TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wszystko o sakramencie bierzmowania

"Wszystko o sakramencie bierzmowania" wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Czytelników, którzy w myśl hasła programu duszpasterskiego Kościoła w Polsce na lata 2017-2019: "Duch, który umacnia miłość" pragnęliby zapoznać się nie tylko z nauczaniem o Trzeciej Osobie Trójcy Przenajświętszej, ale również z samym bierzmowaniem, gdzie przecież Duch Święty tak bardzo jest obecny. Wydaje się więc, że niniejsza książka wpisuje się właśnie w tę kościelną inicjatywę.

Publikacja składa się z czterech rozdziałów ("Duch Święty w Biblii", "Bierzmowanie - sakrament dojrzałości", "Dary Ducha Świętego", "Nauczanie św. Jana Pawła II o Duchu Świętym") oraz czterech aneksów ("Pacierz, krótki katechizm z wybranymi modlitwami oraz przebieg Mszy św.", "Co należy wiedzieć na egzaminie przed bierzmowaniem?", "Obrzędy sakramentu bierzmowania i wybrane pieśni o Duchu Świętym", "Nauczanie kodeksu i katechizmu"). Nie mogło też zabraknąć tradycyjnego quizu wiedzy o sakramencie bierzmowania.

Pozycja ta wpisuje się w cykl książek Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła zaczynających się od wyrażenia "Wszystko o?". W tym konkretnym przypadku może służyć nieocenioną pomocą osobom przygotowującym kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, a przed wszystkim samym bierzmowanym. Oczywiście, tak zawężony krąg odbiorców nie wyklucza innych Szanownych Czytelników, którzy od lat pozostają wierni książkom wydawanym przez nasze wydawnictwo."

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła
Autor: Jacek Molka
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 163x230
EAN: 9788380770683
ISBN: 9788380770683
ID: 412159

Zobacz również

Wszystko o sakramencie bierzmowania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...