TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem

Ocena:
(17 opinii)

Najbardziej znany na świecie egzorcysta, włoski paulista ks. Gabriele Amorth opowiada Marco Tosattiemu o walce, jaką już od wielu lat prowadzi z Szatanem. Książka nie jest klasycznym wywiadem, ale zachowuje styl opowieści przeplatanej przywołaniem najtrudniejszych przypadków szatańskich dręczeń i opętań oraz autentycznymi świadectwami osób.

Światową popularność zdobyła dzięki niezwykłej szczerości ks. Amortha, który m.in. zdradza tajemnicę, dlaczego Szatan tak bardzo nienawidził Jana Pawła II oraz odkrywa własną prawdę o działaniu Złego, także wśród duchowieństwa. Książka wzbudziła wiele emocji i wybrzmiała szerokim echem w światowych mediach.

Opinie naszych Klientów (17 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam kazdemu kto zajmuje sie wiara...

Ksiazka jest niesamowita. Jak ja zaczelam czytac to nie moglam odlozyc. Ciekawe co szatan z ludzmi robi. Ksiazka podpowiada jak rozpoznac zlo w czlowieku i daje nadzieje ze zla sie mozna pozbyc. Sama myslalam ze duchy itp. nie istnieja. Najwyrazniej sie mylilam. Polecam ksiazke!!!

autor opinii: Agnieszka Chudzinski

Pozytywna

Ksiazka jest dla osob "zglebionych" w temacie egzorcyzmow.

autor opinii: Monika Baginska

ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Książka jest bardzo przyjemna w odbiorze, mimo powagi tematyki w niej poruszanej. O. Amorth wypowiada się prostymi słowami, zawsze precyzyjnie odpowiada na pytania. Przywołuje wiele sytuacji jakie miały miejsce podczas jego codziennej walki ze złem. Każda z opisywanych historii zaciekawi nawet najbardziej sceptycznie nastawione osoby.

autor opinii: Angelika

Szok

Tę książkę polecam wszystkim. Szokuje i daje do myślenia.
Dobrze, że ją przeczytałam.

autor opinii: Mirosława Stolarska

polecam

Polecam. Wyglada na to ze ksiadz Amorth ma wiecej do przekazania niz wyglada to z tytulu ksiazki.

polecam

pouczająca dla niedowiarków

autor opinii: Józef Świderski

Rozczarowanie

Rozczarowałem się po przeczytaniu tej książki.Przytoczone fakty są mało wiarygodne,często powtarzane,czyta sie bez wiekszej przyjemności.Język jakim posługuje się autor pochodzi sprzed wielu,wielu lat.Nie ośmieliłbym się pożyczyc tą książkę innej osobie .Autor obwinia władze kościelne i kapłanów o małe zainteresowanie tematyką egzorcyzmów i istnienia szatanów i demonów.Posuwa się do stwierdzenia,że wielu kardynałów ma związek z sektami.To do mnie nie trafia i dlatego nie poleciłbym innym tej książki.

autor opinii: Edward Pierko

Spodziewałem się znacznie więcej

Ksiażka jest ok. Aczkolwiek brakuje w niej konsekwencji i jasnej struktury. Autor opowiada o swoich doświadczeniach- co jest abrdzo ciekawe. Wprowadza elementy wiedzy teoretycznej o egzorcyzmach i duchach, natomiast nie robi tego w sposób uporządkowany i zaznacza przy każdej okazji że to nie jego cel. Występuje sporo powtórzeń i "przeklejeń" tekstów z wcześniejszych rozdziałów. Pozycja i opis sytuacji z lat 90, a więc już lekko dojrzała.

Warto sięgnąc ze wzgleu na tematykę i opowieści z pierwszej ręki.

Moja opinia

Uważam, że tą książkę powinni przeczytać wszyscy a w szczególności chrześcijanie, gdyż wśród chrześcijan jest jeszcze dużo niedowiarków, którzy nie wierzą , że szatan naprawdę istnieje i z kazdej strony czycha bardzo podstępnie i w rózny sposób na dusze ludzkie. Ta książka jest wspaniałą lekturą o wielkim przesłaniu i bogatej treści. Ta książka utwierdziła mnie w głębokim przekonaniu o wielkiej potrzebie codziennej gorącej modlitwy, zaufania i całkowitego oddania się w opiekę Bogu w Trójcy Jedynemu i Wszechmocnemu i Matce Najświętrzej. Częste powtarzanie, Panie Jezu, pragnę służyć Tobie, Tyś moim Zbawicielem i Odkupicielem świata, na pewno odpędza szatana i inne złe duchy. Wiem też, że wielu świętych podejmowało walkę z Szatanem np. Św. Ojciec Pio. W Piśmie Świętym w poszczególnych Ewangeliach również jest mowa o dręczeniu wielu ludzi przez Szatana.

autor opinii: Urszula Grabowska

Książka warta uwagi !!!

Witam wszystkich niezdecydowanych ,czy warto przeznaczać jakąkolwiek kwotę na zakup danej pozycji,moim zdaniem Tak jest to bardzo interesująca książka , która otwiera nam " drzwi " do raczej nie bardzo rozumianej przez wielu z nas zagadnienia jakim jest praca egzorcystów.Książka napisana prostym zrozumiałym językiem , głęboko zapadająca w serce i doprowadzająca do wielu rozważań nad życiem duchowym.Serdecznie polecam.

autor opinii: Maria Chojnacka

Autor pokazuje dzieje egzorcyzmów ,dzięki tej pozycji, dostrzegam potrzebę nacisku na to aby ludzie mieli dostęp do egzorcyzmów. Historie opisane w książce mrożą krew w żyłach, ale również skłaniają do refleksji. Warto przeczytać i wracać do tej pozycji.Polecam.

autor opinii: Olga Pabian

Wspomnienia Egzorcysty

Jestem w trakcie czytania tej arcyciekawej ksiazki.Ksiazki o tej tresci ucza pokory,poniewaz wielu z nas w dobie XXIw i tak daleko rozwinietej cywilizacji i niestety konsumpcji,ze nie wierzy lub nie chce wierzyc w istnienie zla-szatana.A szkoda bo ksiazki o tej tematyce ustrzeglyby wiele osob przed zlem.Po skonczeniu tej ksiazki.zamowie nastepne z tej serii.

autor opinii: Aleksandra Kucner

Rzecz o Nieprzyjacielu. Dla wszystkich, którzy wątpią w jego istnienie. Napisane żywą narracją. Lektura wciągająca. opisująca nieznane światy w sposób autentyczny, zważywszy na postać autora.

autor opinii: Marta Kułak-Łuszczak

Moje życie w walce z Szatanem

Wspaniała pozycja.Polecam przeczytać i świadczyć o istnieniu i działaniu diabła.Dzisiejszy świat, niestety jest pod jego ogromnym wpływem szczególnie ludzie młodzi. Książka ma wpływ na umocnienie fundamentu wiary.

autor opinii: Dorota Pawlikowska

bardzo ciekawa ksiazka

nie wiem dlaczego ale jestem zawsze zainteresowany tym jak to jest z Panem Bogiem i jak z szatanem, i akurat znalazłem wiele rzeczy o których nawet mi się nie śniło, wiele rzeczy które dają do myślenia, dla osób które nie więżą w Pana Boga to mogą zacząć od tej lektury i by sobie odpowiedzieli na pytanie czy wierzą że szatan istnieje , jeśli wierzą to dziwne że nie wierzą w istnieje Boga bo szatan wierze

autor opinii: Antonio

doskonała pozycja. Polecam ciepło.

Polecam

Książka jest bardzo ciekawa, poruszająca, zawiera odpowiedzi na wiele czasem nurtujących człowieka kwestii, nie tylko chrześcijanina. Czyta się ją bardzo szybko, zatem gorąco polecam!

autor opinii: Ania

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Gabriele Amorth
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374248006
ISBN: 978-83-7424-800-6
ID: 187031

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...