TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrowienie z poczucia krzywdy (CD mp3)

Ocena:
(2 opinii)

Prezentowane nagrania proponują medytację fundamentu "Ćwiczeń duchowych" św. Ignacego Loyoli pod kątem wewnętrznego uzdrowienia z poczucia krzywdy.

Odczucie skrzywdzenia, jakie męczy nas nieraz latami, zniekształca nasze sumienia, deformuje oceny moralne, zafałszowuje nasze myśli, słowa i czyny. Żyjąc w głębokim poczuciu krzywdy, łatwo stajemy się podejrzliwi i skłonni widzieć w naszych bliźnich raczej zło niż dobro.

Rekolekcyjna atmosfera modlitwy i ciszy zaprasza do przekraczania niszczącego nas i nasze więzi poczucia skrzywdzenia. To, co w czasie osobistej modlitwy traktujemy nieraz jako rozproszenie, na przykład myśli krążące wokół krzywdy i krzywdziciela, bywa tak naprawdę owocem działania Ducha Świętego, który jest duchem prawdy, miłosierdzia, przebaczenia, współczucia i pojednania.

Lękowe zepchnięcie krzywdy w lochy nieświadomości nie rozwiązuje przecież problemu. Wręcz odwrotnie, skrywana krzywda oddziałuje na nas destrukcyjnie. Przekraczanie poczucia krzywdy jest jednym z największych darów, jaki możemy ofiarować tym, których naprawdę kochamy.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

:)

Polecam każdemu, kto uczestniczył w rekolekcjach Ignacjańskich jak i tych,którzy nie mogą w nich uczestniczyć. Płytę można przerobić samemu,jednak z doświadczenia lepiej jest z kimś kto już ma wprawę nie tylko w tematyce duchowości Ignacjańskiej, ale i w kierownictwie duchowym. Ja zakupiłam ją dla siebie i mojego ojca duchowego i pięknie przeżyłam ten czas na medytacji razem z Panem. Warto bo tematyka jest bardzo ważna :)

autor opinii: Sabollina

Dobra

Trzeba się przyzwyczaić do sposobu mówienia i głosu lektora,jak zwykle konferencje tego autora uważam za wartościowe,są konkretne,treściwe,wracam do nich po czasie z ufnością, że znowu coś nowego wyniosę.Polecam.

autor opinii: Lilianna Łopusiewicz

Informacje techniczne

Wydawca: WAM
Autor: o. Józef Augustyn SJ
Rok wydania: 2012
EAN: 5900759107560
ID: 212941

Zobacz również

Uzdrowienie z poczucia krzywdy (CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...