TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uwierzyć Jezusowi. Rekolekcje ze św. Markiem. Seria: Rekolekcje lectio divina

Ocena:
(8 opinii)

Książka stanowi wyraz doświadczeń rekolekcjonisty i kierownika duchowego. Rozważania inspirowane fragmentami Ewangelii św. Marka zachęcają do wnikliwej medytacji Słowa Bożego.

Publikacja może służyć jako podręcznik rekolekcyjny dla prowadzących i przeżywających rekolekcje lectio divina w grupach zamkniętych, ale także jako propozycja indywidualnej formacji w warunkach codzienności.

Zobacz tę książkę także w twardej oprawie.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniała

Książka "Uwierzyć Jezusowi" to wspaniała książka, którą polecam wszystkim ludzią pragnącym bliskiego kontaktu z Bogiem. Książkę bardzo dobrze się czyta a potem medytuje zawarte w niej fragmenty Pisma Świętego. Z serca polecam. Księgarnia Tolle to wspaniałe miejsce do zakupu chrześcijańskich kasiążek, szanująca każdego czytelnika i nna prawdę godna polecenia. Ps, do książki dołączona była karteczka z napisem "Miłej lektury" to było bardzo miłe.. dziękuję

autor opinii: Iwona Tarnas

Godne polecenia!

Książka Uwierzyć Jezusowi. Rekolekcje ze św. Markiem jest rewelacyjną pozycją zwłaszcza dla tych ktorzy rozmiłowali się w Ewangelii wg Marka. Serdecznie polecam tę książkę ponieważ jest napisana naprawdę dobrym, zrozumiałym, prostym językiem, który nie zakłóca modlitwy. Serdecznie polecam szczególnie tym, którzy autentycznie chcą się spotkać z żywym Jezusem w Ewangelii, ktorzy szukają Go i pragną na nowo do Niego powrócić. Książka rzuca światło na wiele kluczowych spraw w drodze nawrócenia, pokazuje wiele cech Jezusa, których poznanie pozwala odkryć, że On JEST MESJASZEM! Polecam!!

autor opinii: Marta Drabik

Uwierzyć Jezusowi

Idealna ksiązka, jeśli ktoś naprawdę chce się nauczyć czytać Pismo Święte i modlić się nim. Pomaga zrozumieć co ewangelista Marek chciał nam przekazać i otwiera serce na dobrą nowinę.

autor opinii: Marta Trojanowska

Zakochany w Słowie

Książkę warto kupić nawet dla samych pierwszych 70 stron, które wspaniale przedstawiają metodę lectio divina. Polecam każdemu kto chce wejść w głębię Słowa Bożego.

autor opinii: Rafał Kucharski

Polecam

Książka pomocna w samodzielnym czytaniu i rozważaniu ewangelii

autor opinii: Leon Konopka

Książka- rewelacja, dla osób, które chcą rozważać Słowo Boże , a do tej pory mają z tym trudności. Pomaga poznawać i rozumieć Jezusa i iść za Nim odważnie każdego dnia .

autor opinii: Gregorczyk

dobry kontakt. dostawa w terminie. Polecam

autor opinii: Ewa Gregorczyk

Bardzo dobra i sprawna obsługa. Miły kontakt. Polecam.

autor opinii: Ewa Gregorczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Krzysztof Wons SDS
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788375802689
ISBN: 9788375802177
ID: 282852

Zobacz również

Książka wyróżniona Uwierzyć Jezusowi. Rekolekcje ze św. Markiem. Seria: Rekolekcje lectio divina
17.50 zł
14.43 zł
Oszczędzasz 3.07 zł (18%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...