TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W jaskini bestii. Opowieści o egzorcyzmach

Całe Pismo Święte nie jest niczym innym, niż wołaniem o nawrócenie się do Boga przez Jezusa Chrystusa i przestrzeganie Jego przykazań.

Dzięki egzorcyzmom pojąłem odwieczną prawdę zawartą w Słowie Pańskim, do którego lektury i stosowania w codziennym życiu zachęca Maryja.

Najbardziej skutecznym egzorcyzmem jest prawdziwe nawrócenie, droga pełnej wolności. Wszelkie zło i problemy mają swoje źródło w wykluczeniu z naszego życia Boga, który jest miłością. To puste miejsce zajmuje od razu szatan: książę nienawiści, niezgody, przygnębienia, podziału.

Pojawiło się wielu antychrystów. I my nie możemy zamykać oczu na to, co nas otacza; nie możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że razem z cywilizacją miłości rozprzestrzenia się inna cywilizacja. A zatem byłoby dobrze, by zostało nazwane po imieniu to zło obecne na świecie...

Jan Paweł II, Avvenire, styczeń 1994
Po rytualnych modlitwach ksiądz Gianni zaczął czytać egzorcyzm Leona XIII, w czasie którego reszta grupy nałożyła ręce na opętaną, a ja, jak zwykle, skrapiałem jej twarz wodą święconą. W pewnym momencie Lucyfer, wskazując w stronę tabernakulum, wykrzyknął:

"Gdyby nie było Tego tam, popamiętalibyście!" - i wykonał taki gest rękami, jakby kogoś dusił. Od razu zrozumiałem, że to Pan w swoim wielkim miłosierdziu dał mi odpowiedź na moje ukryte pytanie. On jest Królem i Stwórcą wszechświata, Jego władza rozciąga się na każdą rzecz i na każdą żyjącą istotę, włącznie z diabłem.

Fragment książki

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Arrigo Muscio
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 317
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788378643432
ISBN: 978-83-7864-343-2
ID: 211302

Zobacz również

W jaskini bestii. Opowieści o egzorcyzmach
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...