TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej

Ocena:
(38 opinii)

Siostra Maria Faustyna Kowalska. To ona, skromna zakonnica, została wybrana do ogłoszenia Bożego miłosierdzia, podobnie jak dzieci z La Salette, Lourdes, Fatimy były orędownikami poleceń Matki Bożej.

Jej "Dzienniczek" jest przejmującym zapisem wzlotów i ciemności duszy, jest świadectwem wiary trudnej i niezłomnej. Jest on przede wszystkim świadectwem ostatecznego zawierzenia w nieskończone miłosierdzie Chrystusa.

"Dzienniczek" zawiera osobiste zapiski s. Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu.

Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest "samym Miłosierdziem".

Zobacz tę książkę także w miękkiej oprawie.

Opinie naszych Klientów (38 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytywna opinia

Książka spełnia moje oczekiwania, jest nieodłączna towarzyszka mojego życia. Twarda oprawa, czytelne litery (w moim wieku i przy wadzie wzroku - bardzo ważne). Krótkie oczekiwanie na książkę. Jest to mój Klub Ksiązki. Dziękuję serdecznie

autor opinii: Grażyna Wysocka

bardzo bardzo polecam !!!!

autor opinii: Kasia D

pozytywna

Super książka, szczerze polecam tym, którzy chcą naprawdę poznać dzienniczek siostry Faustyny.

autor opinii: Paweł Gręda

POZYTYWNA

Szybka wysyłka, dobry kontakt ze sprzedawcą. Przemiłe było to, że do książki została dołączona ręcznie pisana karteczka "Miłej lektury" :) Uśmiech pojawia się na twarzy :) Polecam gorąco :)

autor opinii: Daria Totoń

Bardzo dobra książka

Dzienniczek Sw.Faustyny jest moja ulubiona książka- w czasie trudnych chwil wystarczy, że przeczytam kilka stron i od razu doznaje duchowego pocieszenia.Zabieram ją ze soba nawet wyjeżdżając na wakacje.To jest książka do której zagląda się co chwilę, natomiast nie jest to typ książki, którą się odstawia w ciemny kąt po jednorazowym przeczytaniu.Polecam tę książkę- jest w niej dużo duchowej mądrości.

autor opinii: Malwina

To coś więcej niż książka

Miałam problem z przeczytaniem "od razu" całej książki, gdyż to nie jest zwykła książka. Tylko ten kto przeczytał ten dziennik wie o czym piszę. Książka odmienia życie, zmienia się sposób patrzenia na WIARĘ i inne ważne wartości. Słowa zawarte w tym dzienniku przenikają wielokrotnie naszą duszę, u jednych dokonuje się przemiana, inni zaczynają wierzyć, jeszcze inni zaczynają rozumieć jaki jest sens wszystkich cierpień ... Książka pomaga mi na co dzień, zaczęłam rozumieć to co dotychczas było dla mnie niezrozumiałe - ten dziennik to CUD, dzięki jego lekturze dzieje się wiele BOŻYCH rzeczy ... Nie sposób napisać recenzję - po prostu to trzeba przeczytać.

autor opinii: Basia

Wychowanie w Duchu milosierdzia

Byc na nowo posrod rozwazan z siotra Faustyna, blisko patrzaca na naszego Pana Jezusa. Sledzic i modlic sie z nia i uchwycic cos z Jezusowego milosierdzia. Wspaniale swiadectwo.

autor opinii: Mariusz Boguslaw Spula

Św.Faustyna

Św.Faustyna żyła w Polsce, urodziła się w okresie zaborów, ale była świadkiem odzyskania niepodległości po latach niewoli. Całe jej życie zakonne upłynęło w dwudziestoleciu międzywojennym. Faustyna - jak powie Jan Paweł II - była apostołką orędzia Bożego miłosierdzia, które zrodziło się jakby w przeddzień straszliwego kataklizmu II wojny światowej.

autor opinii: Katarzyna Kozłowska

dzienniczek siostry faustyny

Super Książka, gorąco polecam wszystkim którzy są słabej wiary, sama jestem tego przykładem, czytając,, Dzienniczek" moja wiara stała się silniejsza, inaczej patrzę również na cierpienie swoje i innych ludzi, na pewno zmienia moje życie na lepsze!!! Pozdrawiam

autor opinii: Katarzyna

Wspaniała książka, realizacja przebiegła w jak najlepszym porządku, gorącooo polecam ; ))

autor opinii: Piórkowski Dawid

Ta książka to skarb.

"Dzienniczek" jest skarbem dla duszy - to książka, którą powinno poznać jak najwięcej osób. Zmieniła moje życie, i robi to nadal. Raz na jakiś czas kupuję kolejne "Dzienniczki" - i rozdaję je... bo z kartek tej książki Bóg mówi do człowieka.

autor opinii: Wioletta Jadczak

Książka"Miłosierdzie Boże w duszy mojej" siostry Faustyny Kowalskiej zawiera prawdziwy dialog siostry z Jezusem Chrystusem Zmartwychwstałym.
Gorąco polecam, warto przeczytać.

autor opinii: Kamila Jędras

Dzienniczek

Ja kiedy brałam do ręki "Dzienniczek " to nie potrafiłam skończyć czytać. W tej chwili jest dla mnie jakby drugą biblią po którą sięgam.

autor opinii: Jadwiga Salamon

Dzienniczek

Dzienniczek który otrzymałam już od pierwszych chwil zrobił na mnie duże wrażenie.
Znam historię s. Faustyny ale mimo to czytałam go z wielkim zainteresowaniem.
Miałam nadzieję że jakoś pomoże mi odnaleźć się we współczesnym świecie. Tak też się stało. Jest wielką podporą w chwilach zwątpień, że Bóg Nas nie słyszy.
Mam możliwość odwiedzania miejsca gdzie miał miejsce cud objawień- mieszkam w Krakowie i kiedy tylko mam ochotę i czas jadę do Łagiewnik gdzie mieszkała s. Faustyna. To na pewno również wpływa na odbiór dzienniczka.
Ocena....trudno ocenić książkę. Myślę że jest to indywidualny odbiór. Na pewno warta by ją polecić ludziom którzy wierzą i tym którzy do wiary podchodzą ostrożnie. Dzienniczek zmienia odbieranie Boga i nastawienie do życia.

autor opinii: Joanna

Książka, którą musisz mieć i przeczytać!

Wielkie dzięki za książkę "Dzienniczek duszy Siostry Faustyny Kowalskiej.Wielu z nas wierzących powinno ją przeczytać i zastanowić się nad sobą. Zacząć przemianę świata od siebie a nie domagać się od innych. Bardzo dziękuję Księgarni za starania abym mógł otrzymać tę książkę.

autor opinii: Antoni Pawłowski

Z wielką uwagą ,nieśpiesznie zapoznaję się z treścią dzienniczka. Od początku lektury towarzyczy mi poczucie uczestnictwa w niezwykle intymnych przeżyciach autorki i jej gorącej modlitwie. Wiem że nieprędko odlożę na bok tę książkę

autor opinii: Małgorzata D.

"Dzienniczek " który przewartościowuje całkowicie życie.

Nabyłam "Dzienniczek" św.Faustyny za namową siostry.Niesamowicie wpłynął na moje życie i wartości. Pod natchnieniem Jego przeżywam nawrócenie i pogłębienie mojej wiary. daleko mi jeszcze do osiagnięcia celu, ale Dzienniczek mi w tym pomaga. Gorąco polecam każdemu, kto nie czytał, bo ta książka , napisana pod natchnieniem Jezusa, jest kluczem dla nas do osiągnięcia życia wiecznego!

autor opinii: Kamila Skowrońska

Książka warta polecenia!

Książka warta polecenia. Chwyciłam po nią gdy przchodziłam przez trudne chwile swego życia. Gdy brakowało wsparcia bliskich i nadzieii w sercu, oraz sił by iść do przodu i walczyć o życie dziecka.
Polecam tym którzy traca nadzieje i pragna dostrzec lepsze jutro oraz tym, którzy szukają sensu życia, a co najważniejsze wsparcia w Bogu.. W książce jest wszystko czego może szukać współczesny człowiek - zagubiony, bezradny, zagoniony prędkością przemijającego czasu. Ta pozycja pozwoli zatrzymać się i dostrzec to czego zwykle nie widzimy. Z książką tą nie roztaję sie, zabieram ją wszedzie gdzie jadę na dłużej. Polecam innym by zgłębili Tajemnicę Miłosierdzia Bożęgo. Dzięki tej książce przeżyłam "coś" co sprawiło wielką przemianę. Pozdrawiam.

autor opinii: Paulina B.

Uzdrowienie duchowe

Tak jak ciężko było siostrze Faustynie pisać o Miłosierdziu Bożym, tak mi jest ciężko napisać opinię o tym niezwykłym dziele. W wielkim skrócie chcę napisać to, co sobie uświadomiłam: Jezus jest ŻYWY i na każdej Mszy św. ofiaruje Siebie za moje grzechy i za grzechy każdego z nas. Po co? Dlaczego? Przecież człowiek mu nie jest potrzebny do szczęścia. I tu odpowiedzią jest kolejny wniosek z lektury Dzienniczka - bo nas kocha. Po prostu. Miłość , miłość i jeszcze raz miłość !!!! Nieogarniona, niepojęta dla człowieka głębia Miłości. Kolejna sprawa - Dzienniczek uświadomił mi swoją nędzę, i natychmiast zostałam uwolniona od swoich słabości. Naprawdę to jest coś niesamowitego. Oczywiście nie wszystkie moje nędze Jezus mi zabrał, ale uwolnił mnie od tego, co przeszkadzało mi w kontakcie z Nim. Teraz On jest w centrum mojego życia. Ta wolność to jest wielka łaska i dziękuję Mu za to całym sercem, jak tylko potrafię. Kolejna rzecz - szatan, on jest i działa wśród nas. Nienawidzi dzieła Miłosierdzia - ważna wiadomość, bo trzeba nauczyć się z nim walczyć i bronić. Zwycięstwo możliwe tylko z Jezusem. Dzienniczek po prostu uczy jak żyć.

autor opinii: Marta P.

Dzienniczek Św. Siostry Faustyny

Zdecydowanie polecam książkę. Jej lektura to dobry sposób na pogłębienie naszej wiary i umocnienie relacji z Panem Jezusem. Pozdrawiam.

autor opinii: Łukasz B.

Głębia miłośći

Dzienniczek Św. Siostry Faustyny jes ksążką, którą każdy powinien przeczytać. Znajomość jej treści zmieni duszę każdego człowieka. Pozwoli spojrzeć na rzeczy, które w życiu są naprawdę ważne i jak czynić, aby osiągnąć pełnię szczęścia.

autor opinii: Natalia Kreft

Dzienniczek Św. Siostry Faustyny

Dzienniczek.Miłosierdzie Boże w duszy mojej, należy do książek najważniejszych.
W kolejności: Pismo Święte, Dzienniczek,pozostałe książki.Dokonuje przemiany w człowieku i pozwala wydobyć sie z chaosu. Dzieło to porządkuje życie i nadaje mu prawidlową hierarchię wartości.

autor opinii: Renata Kaminska

wspaniała

książka piękna! wnosi wiele w życie przede wszystkim w część duchową naszego życia. Słowa św. siostry Faustyny zapadają głęboko w serce i uczą pokory a także do bycia miłosiernym dla innych w życiu codzinnym

autor opinii: Irena

Dzięki takim świętym ten świat jeszcze istnieje.

Książka trudna,ponieważ postać św.Faustyny tak dalece odbiega od naszych postaw. Ma się wrażenie, że to był Anioł w ciele człowieka, za pomocą którego Bóg przekazał nam koronkę do miłosierdzia Bożego jako bezccenny dar dla świata.

autor opinii: Anna Niedbała

Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej (oprawa twarda)

Koronka do Miłosierdzia Bożego jest nieodzowną częścią mojego życia. Dzienniczek Świętej Faustyny jest dopełnieniem mojej modlitwy. Książka jest cudowna, polecam serdecznie.

autor opinii: Ania

CUDOWNA

Nie umiem niestety wyrazić słowami tego co czuję podczas czytania Dzienniczka..
To tak jakby na chwilę czytania przenieść się do innego świata..
"Dzienniczek" uczy i świadczy o tym co się wydarzyło.. czy do tej pory ktoś się zastanawiał nad tym w jaki sposób się modlić??? Pan Jezus odpowiada na te i inne pytania..
Polecam..

autor opinii: Ania

Polecam

autor opinii: Adam Kusiak

Dzienniczek Św. Faustyny

tej książki nie trzeba i nie należy oceniać. jest bardzo ważna

autor opinii: Józef Orzeł

Zródło miłosierdzia Bożego

Dzienniczek Świętej s.Faustyny to Pismo Święte naszych czasów.Należy go niezwłocznie przeczytać.Ukazuję całą prawdę o miłości Boga do ludzi.

autor opinii: Władysław Surlas

Bardzo polecam Dzienniczek, warty jest tej ceny i jest bardzo ciekawa ta książka.

autor opinii: sylwia

zatopić się jak kropla w oceanie MIŁOŚCI

Treści wciąż na czasie i jakby wciąż bardziej potrzebne...
Pogoń życia... za czym??? A przecież czeka nas wieczność i ramiona Kochającego nas Boga! Czy jednak mamy czas o tym pomyśleć... Jeśli chce się żyć?! Oto jedna z dróg - przez otwarte SERCE - PEŁNE MILOSIERDZIA.

autor opinii: Sylwia Kochanowska

polecam

podstawowa lektura dla każdego chrześcijanina i nie tylko

autor opinii: Katarzyna Gołębiowska

:)

Bardzo ciekawa książka:)Godna polecenia,wciągająca i interesująca:)zachęcam do przeczytania:)Uwielbiam tą książkę:)

autor opinii: Monika Sprawka

O dzienniczku

Trzeba przeczytać, bo jest to sposób na zbliżenie do Boga.
Łatwiej będzie zrozumieć, doznać i odczuć Boska obecność w każdej chwili naszego życia.
Czytając tę książkę stajesz się lepszy, bezwarunkowo lepszy, choć nie dzieje się to bez wysiłku.
To jest taki wkład własny w Boże Miłosierdzie ale zapewniam, że warto.

autor opinii: Dariusz Szulkowski

Dzienniczek św. s.Faustyny

Obsługa klienta bez zarzutu. Bardzo podoba mi się wydanie książki.

autor opinii: Michał Gryczman

książka cudowna, do prawdziwy dziennik i katechizm zarazem dla prawdziwych katolików

autor opinii: Renata

pozytywna niespodzianka:)

polecam:) bardzo mila obsluga i super ksiazka:) oby bylo wiecej takich milych ksiegarni

autor opinii: joanna wandzel

pełnia modlitwy

Modlę się Koronką do Miłosierdzia
Bożego,ale najpierw włączałem Radio Maryja i słuchałem fragmentów z "Dzienniczka"po to aby Koronka była jako całość.Właśnie brak"Dzienniczka"był podpowiedzią
aby go nabyć i dużo wcześniej
samemu fragmenty czytać.Polecam
"Dzienniczek"wszystkim,którzy
czekają na fragmenty z"Dzienniczka" w Radio Maryja.

autor opinii: Ryszard Jakubowski

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Księży Marianów
Autor: św. s. M. Faustyna Kowalska
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 564
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788375024135
ISBN: 9788375024135
ID: 264266

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...