TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wiara Chrystusowego żołnierza

Dlaczego tematem tych rekolekcyjnych refleksji stała się wiara Chrystusowego żołnierza? Odpowiedzi udziela nam samo Pismo Święte. Jak zanotował św. Mateusz, największą pochwałę wiary wypowiedział Jezus właśnie do żołnierza – rzymskiego setnika. Chrystusa wprawiła w zdumienie pełna ufności postawa tego człowieka, szczerze się nią zadziwił, dlatego warto poszukać odpowiedzi na pytania o wiarę w „militarnej” rzeczywistości Pisma Świętego.

Co ciekawe, problem wiary poruszany w Biblii bardzo często pozostaje w związku z walką duchową, a co za tym idzie, wiara jest opisywana za pomocą pojęć militarnych, zaczerpniętych z żołnierskiego żargonu. Nie można zatem, snując refleksje o wierze, pominąć tego aspektu i go nie doceniać, tym bardziej, że od przyjęcia sakramentu bierzmowania wszyscy jesteśmy przecież żołnierzami Chrystusa.

Zawiera Pancerz św. Patryka: Modlitwa ta uwalnia od zniewoleń, wszelkiego rodzaju gnębienia duchowego czy też stanów podenerwowania i innych wpływów działania nieczystych duchów. Chroni również przed atakami wszelkiego zła. Zaleca się ją odmawiać rano i wieczorem.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Autor: ks. Marcin Cholewa, ks. Marek Gilski
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 104
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374225007
ISBN: 978-83-7422-500-7
ID: 250651

Zobacz również

Wiara Chrystusowego żołnierza
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...