TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Walka św. Faustyny z przeciwnikiem Miłosierdzia

Ocena:
(6 opinii)

Święta Faustyna jako cel działania nie tylko Boga, ale i szatana.

W 2010 roku poproszono ks. Edmunda Szaniawskiego, egzorcystę z Lichenia, o przygotowanie referatu na sympozjum o Bożym Miłosierdziu i szatanie. Sympozjum miało się odbyć w Melbourne, w Australii. Tekst został napisany, ale z różnych powodów kapłan nie wybrał się w podróż.

Jego australijski przyjaciel zaczął zabiegać o wydanie tego materiału drukiem po angielsku. Wtedy powstała myśl, by spróbować opublikować ten referat również w Polsce. Po niewielkich przeróbkach i uzupełnieniach powstała książeczka opowiadająca o umykających naszej uwadze faktach: walkach, jakie św. Faustyna musiała staczać z szatanem, który niszcząc ją chciał nie dopuścić do rozpowszechnienia przekazanego jej orędzia o Bożym Miłosierdziu.

W życiu siostry Faustyny obecny był nie tylko Bóg; był też i szatan. Podobnie każdy z nas spotyka Jezusa i Jego miłość, ale też szatana z jego nienawiścią. Warto uczyć się od świętej, jak wygrać walkę z mocami ciemności.

To opowieść o roli nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia. Szatan nienawidzi go nienawiścią doskonałą. Bo ono zabiera mu dusze, które były już w jego rekach - pewny łup zagarnięty w sieci jego pokus i zwodzenia.

To nasza historia. Opowiada ona o atakach nieprzyjaciela na nasze dusze. Wskazuje nam narzędzia, którymi możemy przeciwstawić się szatanowi. Zapewnia o zwycięstwie. Choć nieprzyjaciel w natarciu, to przecież jesteśmy bezpieczni. Sekret zwycięstwa ujawnia nam święta Faustyna.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Nieprawdobna :)

Fantastyczna książka, pokazuje nam jak nasza wspaniała Faustyna walczyła z Szatanem i była przez niego kuszona. Jak walczyła, jak zmagała się z przeciwnikiem. Bierzemy z niej przykład w walce ze złym - tak jak ona mamy szansę wygrać :) wystarczy zaufać Panu

autor opinii: Ola

Polecam

Zawiera pewne wskazówki i komentarze egzorcysty do niektórych sytuacji opisanych w "Dzienniczku" św. s. Faustyny.

autor opinii: Mateusz Chomicz

Polecam

witam,
Książka godna uwagi, zawiera fragmenty dzienniczka świętej Faustyny Kowalskiej opatrzone komentarzem księdza egzorcysty. Szczególnie warto ją polecić osobom, które negują istnienie szatana. Mimo początkowo przygnębiającej prawdy,odsłaniającej ogrom zła na świecie, czytanie tej lektury wnosi optymizm, umacnia na duchu oraz mobilizuje do pracy nad sobą. Książka dotarła w idealnym stanie, szybka dostawa, miły kontakt, wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję za przydatny prezent i pozdrawiam Redakcję oraz Czytelników:)

autor opinii: Patrycja Czarnecka

rewelacja

Błyskawiczna wysyłka, mila obsluga a książka jak w opisie. Polecam. Na pewno tu wrócę

autor opinii: Ewela

opinia

Profesjonalna obsługa. Super szybka wysyłka! 100% Pozdrawiam i gorąco POLECAM

autor opinii: Artur Struck

Zachęcam do przeczytania tej książki zwłaszcza tych, którzy negują istnienie szatana. Św. siostra Faustyna uczy nas jak przeciwstawiać się mocom złego ducha.. Pozdrawiam serdecznie..

autor opinii: Maria Stasiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fons Omnis
Autor: ks. Edmund Szaniawski MIC
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 110x160
EAN: 9788389342744
ISBN: 9788389342874
ID: 328330

Zobacz również

Walka św. Faustyny z przeciwnikiem Miłosierdzia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...