TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wyznania egzorcysty

Ocena:
(57 opinii)
  • Jakie są objawy obecności i działania szatana?
  • Czy złe duchy mają wpływ na nasze życie?
  • Jak się bronić przed złym duchem?
  • Jeśli ktoś jest opętany, czy doświadcza tego na skutek swojej winy?
  • Czy istnieją gusła, czary, urok rzucony złym wzrokiem?
  • Kto może wypędzać złe duchy?

Na te i inne pytania, które nękają współczesnego człowieka, odpowiada znany i ceniony egzorcysta diecezji rzymskiej - ks. Gabriele Amorth. Jego ksiażka pt. Wyznania egzorcysty spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Świadczy o tym 14 wydań w języku włoskim i przekłady w 12 językach.

Ks. Gabriele Amorth w Wyznaniach egzorcysty pragnie nie tylko podzielić się z Czytelnikami długoletnim doświadczeniem egzorcysty, lecz przede wszystkim przestrzec wszystkich chrześcijan, alby nie ignorowali działania szatana, lecz przeciwstawiali mu się mocą wiary i Słowa Bożego. W ten sposób nie wpadną w pułapkę oszustów, magów, czarowników i wróżacych z kart.

Opinie naszych Klientów (57 opinii)Napisz swoją opinię

ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Książka ta (jak zresztą wszystkie ksiązki O. Amortha) bardzo rozsądnie, ale też w sposób wyczerpujący podchodzi do tematu egzorcyzmów.

autor opinii: Angelika

Pozytywna :)

Polecam , warto naprawdę przeczytać :)

autor opinii: Mateusz Malinowski

Ciezko Opisac

Książka bardzo wartościowa i mozna sie wiele dowiedzieć tylko ze ja nie umiałem książki dokonczyc bo zaczęło mnie straszyć.... wiem o czym pisze bo jestem świadomy i wierzący .. moze wróce do tej książki ale polecam bo jest świetna.

autor opinii: K.W

Szatan istnieje.

Książka zainteresuje wszystkich wątpiących w istnienie szatana.Jest bardzo pouczająca wartościowa. Podważa w sposób jasny opinie nie których teologów.Polecam serdecznie lekturę.

autor opinii: BOGDAN MACIEJEWSKI

Książka godna polecenia.

Książka w sposób przejrzysty opisuje pracę egzorcysty, przykłady opętania i przestrogi przed różnymi czynnościami, które dają szatanowi dostęp do naszego życia. Książka zawiera modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. Polecam

autor opinii: Magdalena Łotocka

Niesamowita książka. Polecam wszystkim!!!

autor opinii: Elżbieta

Mi odpowiada

Książka w temacie mnie interesującym, dobrze się czyta. To niewielka acz pouczająca lektura - oczywiście dla tych, których to interesuje.

autor opinii: Remi

otwieracz oczu

książka warta przeczytania pod każdym względem. daje do myślenia. pokazuje jak się bronić.

autor opinii: Sebastian Chojnacki

Książka, która wywarła na mnie ogromne wrażenie a zarazem smutek, że tak wiele osób jest zniewolonych i opętanych. Do tego jest świetnym przewodnikiem jak żyć, czego unikać. Bardzo ciekawa. Polecam!

autor opinii: Justyna

Super

Polecam bardzo tę książkę, temat opisany w niej jest poruszający "w stylu dreszczowca" niestety mało porpagowany przez kościół. Unikamy słowo szatan, żyjemy jakby nie istniał, ale z tej książki się dowiemy że jednak jest.

autor opinii: Elżbieta

Bardzo ciekawa książka

Bardzo ciekawa książka. Ks. Gabriel Amorth zwraca uwagę na zagrożenia duchowe, mówi w jaki sposób można unikać zła. Polecam, warto przeczytać.

autor opinii: Artur Górecki

Wyznania egzorcysty.

To książka, z której w prosty sposób dowiemy się, czym jest egzorcyzm i kto może być egzorcystą. Życie duchowe i bilijne w naszych czasach pomija ten temat. Wiemy, że są duchy i diabły, ale nie słyszymy o tym w kościele, podczas spowiedzi. Myślimy, że to bajka, a jednak są księża, egzorcyści, którzy mają tą umiejętność błogosławieństwa, popędzenia złego ducha. Nie tylko z człowieka, ale i z rzeczy. Dla mnie to pouczająca książka, a w zasadzie podręcznik, bardzo wartościowa, łatwo i przystępnie napisana. Polecam.

autor opinii: Ela

Świetna książka

Jak dla mnie świetna książka

autor opinii: Groman Michał

Wartościowa

W dobie wróżbiarstwa, które prowadzi do złego polecam szczególnie tę książkę, dzięki której można się dowiedzieć jak ustrzec się przed złem, które czyha na nas w słowach, myślach i uczynkach. Jak ważna jest regularna spowiedź, modlitwa do anioła stróża, Michała Archanioła opowiada doświadczony, watykański egzorcysta znany na całym świecie.

autor opinii: Beata Woźniczka

Warta poświęcenia uwagi.

Wzbudzajaca ciekawość, momentami przerażająca, potrzebna do wlasnych przemyśleń, zastanawiająca, kontrowersyjna, stawiająca pytania.
Godna polecenia dla osób poszukujących wiary, świadectwa lub poszerzenia wiedzy na temat wywołujący ciągle spory i różnice zdań.

autor opinii: Michal Puczynski

polecam

Bardzo dobra książka, rzeczowo i konkretnie traktująca temat zagrożeń i przyczyn zniewoleń i opentań. Czyta się jednym tchem. Zdecydowanie polecam.

autor opinii: Dorota

Wyznania egzocysty

Polecam bardzo ciekawa propozycja.

autor opinii: Marczak Arkadiusz

Goraco polecam

Książka daje dużo do myślenia zarówno osobom starszym jak i młodszym. Zauważyłam, że wielu spośród nas, wierzących zapomina, że szatan to nie postać fikcyjna, nierealna. Często mówimy o sobie, że jesteśmy wierzący. Wierzymy, ale jak? Wierzymy w Boga, w zmartwychwstanie, wierzymy bliskim, a szatan? Jego obecność, działalność wydaje nam się "bajką" dla niegrzecznych dzieci. Często nie potrafimy dostrzec jak niepostrzeżenie wkrada się w nasze życie. Okultyzm, SMS do wróżki, tarot - to przecież tylko dla zabawy. Właśnie to, "niewinne" zabawy, ich zagrożenie możemy lepiej zrozumieć dzięki lekturze "Wyznań egzorcysty". Polecam wszystkim, którzy teraz pracują nad tym, co czeka nas w tym drugim, mam nadzieję, lepszym życiu.

autor opinii: Jadwiga Bretsznajder

Bardzo dobra książka

Polecam każdemu kto chce pogłębić swoją wiedzę i zrozumieć podstępy "złego". Obecnie już książka powędrowała w krąg moich znajomych.
Chętnie wrócę do niej za jakiś czas.

autor opinii: Przemek

Polecam

Jest aktualna pozycja na nasze wspolczesne czasy, kiedy moraly narodu sa podupadle i zachwiane. Warto kazdemu, kto mysli o swojej przyszlosci przeczytac.

autor opinii: Henryk Kostecki

Polecam bardzo ciekawa

Serdecznie polecam, bardzo ciekawa i wciągająca lektura. Napisana w sposób bardzo przystępny.Można dowiedzieć się rzeczy o których każdy chrześcijanin wiedzieć powinien, np. jaki wpływ ma okultyzm na nasze życie,objawy obecności i działania szatana, jak łatwo otwieramy w ten sposób duszę szatanowi. Są w niej podane ciekawe przykłady i dlatego bardzo ją polecam. Dodatkowo jest ładnie wydana w twardych okładkach i na kredowym papierze. Zatem serdecznie polecam !!! Musicie ją koniecznie przeczytać i polecić znajomym.

autor opinii: Anna Mirońska

zaskoczenie in minus niestety

Jeżeli chodzi o treść to spodziewałem się czegoś innego.Może moje nastawienie było błędne i dlatego jestem troche zawiedziony.Ksiązka nie jest dla tych co szukają sensacji czy tez tanich doznań, można ją potraktować jako wstęp do trudnego tematu egzorcyzmów.Czytałem wcześniej "Obrzęd" , "Czarny Sakrament" i tu upatruję winę za ocene tej pozycji. Inaczej mówiąc należałoby wpierw zaznajomić sie z treścią "Wyznania egzorcysty" następnie "Nowe wyznania egzorcysty" potem "Egzorcyści i psychiatrzy" - "Wspomnienia egzorcysty" albo na początku albo na końcu wspomnianej trylogii. Po tych lekturach można by z większą wiedzą zapoznawać się z treściami innych pozycji w temacie egzorcyzmów.

autor opinii: Jarosław Lis

Uwazam ze "Wyzanania Egozorcysty" powinien przeczytac kazdy.
Niektorzy uwierzyli ze sila zla nie istnieje i nie ma wplywu na nasze losy, niestety jest inaczej. Plecam.

autor opinii: Bozena Szucs

bardzo dobra książka

Polecam tę książkę, w sposób przejrzysty opisane są różnego rodzaju działania złych duchów oraz metody walki z nim.

autor opinii: Łukasz Rolek

nie tylko dla duchownych......

Uważam, że to dobra książka i potrzebna w naszych czasach. Człowiek świecki nie może być egzorcystą ale powinien wiedzieć o i unikać sytuacji, kiedy szatan może wejść w nasze życie.

Dla mnie jest oczywiste, że nie tyle chodzi autorowi o nasz duchowy rozwój co o elementarną wiedzę, że szatana nie należy lekceważyć w żadnym wypadku. On tego chce tak samo jak naszego strachu.

autor opinii: Maria Jóźwiak

Wyznania egzorcysty

Książka kierowana jest do osób duchownych, a nie do świeckich. Oczekiwałam, że treści które będą tam zawarte wzmocnią moją stronę duchową, jednak nic takiego nie zostało tam napisane. W związku z tym, oceniam książkę na średnim poziomie.

autor opinii: Marzena Cimochowska

Godna uwagi

Książkę naprawdę warto przeczytać. Polecam zarówno ludziom starszym jak i młodzieży, a może przede wszystkim ludziom młodym narażonym na pewne ukryte niebezpieczeństwa. Wytłumaczone jest tu wiele rzeczy, zjawisk (popartych przykładami),nad którymi warto się zastanowić. Czyta się przyjemnie, napisana jest prostym językiem. Nie należy bać się tej książki, bo wiele wyjaśnia, ale jest również przestrogą.

autor opinii: Joanna

bardzo interesująca, godna polecenia książka

autor opinii: edyta kaszuba

Wyznania egzorcysty

Z przykrością muszę stwierdzić,że spodziewałam się czegoś więcej.Myślałam że będą opisy egzorcyzmów,przeprowadzone przez ojca Amortha ale nic takiego nie znalazłam.

autor opinii: Iza Stróżyk

:)

Gorąco polecam wszystkim tę księgarnię,a kupiona książka - niezwykle interesująca.

autor opinii: tyrka

Moim skromnym zdaniem........

Książka opisująca bardzo przystepnym językiem trudne zagadnienia związane z działaniem złego ducha. Bardzo polecam, wszak największym zwycięstwem diabła jest fakt, że ludzie przestali wierzyć w jego istnienie.

autor opinii: Irena Koziej

ZDECYDOWANIE POLECAM

Książka zawiera wiele niesamowitych informacji ważnych da każdego, komu zależy na szczęściu tu na ziemi i w wieczności. Pomaga zrozumieć jaką wartośc mają słowa przez nas wypowiadane. Polecam. Szczęśc Boże.

autor opinii: Monika

Polecam

Bardzo interesująca pozycja, tłumacząca wiele i napisana w ciekawy i nietrudny sposób.

autor opinii: Adam

Super ksiażka

Ksiażka jest cudowna ciekaw pięknie oprawiona a co najwazniejsze godna przeczytania polecam ta książke gorąco -pozdrawiam i zachecam wszystkich gorąco do zakupu.

autor opinii: monikanowak-kukla

Piotr

Bardzo dobra, polecam!

autor opinii: Piotr

Książki spełniają moje oczekiwania, szybka realizacja zamówienia, miła i profesjonalna obsługa. Pewnie jeszcze niejednokrotnie skorzystam z Państwa usług.Polecam każdemu tę księgarnię i życzę nowych klientów.

autor opinii: Monika M.

Bardzo dobra książka

Jest to jedna z książek, które uświadamiają nam jak wiele pułapek czeka na człowieka. I to co z pozoru wydaje się niewinne prowadzi na manowce, oddala od Boga. W dzisiejszyn "nowoczesnym" świecie pełnym przesądów: wróżki, astrologowie, zabobonna wiara w czarnego kota, czerwone nitki.... Nie sposób wymienić tego wszystkiego bo nawet przysłowiowe Średniowiecze (które wcale nie było ciemne i zacofane) nie posiadało tylu zabobonów. Szatan prowadzi na manowce, a Bóg z miłością otwiera się na każdy powrót człowieka. Dla Niego nikt nie jest stracony, On czeka cierpliwie -to właśnie chce nam w tej książce przekazać Ks. Gabriele Amorth

autor opinii: Grażyna K.

Moc wiary

Witam wszystkich czytelników Księgarni Katolickiej zakupiłem książkę pt "Wyznania egzorcysty" Ks. Gabriele Amorth jest ona interesująca, ale i przypomina nam wszystkim że orężem w walce z szatanem jest Słowo Boże, modlitwa dobre uczynnki, przyjmowanie sakramentów. Autor ukazuje Nam że szatan naprawdę istnieje, ale Jeśli PAN BÓG z Nami to kto przeciwko nam. Pozdrawiam!!!!

autor opinii: Zbigniew

Świetna książka

Gorrrrąco polecam wszystkim, którzy interesują się tematem zła. Język jasny i prosty sprawia, że każdy może sięgnąć po tę książkę, nie tylko uczeni teologowie. Autor nie opisuje "zasłyszanych" wydarzeń, ale wszystko to, co widział na własne oczy. Jednak książka ma jedną wadę: jest zdecydowanie za krótka;)

autor opinii: eMkA

Swietna zadziwiajaco ciekawa

zadziwiająco ciekawa

autor opinii: Ewa Piotrów

Bardzo dobra książka

Dzięki tej książce lepiej zrozumiałem znaczenie szatana,faktyczne jego istnienie oraz jego działalność we współczesnym świecie. Dla kogoś kto interesuje się zagadnieniem egzorcyzmów ta książka jest obowiązkowa.Polecam również "Nowe wyznania egzorcysty" tego samego autora.Miłej lektury

autor opinii: Wiktor Stochmal

Numer 1, ponad wszystko!!!

Najciekawsza, najbardziej wciągająca książka traktująca o demonach, opętaniach i egzorcyzmach. Masa prawdziwych przypadków, napisana świetnym językiem. Jestem zachwycony!

autor opinii: Przemek Drożniak

Polecam

Pouczająca, otwierająca oczy na różnego rodzaju aspekty zagrożeń duchowych. Jedyne zastrzeżenia jakie mam dotyczą zbyt dużej ilości powtórzeń tych samych przytaczanych przez autora historii, lub nauk. Ogólnie jednak jestem bardzo zadowolony z zakupu. Na pewno kupię drugą część "Wyznań egzorcysty".

autor opinii: Artur Jarząbek

Szatan chce by ludzie nie wierzyli w jego istnienie

Szczególnie polecam dla osób,które negują istnienie szatana.Książka robi wrażenie.Zachęcam do lektury!

autor opinii: Tomasz G.

egzorcysta

Książka jest bardzo interesująca. Jestem jeszcze w trakcie czytania. Ze względu na małą ilość czasu przeznaczonego na czytanie będzie to dłużej trwało. Ale dziękuję za książką, którą chciałam od dawna przeczytać.

autor opinii: Elżbieta Wilusz

Bardzo dobra książka

Bardzo dobra książka,o problematyce, która niestety dotyka nasze społeczeństwo nawet gdy do tego nie chcemy sie przyznać!

autor opinii: Zofia

interesująca

Tę książkę podarowałam mojemu mężowi, przejrzałam ją, wygląda na interesującą.

autor opinii: Grażyna Markowicz

obiektywnie na tematy tabu

Książka przedstawia spostrzeźenia egzorcysty włoskiego, który nie demonizuje tamatów opętania czy zniewolenia, przytaczając od czasu do czasu anegdoty z własnej pracy. Ciekawe spostrzeżenia dla osób wierzących w istnienie diabła i dla tych, którzybagatelizują ten temat.

autor opinii: Dorota Bojanowska

poszerzająca wiedzę praktyczną

Bardzo ciekawa zawartośc książki. Zwłaszcza treśc na temat czarów,guseł i przekleństw która mnie najbardziej zainteresowała. Książka dająca do myślenia.Ukazująca w jakimś stopniu taktykę i sposób działania złego ducha. Polecam jak najbardziej wszystkim. Myślę jednak że ona jest skierowana przedewwszystkim do hierarchi kościelnej.

autor opinii: Marcin Pietraś

Wyznania egzorcysty-świetna książka!!!

Polecam wszystkim,książka bardzo ciekawa oparta na faktach.Pomogła mi rozwiac wątpliwości odnośnie daru jakim jest jasnowidzenie czy jak działa bioenergoterapeuta skąd pochodzą ich zdolności. Naprawdę warto to przeczytac!!!

autor opinii: Agnieszka Borkowska

przeczytałam te ksiazke jest bardzo interesująca warto ja przeczytac ,duzo moze rozjasnic .

autor opinii: elzbieta

Wyznania egzorcysty.

Decyzję o zakupie książki podjęłam z chęci pomocy mojemu wspaniałemu koledze z pracy.Podczas rozmowy zwierzył mi się ze swoich problemów jakie miał ze złym duchem , kolega ten w porę się zorientował i sam udał się do księdza egzorcysty.Po odprawionym na nim egzorcyźmie ten zły duch odszedł.Wspaniala książka. Zarówno Ja jak i Mój kolega to potwierdzamy.Kolega powiedział, że z tą książką trafiłam w dziesiątkę.Kochani!!! Nie kozystajcie z usług ezoterycznych , to są naprawdę niebezpieczne rzeczy.Całym sercem polecam przeczytanie tej ksiązki,wszystko co zostało w niej napisane jest prawdą.Pozdrawiam wszystkich czytelników Basia.

autor opinii: Barbara Myszka

książka bardzo mi się podobała aczkolwiek czuję jeszcze pewien niedosyt wiedzy o egzorcyzmach,pewnie muszę przeczytać drugą część bo chyba była?Wysyłka i obsługa ok.

autor opinii: Urszula Bonisławska

Książka bardzo dobra polecam pozostałe:

Nowe wyznania egzorcysty, Egzorcyści i psychiatrzy.

Bardzo dobra ksiażka

Polecam ja wszystkim zainteresowanym egzorcyzmami i samą posługą egzorcysty.Jest to bardzo pouczająca książka,która uswiadamia czytelnika o wpływie złego ducha na życie człowieka.Zawiera ona modlitwy o uwolnienie i opisy egzorcyzmów.W każdej części porusza różne aspekty co przyczynia się do bardzo rozległego opisu poszczególnych elementów.Sam autor w każdej swojej książce stwierdza że wydaje mu sie że nie wykorzystał wystarczająco tematu.Ja jednak uważam ,że Gabriele Amoreth opisał wszystko najlepiej jak potrafił.Książka zost.napisana językiem zrozumialym dla każdego.Jeszcze raz polecam wszystkim tą książkę.Sama przeczytałam ją jednym tchem...Według mnie jest nie tylko ciekawa ale również pouczająca..Egzorcyzmami interesuję się juz bardzo długo..I nie każde opisy zjawiska diabelskiego były jasne .Jednak ta książka jest warta uwagi dla każdego.Pozdrawiam

super

Naprawdę świetna książka z tych co czyta się jednym tchem .Myślę ,że każdy powinien ja przeczytać - polecam.

autor opinii: Elżbieta Drzas

Polecam wszystkim zainteresowanym!

Świetna książka na temat egzorcyzmów. Ks. Amorth bardzo jasno omawia czym jest opętanie, jakie są objawy obecności szatana i jak sie bronić przed złem. Podaje również wiele przykładów ze swej długoletniej praktyki egzorcysty. Polecam wszystkim zainteresowanym!

autor opinii: Ania

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Gabriele Amorth
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788371687013
ISBN: 978-83-7168-701-3
ID: 11461

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wyznania egzorcysty Wyznania egzorcysty
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...