie można się oderwać od czytania

Polecam wszystkim, ktorzy przeżywają problemy duchowe, psychiczne, cięrpią na dziwne doznania chorobowe, których medycyna nie umie wyleczyć oraz wszystkim, którzy po prostu chcą się rozwijać duchowo. Mi - osobie niby bardzo wierzącej ta ksiązka otworzyła oczy na świat charyzmatów, o których nie miałam pojęcia. Teraz czekam na spotanie ze Wspolnotą Jezusa Miłosiernego i ks. Reczkiem.

autor opinii: dziwnie chora

dobra książka

Jestem zachwycona książką TO JEZUS LECZY ZŁAMANYCH NA DUCHU, jej treść zawiera wiele informacji na temat naszej duchowości podpowiada jak się modlić oraz pomaga w rozwiązywaniu wielu problemów życiowych których często nie jesteśmy świadomi.

autor opinii: ANNA KUCHARSKA

ok

Książka trudna.Warto jednak powrócić do niej kilka razy. Polecam.

autor opinii: wiola

Książka bardzo ciekawa, bardzo dobry wybór i jak zwykle rewelacyjna obsługa w Księgarni

autor opinii: Dominika Stache-Bobulska

Dla tych, którzy pragną uporządkować swoje życie

Książka ta jest terapeutą dla duszy; krok po kroku podpowiada jak zbliżać się do Pana Boga, uzdrawiając relacje z innymi, lecząc rany duszy i wyrzekając się złych duchów,ktore stoją nam na drodze do najlepszego lakarza jakim jest Bóg.Ogromne emocje, łzy oczyszczenia, jasność umysłu i ogromne pragnienie modlitwy i samego Boga.Jest furtką do nowego, lepszego życia.

autor opinii: Anna S.

bardzo dobra

To ksiżka o uzdrowieniu, poruszająca wiele ważnych spraw w naszym życiu, wiele problemów i pokazująca jak mamy się niektórych złych rzeczy uwolnić a przede wszystkim pokazująca jak mamy sie o to modlić. Polecam ludziom którzy chcą się oczyścić, uwolnić od złej przeszłości i którzy chcą zawierzyć Jezusowi:)

autor opinii: Ula

na zasadzie rekolekcji

rekolekcje indywidualne-polecam

autor opinii: Gosia

Książkę czytam wolno i uważnie bo to forma modlitwy do Boga.
Napiszę opinię po przeczytaniu całej książki.
Pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Irena Szczepaniak

Książka którą każdy powinien przeczytać bo naprawdę warto.

autor opinii: Urszula Siemko

świadectwo

Jeszcze nie przeczytałam do końca,a już podzielę się swoim świadectwem.Wyraźnie usłyszłam z wnętrza ,,nazywałaś miłością to miłością nie było,,
wcześniej wrażenie wchodzenia na górę,teraz -jakbym nareszcie znalazła się na jej szczycie.
Wiem,że wiele przede mną,może jest to jakiś początek.Wierzę w podaną prawdę.Starałam się dostosować dokładnie do uwag księdza autora.

autor opinii: Halina g.

Bardzo dobra

Bardzo dobra książka.

autor opinii: Magda Chwarścianek


"To Jezus leczy złamanych na duchu..." jest pozycją, której nie można czytać jednym tchem. Przeczytany fragment należy przemyśleć, przeanalizować. Książka zawiera modlitwy, które pomagają w przeżywaniu i zrozumieniu różnych problemów życiowych. Pozycja godna polecenia.

autor opinii: Alina Picur

„To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie”
autor: Ks. Jan Reczek – to niewielka książka, która bardzo mnie poruszyła. Treść zawiera niesamowite informacje, które czytałam z wielkim zainteresowaniem i przyznam szczerze, że przed przeczytaniem tej książeczki byłam nieświadoma wielu spraw a które są dla człowieka bardzo ważne. Z całego serca polecam tą publikację dla każdej osoby, która pragnie rozsądnie postępować w swoim życiu i unikać konsekwencji złych decyzji, które w ostateczności są dla nas bardzo destrukcyjne. Po przeczytaniu przekazałam książkę dalej, ponieważ chciałabym, aby jak największa liczba osób mogła posiąść wiedzę, którą można wykorzystać by życie nasze stało się lepsze.

autor opinii: Joanna F.

Modlitwa inaczej.

Ta książka - to modlitwa. Czasami nie umiemy sie modlić, nie umiemy wołać do Pana w naszych słabościach i zniewoleniach. Ta książka w tym pomaga, jednocześnie wzruszając i lecząc połamane historie ludzkiego życia.

autor opinii: Ania

Piękna książka

Nie mogłam się doczekać tej książki i nie zawiodłam się, mimo że jeszcze nie skończyłam jej czytać. Jest praktyczna, zawiera wiele modlitw o uzdrowienie. Gorąco ją polecam.

autor opinii: Kinga

Złamani na duchu

Książka bardzo poruszająca i uświadamiająca rzeczywistość o której większość chrześcijan nie ma pojęcia. Moim zdaniem powinna być szeroko upowszechniana.
Jeśli chodzi o mnie to rozpoczęła wielkie przemiany myślowe i duchowe. Pozdrawiam.

autor opinii: Beata Borzuta

Bardzo ciekawa lektura

Książka godna polecenia, znalazłam tam wszystko to, czego szukałam. Jeśli chcecie znaleźć odpowiedzi na wiele dręczących Was pytań, sięgnijcie po tą właśnie książkę.

autor opinii: karola

BARDZO DOBRA

REWELACJA POLECAM WSZYSTKIM

Uzdrowienie

Ksiązka ta jest modlitwą,która jest potrzebna każdemu człowiekowi.Pan Jezus jest naszym najlepszym lekarzem jakiego można wybrac,który przemienia nasze zycie...Polecam kazdemu:)

autor opinii: Anna Czajkowska

moja opinia

swietna ksiazka oby tak dalej obsługa super i mysle ze nie pierwsza ksiazka w moim domu...

autor opinii: Łukasz Roman

Jezus leczy

Bardzo wartościowa książka z zakresu walki duchowej, jaka toczy się w naszym świecie i życiu. Łączy trzy ważne cechy: 1. podaje wiele informacji; 2. uczy, jak się modlić, także przez podane teksty modlitw; 3. jest żywym świadectwem płynącym z doświadczenia konkretnego kapłana i konkretnej wspólnoty. Pomocna na osobistej i wspólnotowej drodze rozeznania duchowego i walki.

autor opinii: AK

Bardzo pożyteczna pozycja.

Myślę,że tę książeczkę, powinni przeczytać i mieć ją w pobliżu, ci wszyscy , którzy cierpią z powodu jakiejś tragedii, bądź ciężkiej , nieuleczalnej choroby, kiedy wszystko i wszyscy zawiedli. Daje wielkie pokrzepienie i nadzieję, poprzez liczne przykłady z życia wzięte, uzmysławiając nam ,że nie jesteśmy sami w tym cierpieniu i że zawsze jest szansa, że wszystko może się zmienić i,że cuda zdarzają się współcześnie.Można ją czytać wyrywkowo, kiedy odczujemy taką potrzebę:w szpitalu, w autobusie, pod drzwiami lekarza, oczekując na wizytę. Ma mały format i wszędzie się zmieści.W chwilach niemocy fizycznej i duchowej rozjaśni naszą egzystencję, jeżeli głęboko uwierzymy w jej treść.

autor opinii: Joanna Lubowicka- Kos

Bóg uzdrawia ludzi...

Bóg mnie uzdrowił czeste chodzenie do koscioła,modlitwa,pomaga mnie uzdrowić po tym wszystkim co doświadczyłem w pracy.

autor opinii: Łukasz Roman

Ksiażka

Witam jestem ofiara mobbingu ale zarazem cżłowiekiem ktory duzo rzeczy przezył uważam ze ta ksiażka pomoże mi wiele i da mi do zrozumienia że Bóg potrafi wszystko wyleczyc rany,blizny,itp
Dlatego ja wybrałem!

autor opinii: Łukasz Roman

"To Jezus leczy złamanych na duchu"

Książkę zamówiłam, gdyż czytałam ją po raz pierwszy dwa lata temu i zrobiła na mnie bardzo mocne wrażenie. Wiele myślałam o jej treściach i wreszcie postanowiłam kupić ją dla siebie oraz w prezencie dwom bliskim osobom. Po ponownej lekturze wrażenie nie zmalało, ale odebrałam ją dojrzalej. Polecam gorąco!

autor opinii: Małgorzata Sikorska

rekolekcje w domu

Książki tej nie można przeczytac szybko należy rozważac jej treśc, zwłaszcza modlitwy. Nie miałam pojęcia,że to co się wydarzyło w przeszłości ma wpływ na nasze życie. Polecam ją każdemu kto chce zastanowic sie nad swoim życiem od samego jego początku i powierzyc je Jezusowi.

autor opinii: maria górska

Jeszcze nie skończyłam czytać ponieważ w jednym czasie zakupiłam książkę "Listy Nikodema" Jana Dobraczyńskiego i to jest ta książka, którą mogę czytać kilkakrotnie a "To Jezus leczy złamanych....." na razie przeczytana do połowy nie bardzo do mnie przemawia - spodziewałam się czegoś innego, opartego na dawnych faktach historycznych. Również cena jest zbyt wysoka.

autor opinii: Anna Skibowska

Szczerze polecam tę książkę. Jest ona świetnym lekarstwem dla zranionej duszy. Czytanie jej jest jak uczestnictwo w rekolekcjach. Polecam!

autor opinii: Katarzyna Drożdż

Niech będzie uwielbione Boże Miłosierdzie

Bóg żyje i działa tak jak 2000 lat temu;) Alleluja ;)Książka genialna.

autor opinii: Kamil

Polecam

Bardzo polecam, rozważania i modlitwy w tej książce są niesamowite. Bardzo mi pomogła książeczka.

Bóg może wszystko !

Książka, a przede wszystkim treść w niej zawarta jest absolutnie genialna! Bóg może wszystko ! Ta książka w bardzo przystępny sposób to pokazuje. Byłem w szoku! Zwłaszcza opisy uzdrowień 'międzypokoleniowych' dokonywane za pośrednictwem Daru Wizji ks. Jana. Lektura obowiązkowa dla chorych i strapionych ! Gorąco polecam.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: ks. Jan Reczek
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 174
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374826914
ISBN: 9788374826914
ID: 329582

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki To Jezus leczy złamanych na duchu To Jezus leczy złamanych na duchu
14.73 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...