TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrawiająca moc modlitwy różańcowej

Współczesne tempo życia rzadko pozwala nam znaleźć czas na modlitwę i medytację - trudno nam się wyciszyć na tyle, by w skupieniu rozważać słowa i czyny Jezusa. Przytłoczeni obowiązkami niekiedy zapominamy o tym, że ukojenie i uzdrowienie możemy znaleźć właśnie w modlitwie.

Autorzy książki, O. Robert De Grandis oraz Eugene Peter Koshenina, odkrywają przed nami na nowo bogactwo modlitwy różańcowej, która powinna być szczególnie bliska sercu współczesnego chrześcijanina.

Dzięki rozważaniu najważniejszych wydarzeń z życia Jezusa łatwiej nam spojrzeć z dystansem na własną codzienność oraz uporządkować swoje myśli i pragnienia.

Regularne odmawianie Różańca może znacząco wpłynąć nie tylko na nasze zdrowie psychiczne, ale także i fizyczne. Modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej, możemy wyprosić u jej Syna wszelkie łaski, w tym łaskę uzdrowienia.

Modlitwa medytacyjna pomaga przede wszystkim przeciwdziałać skutkom stresu - stanom lękowym, łagodnej depresji, nadciśnieniu i chorobom serca.

"Uzdrawiająca moc modlitwy różańcowej" to cykl rozważań poświęconych czterem częściom Różańca, opatrzony komentarzem autorów.

Drugą część książki tworzą wybrane myśli świętych i Ojców Kościoła, inspirujące do nowego, świeżego spojrzenia na największe tajemnice życia Świętej Rodziny i Trójcy Przenajświętszej.

Ludzie, którzy odmawiają Różaniec, odkrywają na nowo wewnętrzny spokój i cieszą się zdrowiem ciała, umysłu i ducha. Wielu wielkich świętych przyznawało, że ich najgłębsze medytacje wypływały z refleksji nad życiem, męką i śmiercią Jezusa.

O. Robert De Grandis

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: O. Robert De Grandis, Eugene Peter Koshenina
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 184
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788361989301
ISBN: 978-83-61989-30-1
ID: 181615

Zobacz również

Uzdrawiająca moc modlitwy różańcowej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...