TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wyznania egzorcysty

Ocena:
(2 opinii)

Światowy bestseller, tym razem jako audiobook! Ksiądz Gabriele Amorth jest doktorem prawa, kapłanem Towarzystwa Świętego Pawła, egzorcystą Diecezji Rzymskiej i przewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. Autor dzieli się długoletnim doświadczeniem egzorcysty.

Zachęca do przeciwstawiania się działaniu Szatana mocą słowa Bożego, sakramentów i autentycznego życia chrześcijańskiego. Mówi o tym, jak się bronić przed złym duchem, jakie są objawy obecności i działania szatana, czy istnieją gusła, czary, uroki oraz czy możemy się od nich uwolnić?

Czyta: Rafał Porzeziński.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Rozjaśnianie niewiedzy

Bardzo potrzebna, mądra książka, wyjaśniająca zawiłości posługi egzorcysty, jego usytuowanie we współczesnym kościele.
Niezwykle potrzebna w obecnej rzeczywistości. Rzetelnie wyjaśnia, nie straszy,pokazuje wielką wagę często niedocenianego problemu istnienia szatana. Polecam nie tylko tym, którzy nie wierzą w istnienie Szatana, ale i tym, którzy wierzą, bo pozwala lepiej rozpoznać problem.

autor opinii: Cecylia

pozytywna

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam zakupić u Państwa tę książkę. Poza tym mogę ją słuchać kiedy chcę, to dla mnie ogromna wygoda. Poleciłam ją swoim znajomym, mam nadzieję że ją zakupią, bo naprawdę warto! Szkoda, że moja młodzież z którą pracuję podchodzi to tego co jest zawarte w tej książce zupełnie inaczej, ale to nic będę się nadal za nich modliła. Szczęść Bożę!

autor opinii: Elżbieta Bukowska

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Gabriele Amorth
Rok wydania: 2000
EAN: 9788374247665
ID: 445216

Zobacz również

Wyznania egzorcysty
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...