TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uratowała mnie ta, którą odrzuciłem

Ocena:
(5 opinii)

Sami wiecie, jak wygląda życie niejednego mężczyzny. Może mieszka ktoś taki obok was, może nawet jest na co dzień z wami, zamieszkuje pod jednym dachem. Dobrze wiem, że taki człowiek jest przekleństwem.

Pijaństwo. Język rodem z rynsztoka. Chmury dumy z tanich papierosów. Awantury. W domu pan i władca. Z powodu takiego kogoś wiele rodzin płacze, na darmo szukając ratunku.

A jednak w każdym z tych ludzi gdzieś głęboko kryje się dobro, możliwość innego życia. Z tonięcia w grzechu mogą oni przejść w krainę łaknienia świętości.

Aż tak. Wiem o tym.

Moja książka jest świadectwem jednego z tych, którzy byli przegrani, którzy nieśli ze sobą zło. Dzisiaj jestem inny. Nawróciła mnie śmierć.

A ratunek przyszedł z Nieba. Uratowała mnie Maryja, którą chwilę przedtem ze wzgardą odrzuciłem. Okazała mi swe najpiękniejsze oblicze - oblicze Matki. Wzięła za rękę i poprowadziła do swego Syna.

I stałem się Jej sługą.

Może moje świadectwo pomoże zmienić czyjeś życie?

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Nieprawdobna :)

Fantastyczne świadectwo człowieka, który zatracił się w pewnym momencie swojego życia a Mateńka nasza przyszła mu z pomocą :) gorąco polecam

autor opinii: Ola

Objawienia Maryjne owocują.

Książeczkę przeczytałam z wielkim zainteresowaniem.Niewielka pozycja o wielkiej treści. Ciekawie zredagowana .Przybliża historię objawień licheńskich naprzemiennie ze współczesną historią nawrócenia Tadeusza Rutkowskiego alkoholika.Polecam.

autor opinii: Anna Wrońska

Świadectwo nawrócenia prostego człowieka dzięki wizerunkowi Matki Boskiej z Lichenia.Drugim torem prowadzona historia samego obrazu.
Ciekawa.

autor opinii: Renata Pawłowska

rewelacyjna

Porażające w swej wymowie świadectwo, gdzie ogromny ból łączy się z niewiarygodną czułością Najlepszej z Matek:) książkę zamierzam "puścić " w obieg, w mojej ocenie szanse na to że przekaz trafi do najbardziej opornych są niemalże 100%.
Gorąco polecam, aby darować ją ludziom o mocno splątanych drogach życiowych, poruszy nawet głaz.

autor opinii: anna garus

Polecam :)

Książeczka bardzo przejmująca, a pan Tadeusz- autor- "wielki" za to w jaki sposób opowiedział swoją historię i nadal kontynuuje swoje dzieło. Mam nadzieje i wierzę w to, że książka przemieni niejedno zatwardziiałe serce..!! W tym też celu zakupiłam kilka egzemplarzy :)

autor opinii: Małgorzata Stormowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fons Omnis
Autor: Tadeusz Rutkowski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 81
Wymiar [mm]: 110x160
EAN: 9788389342768
ISBN: 9788389342768
ID: 328514

Zobacz również

Uratowała mnie ta, którą odrzuciłem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...