TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W jaskini bestii. Opowieści o egzorcyzmach

Ocena:
(1 opinii)

Całe Pismo Święte nie jest niczym innym, niż wołaniem o nawrócenie się do Boga przez Jezusa Chrystusa i przestrzeganie Jego przykazań.

Dzięki egzorcyzmom pojąłem odwieczną prawdę zawartą w Słowie Pańskim, do którego lektury i stosowania w codziennym życiu zachęca Maryja.

Najbardziej skutecznym egzorcyzmem jest prawdziwe nawrócenie, droga pełnej wolności. Wszelkie zło i problemy mają swoje źródło w wykluczeniu z naszego życia Boga, który jest miłością. To puste miejsce zajmuje od razu szatan: książę nienawiści, niezgody, przygnębienia, podziału.

Pojawiło się wielu antychrystów. I my nie możemy zamykać oczu na to, co nas otacza; nie możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że razem z cywilizacją miłości rozprzestrzenia się inna cywilizacja. A zatem byłoby dobrze, by zostało nazwane po imieniu to zło obecne na świecie...

Jan Paweł II, Avvenire, styczeń 1994
Po rytualnych modlitwach ksiądz Gianni zaczął czytać egzorcyzm Leona XIII, w czasie którego reszta grupy nałożyła ręce na opętaną, a ja, jak zwykle, skrapiałem jej twarz wodą święconą. W pewnym momencie Lucyfer, wskazując w stronę tabernakulum, wykrzyknął:

"Gdyby nie było Tego tam, popamiętalibyście!" - i wykonał taki gest rękami, jakby kogoś dusił. Od razu zrozumiałem, że to Pan w swoim wielkim miłosierdziu dał mi odpowiedź na moje ukryte pytanie. On jest Królem i Stwórcą wszechświata, Jego władza rozciąga się na każdą rzecz i na każdą żyjącą istotę, włącznie z diabłem.

Fragment książki

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

W jaskini bestii. Opowieści o egzorcyzmach

super

autor opinii: Beata B.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Arrigo Muscio
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788362927500
ISBN: 978-83-62927-50-0
ID: 211302

Zobacz również

W jaskini bestii. Opowieści o egzorcyzmach
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...