TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wywoływanie duchów

Wokół stolika (najczęściej okrągłego, by "przepływ energii był korzystny dla całego procesu") gromadzą się zainteresowani. Pośród nich musi być osoba ze zdolnościami mediumicznymi (bowiem tylko ona ma możliwość "kontaktu" i jego interpretacji). Na nowo modne stają się seanse spirytystyczne i już nie przy wirujących stolikach, lecz przy użyciu komputerów, magnetofonów, telefonów i telewizji. W USA powstał tzw. Ruch Nadziei, który opłakującym swoich bliskich zmarłych umożliwia kontaktowanie się z nimi za pomocą różnych mediów. W Brazylii ruch spirytystyczny, zorganizowany w tzw. Brazylijskiej Federacji Spirytystycznej, liczy do 30 mln osób.

Czym jest wywoływanie duchów? Czy kontakt z ludźmi, którzy przekroczyli próg śmierci, jest możliwy? Do czego może prowadzić udział w seansach spirytystycznych? Wywoływanie duchów – zabawa, zaspokojenie ciekawości czy igranie z ogniem?

Na te i wiele innych pytań dotyczących spirytyzmu stara się odpowiedzieć w niniejszej książce ksiądz Andrzej Zwoliński, autor wielu książek dotykających problematyki zagrożeń duchowych.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: ks. Andrzej Zwoliński
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 194
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788389862914
ISBN: 9788389862914
ID: 53838

Zobacz również

Wywoływanie duchów
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...