TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą. Seria: Psychologia i wiara

Ocena:
(19 opinii)

Czy Ty też odczuwasz czasem brak sensu w swoim życiu? Czy masz wrażenie, że praca, którą wykonujesz, jest nudna i pozbawiona głębszego znaczenia? Czy czujesz, że brakuje Ci radości, że częściej na życie narzekasz niż się nim cieszysz?

Twoje życie może wyglądać zupełnie inaczej. Możesz czuć się szczęśliwy i spełniony. Możesz robić to, co naprawdę lubisz, wykonywać swoją pracę z prawdziwą pasją.

Bóg sprawił, że możesz zaoferować światu bardzo dużo i czerpać z tego pełnię radości. Musisz tylko odnaleźć w życiu swoje prawdziwe miejsce, w którym jesteś naprawdę sobą.

Czytając tę książkę nauczysz się odnajdywać sens w codziennym życiu. Zobaczysz, że możesz odnaleźć swój prawdziwy talent i dary, którymi zostałeś obdarowany przez Boga. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak uporządkować swoje życie, jak pokochać swoją pracę i zadbać o swój odpoczynek. Max Lucado przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces odkrywania Twojej wyjątkowości i Twojego miejsca w życiu.

Ta książka to prawdziwe lekarstwo na rutynę życia! W USA okazała się absolutnym bestsellerem - jej lektura pomogła tysiącom ludzi takich, jak Ty.

Max Lucado urodził się w 1955 r. w Teksasie. Jest autorem kilkudziesięciu książek utrzymujących się niezmiennie na amerykańskich listach bestsellerów. W 2005 roku Reader's Digest uznał go za najlepszego kaznodzieję Ameryki.

Każdy z nas ma unikalne dary, które mogą być użyte dla Bożych celów. Darem Maxa Lucado jest umiejętność zastosowania Bożej nauki do naszego codziennego życia, tak jak to zrobił w książce "Wieloryb nie może latać".

Rick Perry, gubernator Teksasu
Max Lucado zrobił to ponownie! Zebrał proste prawdy i uczynił je dostępnymi dla każdego z nas. W książce "Wieloryb nie może latać" pokazuje nam jak zidentyfikować i odkryć naszą wyjątkowość i motywuje nas, aby zaprząc do pracy nasze najsilniejsze strony.

Ken Blanchard, bestsellerowy pisarz amerykański

Opinie naszych Klientów (19 opinii)Napisz swoją opinię

Książka niesie za sobą ważne wartości, lecz osobiście dla mnie za dużo o bogu. Nakierowane wyłącznie na boga.

autor opinii: Monika

Dodaje skrzydeł

Znakomita pozycja dla osob, ktore mają tendencje do porownywania się do innych. Pomaga dostrzec swoją wyjątkowość.
Mnie poruszyła emocjonalnie i dała konkretne narzędzia do odnalezienia własnego potencjału.

autor opinii: Monika Madejska

Odkryj kształt swojego zycia

Jak szukasz swojego miejsca, swojego czasu, kształtu swojej duszy i serca i myśli, i tego do czego jesteś powołany/a to musisz przeczytać tę książkę. Ba nie tylko przeczytać ale przede wszystkim zastosować się do jej treści (ćwiczeń). Naprawdę warto. Wzmacnia poczucie wartości i kieruje na odpowiednie tory życia zawodowego. Polecam z całego serca!

autor opinii: Mariusz Kumor

Rewelacja!!!

Rewelacja!!!

autor opinii: Anna

Super!

Książka rewelacyjna i naprawdę godna polecenia! Daje wiele do myślenia, zastanowienia się nad swoim życiem, pomogła mi zrozumieć i odkryć gdzie jest moje miejsce, co tak naprawdę sprawia mi radość, odkryć talenty. Zmotywowała mnie do działania i zmian!:-)

autor opinii: Izabela

wieloryb

Godna polecenia , ukazuje wskazówki do odnalezienia swojego "Ja"

autor opinii: KArol GAweł

Dla mnie rewelacja

Bardzo polecam tą książkę osobą poszukującym swojego miejsca w życiu , kupiłem ją z wielką nadzieją i się nie zawiodłem, bardzo pomocna w odkrywaniu swoich unikatowych i niepowtarzalnych darów od Stwórcy
Bardzo pomaga znaleźć to coś w sobie i ukazuje po przez liczne ćwiczenia
Naprawdę jak dla mnie super i bardzo polecam.Jasna ,przejrzysta zrozumiała refleksyjna :) Pomogła mi ukierunkować swoje dalsze życie ;) Polecam Tobie też może dużo pomóc.

autor opinii: Bartek Ż

świetna

prosta, przejrzysta, skłania do pracy nad sobą. skutecznie!

Spojrzeć na siebie jak na milionową inwestycję

Lektura warta polecenia.
W dzisiejszym świecie, gdzie m.in. liczy się bycie "na luzie", bez problemów i wad, potrzebujemy nabrać dystansu, skonfrontować prawdę o sobie...

Optymizmu na każdy dzień :-).

autor opinii: Marlena

Wieloryb nie może latać !!!

Polecam przeczytanie tej książki!!! Odnalazłem w niej wiele inspiracji do stawania się sobą w świetle Słowa Bożego. To co było dla mnie zachęcające to własne doświadczenie autora połączone z wiązaniem ze Słowem Bożym co pozwala patrzeć na siebie w stawaniu się sobą ,, Oczyma Bożymi".

autor opinii: Wiesław Szczygieł

Książka warta przeczytania.Pobudza do refleksji nad sobą, pomaga zauważyć w czytelniku jego mocne strony. Napisana łatwym językiem, stanowi dobry poradnik.Uważam,ze warto przeczytać.

autor opinii: Barbara Kolondra

SUPER!

Już sam tytuł jest intrygujący. :-) a treść książki uzdrawiająca, dla tych, którzy próbują być kimś, kim nie są. Dla mnie ta książka była początkiem drogi do stawania się sobą i ucieszenia się z tego, kim jestem. Książkę pocecam!!!

autor opinii: AK

Niesamowita książka. Dzięki niej człowiek inaczej patrzy na dar, jaki Bóg każdemu z nas podarował. Pokazuje jak dobrze taki dar wykorzystać i jak się nim cieszyć:) Polecam.

autor opinii: Justyna

Książka dla wszystkich szukających swojego powołania. Skłania do zastanowienia się nad własnymi talentami i wykorzystywania ich jak najlepiej. Druga część to właściwie zbiór ćwiczeń do odkrywania swojego miejsca w tym świecie. Polecam.

autor opinii: Monika Szumilo

Bardzo pouczająca - polecam

Mnie wciągnęła i przeczytałem ją jednym tchem i teraz myślę że trochę za szybko...i muszę do niej niedługo wrócić.

autor opinii: Janusz

Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą

Wspaniała książka dla tych, którzy maja problem z zaakceptowaniem w swoim życiu takiej czy innej sprawy. Książka pomaga uwierzyć we własne możliwości. posiada wiele różnych ćwiczeń psychologicznych, które można samemu wykonać w domu. Polecam!!!

autor opinii: Mateusz Tomica

Polecam

Świetna książka

autor opinii: Anonymous

dla tych co nie potrafią odnalezć swego "JA"

książka jest suuperr !!:) mówi że każdy człowiek jest jedyny i niepowtarzalny i jęśli nie odkryje tego pomysłu na siebie jakim widzi Go Bóg to świat będzie uboższym o tą jedną istotę, mowa jest też by nie marnować talentów lecz je rozwijać! Polecam wszystkim którzy akurat na danym etapie swego życia zabłądzili i nie potrafią się odnalezć! Ja się odnalazłam i jest to radość nie do wypowiedzenia:):)

autor opinii: Grażyna Tyszkiewicz

Odkryć swoją drogę

Dzięki tej książce możesz odkryć (nie tylko poprzez teorię, ale również praktyczne ćwiczenia na końcu książki) swoją drogę, swoją pasję, to, co lubisz robić. I zobaczysz, że możesz robić to, co lubisz i chwalić tym Boga. Twoja praca może stać się Twoją codzienną modlitwą. Autorowi książki, Maxowi Lucado, udało się odnaleźć sens swojego życia, swoją pasję... Teraz dzieli się tym z nami...

autor opinii: Justyna Królak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Max Lucado
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788370338695
ISBN: 9788370338695
ID: 251288

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą. Seria: Psychologia i wiara Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...