TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wielka ilustrowana księga cudów św. Jana Pawła II (+ CD)

Unikatowe świadectwa. Autentyczne opisy cudów i otrzymanych łask. Bezpośrednie relacje uzdrowionych - to w całości materiał należący do dokumentacji procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego.

Podczas ostatnich ośmiu lat, gdy chrześcijański świat czekał na kanonizację Jana Pawła II, do specjalnego biura w Rzymie docierało tysiące listów z różnych stron świata, świadczących o Jego świętości - poczta mailowa codziennie zapełniała się świadectwami uzdrowień i nawróceń dokonujących się za przyczyną ukochanego Papieża.

Do postulacji trafiały także listy i karteczki zostawiane przez pielgrzymów na grobie Jana Pawła II, podobnie jak obrazki malowane przez dzieci - ich laurki i kartki.

Ta ożywiona, serdeczna korespondencja jest fenomenem, który przez cały czas towarzyszył procesowi kanonizacyjnemu.

Nadesłane świadectwa - a wśród nich niepublikowany dotąd mail, pisany na gorąco tuż po uzdrowieniu przez samą Floribeth Morę Diaz - prezentujemy w "Wielkiej ilustrowanej księdze cudów", która powstała właśnie po to, by udokumentować i na zawsze utrwalić niezwykłą historię Człowieka z dalekiego kraju, który zmienił bieg historii, a przede wszystkim zmienił każdego z nas.

"Wielka ilustrowana księga cudów", ubogacona wywiadem z postulatorem procesu, ks. Sławomirem Oderem i kalendarium życia Jana Pawła II, jest kontynuacją serii książek proponowanych przez Wydawnictwo Św. Stanisława BM, które w ubiegłych latach stały się bestsellerami na rynku wydawniczym.

Wielu poczuło na policzku dotyk Jego ojcowskiej dłoni, niektórzy zamienili z Nim kilka słów lub wymienili tylko jedno spojrzenie, ale nawet jeśli stałeś gdzieś daleko w tłumie i tylko przez chwilę widziałeś Jego białą postać, jesteś szczęśliwy... Spraw, by ta chwila trwała.

Książka zawiera płytę CD z najważniejszymi słowami Jana Pawła II, wygłoszonymi podczas pielgrzymek do Ojczyzny.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 298x214
EAN: 9788374225380
ISBN: 978-83-7422-538-0
ID: 281511

Zobacz również

Wielka ilustrowana księga cudów św. Jana Pawła II (+ CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...