TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Więcej niż cieśla

Ocena:
(3 opinii)

Co wyróżnia Jezusa z Nazaretu? Czy był On tylko cieślą lub geniuszem religijnym? Dlaczego ludzie na całym świecie od niemal dwóch tysięcy lat wciąż o Nim pamiętają, zawierzają Mu swoje życie, a nawet oddają je jako męczennicy, świadcząc o tym, że On jest Kimś więcej niż żydowskim cieślą z dawnych czasów. Kim jest więc Jezus Chrystus? A przede wszystkim: kim On jest dla Ciebie?

Książka "Więcej niż cieśla" to znakomity materiał dowodowy – logiczny, błyskotliwy i zwięzły – w którym każdy może zmierzyć się z postawionymi wyżej pytaniami. To nie jest tylko książka religijna, ale również intelektualne wyzwanie.

O niezwykłości tej książki świadczy chociażby fakt, że dotychczas sprzedano, w różnych językach na całym świecie, ponad 20 milionów jej egzemplarzy. Również w Polsce jej dotychczasowe wydania spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników.

Książka przeznaczona jest nie tylko dla tych, którzy powątpiewają w Jezusa, ale dla wszystkich tych, którzy pragną ugruntować swoją wiarę, by w każdym czasie móc dać odpowiedź na pytania: Dlaczego wierzysz w Jezusa? Kim On dla Ciebie jest?

Josh McDowell – jeden z najpopularniejszych mówców chrześcijańskich. W ciągu ostatnich dwudziestu lat wygłaszał odczyty na ponad 650 uczelniach 75 państw. Jest autorem bądź współautorem wielu bestsellerów, wydanych także przez Oficynę Wydawniczą VOCATIO. Występuje także w filmach, programach telewizyjnych, nagrywa kasety wideo. Posiada stopnie naukowe z ekonomii, teologii i języków. To wydanie książki, napisane przez Josha wspólnie z synem, Seanem, jest uwspółcześnione i dostosowane do potrzeb XXI wieku.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Dla każdego

Ksiazka godna polecenia dla osob ktore szukaja odpowiedzi na pytania dotyczace wiary.W ciekawy sposob autor opisuje problemy i prostym jezykiem rozwiązuje je.Co ciekawe autor jest nawroconym czyli bylym ateistą i bardzo logicznie dochodzi do wnioskow i prawd.Czasem brakuje glebszych zamyslen ale mysle ze takie podejscie autora powinno zmusic czytelnika do osobistych poszukiwań w ramach refleksji na niedokonczone i niepelne odpowiedzi.Gdyby probowal kazdy problem wyjasnic to napewno musialaby byc to wielotomowa praca.Podsumowujac jest to ksiazka napisana prostym i zrozumialym jezykiem dla kazdego i na kazdym poziomie duchowym.

autor opinii: Barbara Dryl

Świetna

Autor w genialny sposób pokazuje swoją drogę od intelektualnego sceptyka do intelektualnego wyznawcy ; ) Przemawiające argumenty historyczne, dowodowe stwierdzające prawdziwość Ewangelii, życia i Zmartwych wstania Jezusa. Gorąco polecam.

autor opinii: Andrzej Mońka

Godna polecenia

20 milionów sprzedaży o czymś świadczy, pobudza myślenie.

autor opinii: Andrzej Mońka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Josh McDowell, Sean McDowell
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374921190
ISBN: 9788374921190
ID: 167895

Zobacz również

Książka wyróżniona Więcej niż cieśla
22.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...