TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wielka miłość i seks

Ocena:
(2 opinii)
  • Jaką wartość ma wstrzemięźliwość seksualna przed ślubem z perspektywy psychologii?
  • Czy seks ułatwia parze zakochanych zbudowanie trwałej relacji w przyszłym małżeństwie?

Okres narzeczeństwa to czas, w którym dwoje ludzi ma odkrywać najgłębszą prawdę o sobie nawzajem po to, aby stworzyć fundament wspólnego życia na wiele lat.

Bliskość fizyczna odgrywa w tym procesie istotną, chociaż niejednoznaczną rolę. Szymon Grzelak opowiada o tym, jak świadomie przeżywać płciowość własną i ukochanej osoby, z którą chcemy związać swoje życie.

Szymon Grzelak w tym nagranym wystąpieniu z rekolekcji akademickich z pasją i autentycznością opowiada krok po kroku, dlaczego warto. I w ogóle jak budować związek, by był mocny i trwały, by nie szykować sobie samemu niespodzianek w dalszych latach wspólnego życia.

Które momenty wspólnego życia jeszcze przed ślubem są ważne, newralgiczne i jak je przeżyć, żeby potem nie żałować, a nawet żeby potem procentowały.

Mówi o swoich doświadczeniach, bez nadmiernego obnażania się, ale i bez ogródek, bardzo przekonująco i bardzo ciekawie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Warte przesłuchania, jeśli brak ci własnych odpowiednich słów by wytłumaczyć innym wartość czekania z zamieszkaniem dopiero po ślubie, dlaczego warto zachować czystość przedmałżeńską i jakie to niesie korzyści ciepłym głosem p.Szymon wytłumaczy podpowie i będzie świadectwem .

autor opinii: Małgorzata

bardzo polecam !

Znacie Grzelaka? Nie? To musicie koniecznie go poznać. Szymon Grzelak za swoją życiową misję uważa propagowanie właściwych postaw i zachowań seksualnych wśród młodzieży. Właściwych, czyli przemyślanych i uporządkowanych - jak wstrzemięźliwość przedślubna. Choć wielu wyda się to abstrakcją w dzisiejszym świecie, wszak wielu innych to praktykuje i sobie chwali.
Szymon Grzelak w tym nagranym wystąpieniu z rekolekcji akademickich z pasją i autentycznością opowiada krok po kroku, dlaczego warto. I w ogóle jak budować związek, by był mocny i trwały, by nie szykować sobie samemu niespodzianek w dalszych latach wspólnego życia. Które momenty wspólnego życia jeszcze przed ślubem są ważne, newralgiczne i jak je przeżyć, żeby potem nie żałować, a nawet żeby potem procentowały. Mówi o swoich doświadczeniach, bez nadmiernego obnażania się, ale i bez ogródek, bardzo przekonująco i bardzo ciekawie. Daje przykłady sytuacji i zachowań, pokazuje ich głębsze znaczenia.
To jest bardzo przydatna lektura dla wszystkich młodych ludzi, którzy stojąc u progu dorosłego życia osobistego chcieliby wejść w nie z rozmysłem, nie na łapu capu.
Ważna i skłaniająca do myślenia również dla takich jak ja, którym dźwięki marszu Mendelssohna juz dawno przebrzmiały.

autor opinii: Agnieszka Łokaj

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rhetos
Autor: Szymon Grzelak
EAN: 9788389781611
ID: 395891

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wielka miłość i seks Wielka miłość i seks
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...