TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą. Seria: Psychologia i wiara

Czy Ty też odczuwasz czasem brak sensu w swoim życiu? Czy masz wrażenie, że praca, którą wykonujesz, jest nudna i pozbawiona głębszego znaczenia? Czy czujesz, że brakuje Ci radości, że częściej na życie narzekasz niż się nim cieszysz?

Twoje życie może wyglądać zupełnie inaczej. Możesz czuć się szczęśliwy i spełniony. Możesz robić to, co naprawdę lubisz, wykonywać swoją pracę z prawdziwą pasją.

Bóg sprawił, że możesz zaoferować światu bardzo dużo i czerpać z tego pełnię radości. Musisz tylko odnaleźć w życiu swoje prawdziwe miejsce, w którym jesteś naprawdę sobą.

Czytając tę książkę nauczysz się odnajdywać sens w codziennym życiu. Zobaczysz, że możesz odnaleźć swój prawdziwy talent i dary, którymi zostałeś obdarowany przez Boga. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak uporządkować swoje życie, jak pokochać swoją pracę i zadbać o swój odpoczynek. Max Lucado przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces odkrywania Twojej wyjątkowości i Twojego miejsca w życiu.

Ta książka to prawdziwe lekarstwo na rutynę życia! W USA okazała się absolutnym bestsellerem - jej lektura pomogła tysiącom ludzi takich, jak Ty.

Max Lucado urodził się w 1955 r. w Teksasie. Jest autorem kilkudziesięciu książek utrzymujących się niezmiennie na amerykańskich listach bestsellerów. W 2005 roku Reader's Digest uznał go za najlepszego kaznodzieję Ameryki.

Każdy z nas ma unikalne dary, które mogą być użyte dla Bożych celów. Darem Maxa Lucado jest umiejętność zastosowania Bożej nauki do naszego codziennego życia, tak jak to zrobił w książce "Wieloryb nie może latać".

Rick Perry, gubernator Teksasu
Max Lucado zrobił to ponownie! Zebrał proste prawdy i uczynił je dostępnymi dla każdego z nas. W książce "Wieloryb nie może latać" pokazuje nam jak zidentyfikować i odkryć naszą wyjątkowość i motywuje nas, aby zaprząc do pracy nasze najsilniejsze strony.

Ken Blanchard, bestsellerowy pisarz amerykański

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Max Lucado
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788370338695
ISBN: 9788370338695
ID: 251288

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą. Seria: Psychologia i wiara Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...