TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wojownik Trzech Światów cz. 4. Strażnicy

Ocena:
(10 opinii)

Pan Grzegorz Jakubowicz musi spłacić swój dług, w przeciwnym razie jego dni są już policzone. Zrozpaczeni Jozue i Osa próbują wyciągnąć tatę z potrzasku. Jest z nimi inspektor Elezar Cherub. Czy Stary Skinol zostanie uratowany od śmiertelnie niebezpiecznego gangu?

Jednocześnie Tomasz i jego ojciec pełnią swą tajną misję w starożytnym Izraelu. Moce ciemności knują najpodlejsze intrygi, aby wydobyć z pana Jakubowicza Tajemny Plan Ostatecznego Uderzenia. Czy Dawid w końcu zostanie królem całego Izraela? Czy jego Wszechwładny Potomek ocali ludzkość od zagłady? Strażnicy Elohima zrobią wszystko, aby pradawne proroctwo zostało wypełnione. Niech nadejdzie czas rozstrzygnięcia!

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

Strażnicy

Cudowne opowiadanie polecam

autor opinii: Agata Godlewska

Strażnicy

Cała seria "Wojownika Trzech Światów" jest bardzo interesująca. Przypadkowo książkę z tej serii zauważyła żona będąc w księgarni u benedyktynów w Tyńcu. Zakupiliśmy pierwsza i druga część. Żona zaczęła czytać wieczorem dzieciom do snu jak również w czasie jazdy samochodem. Treść książki bardzo zainteresowała dzieci. Czytając dwie pierwsze części synowie byli ciekawi dalszej fabuły. Sam osobiście (jestem ojcem) nie znam szczegółów książek, znam jedynie fragmenty czytane przez żonę w czasie wspomnianej jazdy. Zauważyłem, że akcja rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych odnosząc teraźniejszość od czasów Starotestamentowych. Moja ocena serii dokonana jest jedynie ze wspomnianych fragmentów, lecz zarówno żonie jak i synom bardzo podoba się. Książka jak i cała seria jest bardzo wychowawcza i edukacyjna, porusza sprawy biblijne tak zapomniane w obecnym czasie, kształtuje charakter i postawy dzieci i podkreśla moralne i etyczne sprawy codziennego życia. W niedługim czasie będąc przejazdem w Krakowie wstąpiliśmy do Tyńca kupując trzecią cześć. Czwartej nie było i dlatego zakupiłem internetowo. Obecnie żona zaczyna czytać czwartą cześć serii. Cała seria książek godna polecenia.

autor opinii: Marcin Żańczak

rewelacyjna dalsza część przygód Tomka, jego Ojca i Przyjaciół... nieco bardziej realna niż dotychczas przeczytane:) pędzę po kolejną część:)

autor opinii: Ania Zimoch

Wojownik trzech światów

Książkę kupiłem w "częściach", bo pierwszą część syn otrzymał na rekolekcjach wakacyjnych. Namawiał mnie na jej przeczytanie i żałuję, że zaraz nie wziąłem się do tego. Książka, jako całość, wywarła na nas (czytaliśmy w trójkę) wielkie wrażenie! Dziękuję Autorowi za przybliżenie Ksiąg Starego Testamentu. Polecam gorąco jej przeczytanie! :-)

Ps.: piszę tą samą opinię do części II, III, IV i V bo stanowią one całość, oczywiście z częścią I.

autor opinii: Jan Zawadzki

dla starszych też

W dobie komputerów i gier, które dają kilka żyć, mój dorosły już syn, zaczytuje się z Wojowniku Trzech Światów. Nie wiem, gdzie jest fenomen tych książek. Muszę sama przeczytać.

autor opinii: Małgorzata

Wojownik 4

Książka jest super porusza bardzo ważne dla nas tematy,oparte na przekazach biblijnych uważam iż powinna to być lektura obowiązkowa
dla młodych ludzi i nie tylko gorąco polecam !!!

autor opinii: Zdzisław Iwan

Jak zwykle wciągająca

Czwarta ksiązka z serii wciąga równie mocno jak poprzednie. Wciąga i dzieci i rodziców. A najważniejsze, że propaguje chrześcijańskie, zdrowe treści. Goraco polecam. Kawod Elohim!

autor opinii: Piotr Sołyga

super

To już następna część serii . Czyta się szybko , łatwo no i pokazuje świat dobra i zła w sposób przystępny !!!
Polecam dla młodzieży i starszych.

autor opinii: ewa majnusz

Książka która naprawdę wciąga

To już 4 część Wojownika Trzech Światów. Książka która naprawdę wciąga w wir przygody i przenosi do innego wymiaru. Bardzo lekko się czyta, a po jej przeczytaniu zmienia się sposób myślenia na pewne otaczające nas sprawy. Polecam szczególnie dla młodych chłopaków ale i nie tylko.

autor opinii: vobitek

Wspaniała książka dla młodych i nie tyllko:)

Książka warta przeczytania i polecenia szczególnie dla młodych- ale nie tylko.Fajny sposób przekazania treści biblijnych w odniesieniu do terażniejszości.Jest to wartościowy prezent dla młodych ale i dorośli z ciekawością ją przeczytają. Mam wszystkie części i obdarowuje nimi chrześniaków.Polecam też swoim uczniom i nie tylko :)

autor opinii: Anna Wiślińska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Kościuszko
Autor: Robert Kościuszko
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 120x195
EAN: 9788392792574
ISBN: 9788392792574
ID: 218704

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wojownik Trzech Światów cz. 4. Strażnicy Wojownik Trzech Światów cz. 4. Strażnicy
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...