TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W odcieniach błękitu. Wybaczanie przynosi nadzieję

Ocena:
(4 opinii)

Brad Cutler to wschodząca gwiazda jednej z nowojorskich agencji reklamowych. Ma wszystko, o czym można marzyć - sukcesy zawodowe, piękną i kochającą narzeczoną oraz bajkowo rysującą się przyszłość... I wtedy zaczynają go prześladować wspomnienia o dziewczynie z czasów ogólniaka. Utracona niewinność i decyzja, o której nie może zapomnieć. Musi raz jeszcze wrócić na wybrzeże, do Holden Beach i odnaleźć swoją pierwszą miłość oraz przebaczenie, którego obydwoje tak bardzo potrzebują.

Karen Kingsbury, jedna z ulubionych amerykańskich powieściopisarek, autorka bestsellerów New York Timesa. Napisała ponad czterdzieści powieści, sprzedała ponad piętnaście milionów książek. Magazyn Time okrzyknął ją "królową chrześcijańskiej beletrystyki". Każdego tygodnia Karen otrzymuje setki listów od czytelników. Niektóre z jej książek doczekały się ekranizacji filmowej. Karen mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem Donem i sześciorgiem dzieci, z których troje adoptowali z Haiti.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Piękna książka o uzdrawiającej mocy przebaczenia. Poruszyła do głębi moje serce. Polecam szczególnie młodym czytelnikom, którzy wkraczają w wiek dorosły.

autor opinii: Marta

dobra, wartościowa ale w porównaniu do książek Francine Rivers, która jest moja ulubienicą wśród pisarek chrześcijańskich ta pozycja wypada zaledwie na 6 może 7 zakładając, że Książki Pani Rivers są na 10. Niestety jestem wymagającym czytelnikiem.

autor opinii: Małgorzata Jasnos

Naprawdę dobra pozycja!

Polecam tę książkę szczególnie ludziom którzy mają problem z własną lub czyjąś przeszłością oraz tym którzy nie potrafią się z nią rozliczyć. Wspaniale opisana rola jaką odgrywa w naszym życiu oczyszczenie z tego co było, nawet jeśli było to coś strasznego. Jednym słowem: Z Bogiem zawsze można budować na nowo :)

autor opinii: Kinga Hebda

polecam

Naprawdę warto przeczytać. Książka zwłaszcza dla młodzieży, w okresie dojrzewania, a także tej zbliżającej się do decyzji o małżeństwie, a także dla wielu innych osób.
Wiele ważnych tematów autorka poruszyła w bardzo ciekawy i bezpośrednio trafiający do odbiorców sposób
Naprawdę polecam :)

autor opinii: Marcin Maksymiec

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Karen Kingsbury
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 358
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374248624
ISBN: 978-83-7424-862-4
ID: 216628

Zobacz również

W odcieniach błękitu. Wybaczanie przynosi nadzieję
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...