TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wszystko o sakramencie bierzmowania

"Wszystko o sakramencie bierzmowania" wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Czytelników, którzy w myśl hasła programu duszpasterskiego Kościoła w Polsce na lata 2017-2019: "Duch, który umacnia miłość" pragnęliby zapoznać się nie tylko z nauczaniem o Trzeciej Osobie Trójcy Przenajświętszej, ale również z samym bierzmowaniem, gdzie przecież Duch Święty tak bardzo jest obecny. Wydaje się więc, że niniejsza książka wpisuje się właśnie w tę kościelną inicjatywę.

Publikacja składa się z czterech rozdziałów ("Duch Święty w Biblii", "Bierzmowanie - sakrament dojrzałości", "Dary Ducha Świętego", "Nauczanie św. Jana Pawła II o Duchu Świętym") oraz czterech aneksów ("Pacierz, krótki katechizm z wybranymi modlitwami oraz przebieg Mszy św.", "Co należy wiedzieć na egzaminie przed bierzmowaniem?", "Obrzędy sakramentu bierzmowania i wybrane pieśni o Duchu Świętym", "Nauczanie kodeksu i katechizmu"). Nie mogło też zabraknąć tradycyjnego quizu wiedzy o sakramencie bierzmowania.

Pozycja ta wpisuje się w cykl książek Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła zaczynających się od wyrażenia "Wszystko o?". W tym konkretnym przypadku może służyć nieocenioną pomocą osobom przygotowującym kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, a przed wszystkim samym bierzmowanym. Oczywiście, tak zawężony krąg odbiorców nie wyklucza innych Szanownych Czytelników, którzy od lat pozostają wierni książkom wydawanym przez nasze wydawnictwo."

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła
Autor: Jacek Molka
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 163x230
EAN: 9788380770683
ISBN: 9788380770683
ID: 412159

Zobacz również

Wszystko o sakramencie bierzmowania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...