TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z Jezusem pokonać złego ducha. Podręcznik walki duchowej

Ocena:
(1 opinii)

Szatan bardzo cieszy się z faktu, że na świecie jest coraz więcej ludzi, którzy nie wierzą w jego istnienie. Dzięki temu może działać swobodnie, kusząc i dręcząc ich na różne sposoby.

Siostra Angela Musolesi i o. Amorth przedstawiają zestaw praktycznych porad, które pomagają wyzwolić z mocy złego ducha. Ich misją jest uświadomienie wszystkim dręczonym, że prawdziwe uwolnienie daje nam sam Chrystus.

Słowa otuchy zawarte w tej książce przynoszą ulgę nawet w głębokim cierpieniu i niepowodzeniu.

Zawiera ona również świadectwa osób dręczonych przez demony i przydatne modlitwy o uwolnienie, które mogą odmawiać osoby świeckie.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Z Jezusem pokonać złego ducha to bardzo owocna lektura pozostawiająca trwały ślad w duszy ludzkiej. Jest drogowskazem wśród ślepych uliczek, którymi podążamy na tej ziemi. Porządkuje sumienie, ukazuje prawdę, mówi o ostatecznych sprawach, które spotkają i zaskoczą dusze ludzką w chwili śmierci. Przedstawia nam największego wroga, który jest niewidoczny dla naszych ziemskich oczu. Wskazuje, jak żyć i chronić się przed złem, które chce oderwać nas od Boga. Dlatego książka ta słusznie nazwana została podręcznikiem walki duchowej. Obyśmy umieli wynieść z tej treści duchowe dobro.

autor opinii: Katarzyna Kata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: ks. Gabriele Amorth, s. Angela Musolesi
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 296
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788364647185
ISBN: 9788364647185
ID: 318699

Zobacz również

Z Jezusem pokonać złego ducha. Podręcznik walki duchowej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...