BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Wytrwaj do końca!

Jeśli sądzisz, że o wytrwałości i modlitwie słyszałeś już wszystko, to to nagranie może Cię zaskoczyć świeżością spojrzenia na życie z Bogiem i odkrywczym podejściem do tego tematu. To owoc doświadczeń ponad 10 lat i głoszenia konferencji w 10 krajach świata.

Jesteśmy przekonani, że posłuchasz tutaj prawdy o sobie. Zwłaszcza jeśli od Pana Boga wymagasz jedynie tego, by wysłuchiwał Twoich modlitw i natychmiast dawał Ci wszystko, o co prosisz. Dzięki temu nagraniu będziesz mógł sam zbadać, czy nie traktujesz Pana Boga jak automat.

Marcin Zieliński podczas swojej konferencji tłumaczy, że wysłuchiwanie modlitewnych próśb tak nie działa. I choć dobrze o tym wiemy, często mamy z tym problem.

Audiobook "Wytrwaj do końca" podpowie Ci, co zrobić, jeśli nie lubisz czekania i czasami brakuje Ci wytrwałości. Autor przestrzega Cię przed najgorszym, czyli obrażeniem się na Pana Boga za to, że nie chce Cię słuchać.

    Z płyty "Wytrwaj do końca" dowiesz się:

  • Czy Bóg naprawdę chce spełnić Twoje marzenia?
  • Od czego powinieneś zacząć temat wytrwałości?
  • Co musisz zrozumieć, aby Twoja modlitwa była nie tylko wytrwała, ale i skuteczna?
  • Dlaczego czasem czekasz dłużej na odpowiedź i jak traktować ten czas oczekiwania?

Posłuchaj Marcina Zielińskiego, który przeszedł przez “próbę”, nauczył się wytrwałości i teraz chce podzielić się z Tobą wiedzą, jak być wytrwałym.

Usłyszysz liczne historie, które Cię wzruszą i zapalą do działania. Ale przede wszystkim pokochasz jeszcze bardziej Boga. Taka jest intencja samego autora:

Chcę Wam pokazać Boga, który jest naprawdę niezwykły. Boga, który spełnia marzenia. Takiego Boga poznałem, z takim Bogiem żyję. Dla mnie to jest fascynująca przygoda. Nie ma nic, co byłoby niemożliwe.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: Marcin Zieliński
Rok wydania: 2018
EAN: 9788365927378
ID: 426988

Zobacz również

Wytrwaj do końca!
33.00 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...