TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święty Paweł wzór chrześcijanina. Listy Świętego z Pietrelciny

Ocena:
(2 opinii)

"Moim przewodnikiem w przedstawieniu Ci wzoru prawdziwego chrześcijanina będzie mój tak bardzo umiłowany apostoł, św. Paweł. Jego słowa, wszystkie pełne Bożej mądrości, zachwycają mnie, wypełniają serce niebiańską rosą" (o. Pio).

Nie był zwykłym czytelnikiem św. Pawła. Pełen podziwu dla Apostoła Narodów, dostrzegał w jego tekstach wspaniały pokarm duchowy. Listy Ojca Pio pełne są nawiązań do Listów św. Pawła. Zasadnicze motywy teologii Pawłowej są fundamentem rozwijanych w nich refleksji. Ponadto są punktem odniesienia, służą rozwiązywaniu trudnych przypadków i ocenianiu poszczególnych sumień.

Dla nas Listy Ojca Pio są skarbcem cennych wskazówek dotyczących życia chrześcijańskiego. Jak osiągnąć doskonałość chrześcijańską? Jakie środki są szczególnie skuteczne? – na te pytania odpowiedzi udzieli nam Ojciec Pio.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam!

Książka w formie listów Ojca Pio do swoich przyjaciół dla których byl kierownikiem duchowym.Bardzo pożyteczna można czytac ja jak by w odniesieniu do siebie.Bardzo dobrze sie czyta-Polecam !

autor opinii: Horst

Listy do mnie

Książka pisana prosto do serca, pełna miłości i pokory, czułam się jakby o. Pio pisał te listy bezpośrednio do mnie, martwiąc się o moją duszę. Trafia w sedno, daje do myślenia, pokazuje drogę, którą tak łatwo jest zgubić, a która przecież jest jedyną drogą, jaką iść mamy. Przez ten moment o. Pio stał się moim kierownikiem duchowym, za co jestem mu ogrommnie wdzięczna :)

autor opinii: R.P.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: św. o. Pio
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374244930
ISBN: 978-83-7424-493-0
ID: 145693

Zobacz również

Święty Paweł wzór chrześcijanina. Listy Świętego z Pietrelciny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...