TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wojownik Trzech Światów cz. 2. Pościg

Ocena:
(6 opinii)

"On zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz Mu piętę". To prastare proroctwo spędza sen z powiek Lucyfera, który za wszelką cenę chce utrzymać władzę nad ludzkością. W jaki sposób zaatakuje Elohim? Czym będzie ostateczne uderzenie i jaka jest tu rola Dawida?

Tego tajemnego planu strzeże drużyna Elezara, dlatego szatan będzie ich ścigał z zaciętą wściekłością. Zaprzęgnie do tego celu nawet króla Saula wraz z jego armią. Czy nasi bohaterowie zdołają ocalić los ludzkości? Twoje życie znajduje się w samym centrum tej wojny.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Pościg

Super książka polecam

autor opinii: Agata Godlewska

bardzo dobra

Książkę czytał mój syn. Z zainteresowaniem chce sięgać po następne części. Z jego opinii wnioskuję, że jest bardzo dobra.

autor opinii: Ewa Podladowska

Wojownik trzech światów

Książkę kupiłem w "częściach", bo pierwszą część syn otrzymał na rekolekcjach wakacyjnych. Namawiał mnie na jej przeczytanie i żałuję, że zaraz nie wziąłem się do tego. Książka, jako całość, wywarła na nas (czytaliśmy w trójkę) wielkie wrażenie! Dziękuję Autorowi za przybliżenie Ksiąg Starego Testamentu. Polecam gorąco jej przeczytanie! :-)

Ps.: piszę tą samą opinię do części II, III, IV i V bo stanowią one całość, oczywiście z częścią I.

autor opinii: Jan Zawadzki

Okiem tatusia..

Książka jest po prostu fantastyczna, syn chłoną ją jak "ciepłe bułeczki" - nie mógł się oderwać. A już się martwiłem że współczesnych chłopców nie da się namówić na czytanie "papierowych" książek:)

autor opinii: Tomasz Murdzek

.....

Książka jest bardzo dobra. Pierwszą i drugą cześć mój syn dosłownie pochłonoł. Teraz chodzi po znajomych i tam też się bardzo podoba

autor opinii: zalewska agnieszka

Dzięki za ciąg dalszy:)

Gdy przeczytaliśmy pierwszą część tej powieści, żałowaliśmy, ja i mój syn, że się już skończyła, i co będzie dalej. Bardzo się ucieszyliśmy, kiedy na stronie księgarni zobaczyłam, że jest dalszy ciąg. Znów się nie zawiedliśmy na pomysłowości Autora, na prowadzeniu wątków i emocjach, jakie wywołuje u czytelników. Są one pozytywne i to bez względu na wiek. Mali i więksi chłopcy, bardzo potrzebują takich jasnych postaci, niosących światło i siłę. Nie magii czarnoksiężników, ale siły, która rodzi się z wiary w Boga, miłości, przyjaźni i solidarności ludzkiej.Drogi Autorze prosimy o ciąg dalszy przygód Tomka.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: GOOD BOOK
Autor: Robert Kościuszko
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788392792505
ISBN: 9788392792505
ID: 109928

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wojownik Trzech Światów cz. 2. Pościg Wojownik Trzech Światów cz. 2. Pościg
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...