TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrawiająca moc przebaczenia. Świadectwa uzdrowień, modlitwy i rozważania

Ocena:
(15 opinii)

Ojciec Józef Witko, posługujący od wielu lat modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, pokazuje, jak ważne w procesie uzdrowienia duchowego, a także fizycznego, jest przebaczenie. Jego brak nie tylko zamyka ludzkie serce na działanie Bożej łaski, ale też sprawia, że człowiek staje się nieszczęśliwy, skupiony na samym sobie i swoim cierpieniu.

Autor książki udowadnia, że przebaczenie - choćby wydawało się bardzo trudne - jest możliwe. Dzięki Bożemu działaniu nawet najbardziej zranione, złamane serce zdolne jest przebaczyć nie tylko urazę, ale też najgorsze krzywdy.

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia dotycząca książki o. Witki

"Uzdrawiająca moc przebaczenia " to książka ,którą czyta się jednym tchem.W praktyczny sposób pokazuje;jak, kiedy i komu należy przebaczać.Mówi również jaki wpływ na nasze życie ma przebaczenie sobie i innym.
Polecam

autor opinii: Krystyna Podborączyńska

pomaga zrozumieć istotę i sens przebaczenia

Książka " Uzdrawiająca moc przebaczenia" pomogła mnie zrozumieć istotę oraz sens przebaczenia. Obecnie znajduję się w takiej sytuacji życiowej, że zrozumienie przebaczenia innym jest jedynym z najważniejszych celów mojego życia. Akt przebaczenia jest nie zawsze dla każdego łatwym aktem a jednak tak potrzebnym, nie osobie, której przebaczamy, ale przede wszystkim nam wszystkim. Książka pomogła mi zrozumieć, dlaczego należy przebaczyć krzywdzicielom, ale również jak to zrobić, aby pomóc sobie samemu. Zrozumienie istoty przebaczenia jest potrzebne każdemu z nas, abyśmy mogli dalej żyć z Łaską Bożą, ku zbawieniu mnie i naszych najbliższych również naszych krzywdzicieli. Przebaczenie pomaga uzdrowić nasze życie, ale wybaczenie to nie zawsze zapomnienie. Wybaczenie to dar od Boga, który pozwala bardziej kochać i rozumieć najbliższe nam osoby.
Dziękuję za uzdrowienie mojej duszy !

autor opinii: Renata Nagrodzka

Książkę czyta się jednym tchem. Jest bardzo interesująca a jednocześnie daje dużo do myślenia. Polecam

autor opinii: Katarzyna

Wspaniała książka!

Życie pokazuje nam, jak trudno jest przebaczyć - sobie i innym - krzywdy, zło, którym zostaliśmy dotknięci. I tak często pielęgnujemy w sobie żal, złość i ból... Nie wiedząc, że powtórnie czynimy sobie samym krzywdę. A przecież Bóg jest Miłością i oczekuje od nas tylko MIŁOŚCI. Jeśli ją okażemy, a więc wybaczymy, to nawet z największego zła, cierpienia, dobry Bóg może wyprowadzić dobro. Polecam gorąco tę książkę, bo nie jest łatwym wybaczenie. Tę zdolność trzeba w sobie wypracować. Ata książka może nam w tym pomóc.

autor opinii: Ewa Andruszko

Przebaczenie

Książka bardzo ciekawa i wciągająca. Daje dużo do myślenie. Można znaleźć coś co przypiszesz do swojego życia ( swojego bólu i rozczarowania ) bo trzeba przyznać że najbardziej ranią najbliżsi. Jedno wiem na pewno że takie rany goją się najdłużej ,a proces wybaczania trwa równie długo. W tej książce znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Bardzo polecam

autor opinii: Iwona S.

Przebaczenie

Długo borykałam się z myślami, jak przebaczyć ? odpowiedź znalazłam w tej książce, która już na zawsze będzie mi towarzyszyć. Polecam ją wszystkim. Drugi egzemplarz kupiłam dla mojej córki.

autor opinii: Małgorzata

Uzdrawiająca moc przebaczenia

Uzdrawiająca moc przebaczenia to rewelacyjna pozycja książkowa. Uważam ,że każdy powinien ją przeczytać chociażby dlatego żeby nauczyć się przebaczać nie tylko sobie ale innym. Przbaczenie to trudność a zarazem wielka umiejętność dzieki której zmieniamy nasze życie zarówno to wewnętrzne jak i duchowe.Jjeszce raz zachęcam do przeczytania.

autor opinii: Jolanta Piecuch

Książka poruszająca i bardzo pouczająca, naprawdę otwiera serce na zrozumienie czym jest prawdziwe przebaczenie. Polecam każdemu borykającemu się z ranami przeszłości.

autor opinii: Magdalena

pomocna

Już poszła w świat pomagać innym osiągnąć pokój wewnętrzny. Bardzo polecam Aneta

autor opinii: Aneta Drewnowska

jednak można.

Przebaczenie jest trudne.Ale możliwe.W ksiazce "Uzdrawiajaca moc przebaczenia moza znalezc konkretne,nie powiem że łatwe,ale wykonalne dla chyba każdego sposoby by dokonac tego dzieła.A jest powiedziane:jesli wy nie przebaczycie,nie przebaczy i wam Ojciec"...

autor opinii: Dorota Rezel

cudowna moc przebaczenia

Książka jest niesamowita warto przeczytać by przekonać się o jej autentycznej wartości .

autor opinii: Beata Słomkowska

Piękna książka

Piękna książka, warta przeczytania i refleksji :)

autor opinii: Renata Golańska

Przebaczenie

Świetna pozycja. Każdy tę książkę powinien przeczytać ponieważ w wielu rodzinach jest problem braku przebaczenia. Super książka

autor opinii: Elżbieta Kłósek

Rewelacyjna

Książka trafia w samo sedno czegoś tak toksycznego i trującego wewnętrznie jakim jest żywienie urazów i niepełne otworzenie się na łaskę Pana Boga jaką jest przebaczenie.Pokazuję ona proces przez,który trzeba przjeść, aby zacząć żyć na nowo i zamiast nie nawidzieć kochać.Tak jest to możliwe.Chwała Panu.Odmieniła moje życie..Lecz to nie Ona lecz Pan Bóg za pośrednictwem jej.

autor opinii: Bartosz Żołnierczyk

Przebaczyć to ŻYC

"Jeśli się nie lękasz upaść sam, to jakże myślisz,że się sam podniesiesz"
wiele osób jest obciążonych jakimiś urazami z przeszłości i teraźniejszości nie potraf wyzbyć się złych myśli w tej książce znajdzie odpowiedz na wiele pytań i podpowiedz jak żyć bez obciążeń i jaki wpływ na nasze zdrowie ma moc PRZEBACZENIA. Gorąco polecam

autor opinii: Marzena

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Józef Witko OFM
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788361989936
ISBN: 9788361989936
ID: 237660

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Uzdrawiająca moc przebaczenia. Świadectwa uzdrowień, modlitwy i rozważania Uzdrawiająca moc przebaczenia. Świadectwa uzdrowień, modlitwy i rozważania
25.00 zł
16.26 zł
Oszczędzasz 8.74 zł (35%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...