TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ukryta w uśmiechu. Mistyczka i stygmatyczka. Alexandrina da Costa

Ocena:
(1 opinii)

Ojciec Gabriele Amorth, mariolog i znany egzorcysta, w barwny sposób przedstawia postać i misję błogosławionej Alexandriny Marii da Costy (1904-1955), portugalskiej mistyczki.

To historia dziewczyny, która w wieku czternastu lat skoczyła z okna w obronie własnej godności. Od tej chwili zaczyna się dla niej droga przez mękę, prowadząca ją na najwyższe szczyty oddania się Jezusowi.

Od 1935 roku Alexandrina przekazuje światu wolę Pana Jezusa, która dotyczy poświęcenia całego świata Niepokalanemu Sercu Maryi.

Przez lata, za przyczyną ciężkiej choroby, pozostaje ona przykuta do swojego łóżka. W ciągu ostatnich lat swojego życia czerpie siłę jedynie z Ciała i Krwi Chrystusa.

Przeżywa mękę Pańską w sposób mistyczny coraz bardziej intensywnie, odczuwając ból stygmatów, ukoronowania cierniem, ubiczowania i śmierci na krzyżu. Rośnie w niej pragnienie, aby kochać, cierpieć i wynagradzać w zjednoczeniu z Jezusem Odkupicielem i prosząc Go o zbawienie grzeszników.

Poprzez swój uśmiech i spojrzenie rozpromienia boskie życie na tych, którzy do niej przychodzą i do niej się uciekają.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Perełka

Super pozycja! Czyta się ją bardzo szybko, bo jest dośc duża czcionka. Język lekki, wręcz trudno się oderwac. Postac błogosławionej jest niesamowita! Aż dziwne, że dopiero w tych latach Polska ją odkrywa!

autor opinii: Aleksandra Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Autor: ks. Gabriele Amorth
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 206
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374225427
ISBN: 9788374225427
ID: 261868

Zobacz również

Ukryta w uśmiechu. Mistyczka i stygmatyczka. Alexandrina da Costa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...