TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wielki pontyfikat

40. rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową powinna być obchodzona bardzo uroczyście i tak samo powinna zostać upamiętniona.

Właśnie dlatego powstała ta książka - aby nigdy nie zapomnieć, że 16 października 1978 roku stał się dla Polski datą przełomową. Wybór Karola Wojtyły na głowę Kościoła katolickiego odmienił oblicze świata, ale także odmienił oblicze „tej ziemi”, naszej Ojczyzny.

Chyba wszyscy czujemy się zobowiązani, aby z uwagi na wdzięczność dla Jana Pawła II – przypominać kolejnym pokoleniom o wielkim pontyfikacie papieża Polaka. Czterdziesta rocznica pamiętnego wyboru i setna rocznica odzyskania niepodległości są do tego znakomitą okazją!

Książka "Wielki pontyfikat św. Jana Pawła II" to prawdziwe kompendium wiedzy o pontyfikacie Jana Pawła II. Atrakcyjna, ilustrowana formuła, świetnie napisany, zwięzły tekst niewątpliwie pomoże promować pamięć o dokonaniach, nauczaniu i przesłaniu polskiego papieża. Mamy nadzieję, że ta książka dotrze do domowych bibliotek większości polskich domów.

Pamiętajmy - sami jesteśmy odpowiedzialni za to, aby owoce wielkiego pontyfikatu św. Jana Pawła II nie zostały zaprzepaszczone, by wraz z nowymi pokoleniami nie zatarło się jego przesłanie, ponieważ słowa i wskazania, które nam zostawił, to uniwersalne i ponadczasowe prawdy. Korzystajmy z nich, żyjmy według nich i przekazujmy je naszym dzieciom.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Marek Balon
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 88
Wymiar [mm]: 100x140
EAN: 9788365889720
ISBN: 9788365889720
ID: 416973

Zobacz również

Wielki pontyfikat
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...