TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętrzej Maryi Panny

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny to duchowe arcydzieło, którym inspirowali się wielcy czciciele Maryi: św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Mimo upływu czasu pełne mocy słowa św. Ludwika Marii Grignion de Montfort wciąż porywają ludzi na całym świecie, prowadząc ich ku prawdziwej pobożności maryjnej. Prowadzeni słowami traktatu wierni wchodzą w głęboką relację z Matką Bożą w myśl hasła "Totus Tuus", jednocześnie trwając w miłości Chrystusa i w zakorzenieniu w tajemnicy Trójcy Świętej.

Wiele osób, inspirując się tą przejmującą lekturą duchową, decyduje się na powierzenie się Panu Jezusowi przez Jego Matkę i przystępuje do opracowanego przez św. Ludwika 33-dniowego, duchowego przygotowania do tego aktu. Nakładem Wydawnictwa e SPe ukazała się zawierająca ten program książka Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.


"Bóg Najwyższy posiada skarbiec, składnicę bardzo bogatą, w której zamknął wszystko, co piękne, cenne, rzadkie i kosztowne, nawet Syna swego; a tą przebogatą skarbnicą jest właśnie Maryja, którą święci nazywają Skarbem Pana, z którego pełności bogactwa spływają na ludzkość".


św. Ludwik Maria Grignion de Montfort (1673-1716) - wybitny kaznodzieja i kapelan chorych oraz bezdomnych. Fascynujące życie tego niezwykłego kapłana i misjonarza czytelnicy mogą poznać dzięki wydanej przez Wydawnictwo e SPe biografii świętego pt. Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: eSPe
Autor: św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374828710
ISBN: 9788374828710
ID: 401861

Zobacz również

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętrzej Maryi Panny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...