TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z procą na olbrzyma. Lekcje Dawida. Jak zmierzyć się z czymś, co Cię przerasta? Seria: Jestem legendą

Ocena:
(20 opinii)
  • Jeżeli zmagasz się dzisiaj z czymś, co Cię przerasta,
  • Jeśli frustrują Cię niezrealizowane marzenia,
  • Jeśli boisz się o przyszłość swoją lub swojej rodziny,
  • Jeśli zamartwiasz się o byt, nie wiesz, jak rozwiązać problem w pracy, z biznesem, który prowadzisz...

...poznaj historię Dawida z zupełnie innej strony i przekonaj się, że tak jak on możesz poradzić sobie z każdą - dosłownie każdą - przeciwnością!

Jeden z najbardziej popularnych kaznodziejów, ojciec Adam Szustak, w swojej najnowszej (i zdecydowanie najlepszej jak dotąd!) konferencji pokaże Ci, w jaki sposób skutecznie zwyciężysz z tym, co Cię przerasta.

Dlaczego to jest skuteczne? Bo dostaniesz 5 konkretnych taktyk walki z “wrogiem”, dzięki którym zwycięstwo Dawida było... oczywiste. Twoje też takie będzie! Sam zobaczysz, że to, co dzisiaj Cię przerasta, da się pokonać.

„Z procą na olbrzyma” to zestaw konkretnych przykładów, wskazówek i ćwiczeń, stanowiących drogowskaz do rozwiązywania problemów, które wydają się nie do rozwiązania.

To również barwna i obrazowo przedstawiona historia Dawida, która każdego z nas czyni naocznym świadkiem wydarzeń z życia króla, zapraszając tym samym do niesamowitej przygody.

Opinie naszych Klientów (20 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo polecam

Bardzo polecam tę pozycję dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Pozwala stanąć na nogi. Pokazuje spojrzenie na problem jako sytuację do rozwiązania .

autor opinii: Danuta Morawska

W punkt !

Projekty o. Szustaka jak i jego samego mozna lubić lub nie.
Ale nie mozna im odmówić genialnej interpretacji trudnych i czesto niezrozumiałych postaci czy tekstów biblijnych.
W kazdej mozna smiało osadzic siebie,
bez uszczerbku na tzw "współczesniści", którą tak sie lubimy zasłaniać czy chełpić.....dusza ludzka od tysiącleci poszukuje sensu we wszystkim....

Do mnie kazdy projekt o. Szustaka dociera i wiele rozjaśnia.
Swietne na prezent.

autor opinii: Anna Sobierajska

Księgarnia Internetowa

Witam. Bardzo polecam księgarnię, jest tu bardzo duży wybór różnej treści. Na uwagę zasługuje szybka przesyłka a upominek super, pomaga w czytaniu. Jeszcze raz dziękuję za szybkie zrealizowanie zamówienia.
Pozdrawiam
Tomasz

autor opinii: Tomasz Wilczewski

procą na olbrzyma. Jak zmierzyć się z czymś, co Cię przerasta?"

Bardzo dobra treść. Inspirująca i dająca inne spojrzenie na własne problemy tj bardziej z dystansu, a najważniejsze jest znalezienie właściwej metody i podejścia do problemu. Polecam wszystkim .

Jak zwykle ciekawy sposób wykładu i interprentacji pisma świetego przez ks. Adama Szustaka

autor opinii: Marzena Trzcińska

świetna

mądra,przystepna,jestem fanem brata Szustaka

autor opinii: paweł drozd

prywatna

Świetna,jak wszystkie książki i audiobooki ojca Szustaka.

autor opinii: Barbara Kowol

Gorąco polecam

Wszystkie audiobooki O. Adama Szustaka są godne polecenia ( co od ponad roku robię). Cieszę się, że mój mąż też chętnie je słucha. Po przesłuchaniu "Z procą na olbrzyma..." powiedział, że ktoś chyba nagrał to specjalnie dla niego. Ja też znalazłam wiele praktycznych rad, np. o zmianie taktyki, o niewyolbrzymianiu problemów...
W ogóle bardzo cenię sobie nauczanie O. Adama i myślę o nim, jak o Pawle naszych czasów. Bardzo podoba mi się, że tak praktycznie podchodzi do Biblii i w tak ciekawy sposób ja propaguje. Myślę, że swoim nauczaniem bardzo mocno wpływa na pozytywne kształtowanie młodzieży i nie tylko.
Ja mam 53 lata, moja mama 77, teściowa ponad 80, moje dzieci i ich znajomi ok. 25-30. Wszyscy chętnie go słuchamy (chociaż ja jestem chyba największą fanką).
Prosimy o więcej.

autor opinii: Katarzyna Wiśniewska

Adam Szustak

Jak zwykle, z resztą nie zawiedliśmy się . Ojciec Adam z brawurą rozkminił Biblię na czynniki pierwsze . Po raz kolejny odkryliśmy ją na nowo. Nigdy ,mimo czytania jej na codzień,nie odbieraliśmy jej w wersji jaką proponuje autor. Wzrusza , uczy, otwiera oczy .

autor opinii: Aga

Nie taki diabeł straszny jaim się maluje

Warto posłuchać jak zwykle dogłębną analizę tekstu Biblijnego , szczególnie gdy stoisz przed problemem , który Cię przerasta.
Każdy z nas ma takie momenty w swoim życiu .
Ważne aby właśnie wtedy wziąć do ręki ten audiobook i odnieść jego treść do przeczytanego tekstu ksiąg Samuela z Pisma Świętego i stwierdzić , że rozwiązanie Twojego problemu zostało już opisane tysiące lat temu .
Właściwie dobrane punkty odniesienia , pomagają nam na zdemaskowanie kłamstwa szatana , który zawsze nam się przedstawia jako większy niż jest.
Działając w imię Boże dokonujemy rzeczy ,niesamowitych , nadzwyczajnych, które nas przerastają ale z kolei działając z pobudek osobistych , egoistycznych dla zaspokojenia własnych żądz , gdy nie zapraszamy tam Boga , możemy stoczyć się na dno ludzkiej egzystencji , tracąc wszystko w czym Bóg nam do tej pory błogosławił .
Jak zwykle nasz Bóg daje nam wybór zwany wolnością . Jak z niej skorzystamy zależy od naszej odpowiedzialności za nas, nasze rodziny , nasz kraj itd.

autor opinii: Jacek Pospiszyl

płyta Adama Szustaka " Z procą na olbrzyma..........

Lubię ojca Szustaka , jego styl mówienia , humor i prosty język w przekazie. Powyższa płyta wniosła w moje życie wiele nowych treści. Pozytywne jest dla mnie to, że jest kilka płyt niezbyt długich treści i można do nich wracać. Gorąco POLECAM.

autor opinii: Barbara Pacura

"Z procą na olbrzyma. Jak zmierzyć się z czymś, co Cię przerasta?"

Treść książki zaspokoi zainteresowanych tym tematem, wzmacnia i daje przykład jak można pokonać swoje słabości przy pomocy Boga

autor opinii: EWA S

Fantasyczny audiobook

Wszystko co przekazuje nam o.Adam Szustak ma głęboką treść,cudownie się słucha,aczkolwiek bywa trudne w przełożeniu na codzienność.Na pewno nie była to ostatnia pozycja jaką zakupiłam w waszym klubie.

autor opinii: Beata Kołakowska

.Polecam gorąco!

Z wielkim zaciekawieniem przesłuchałam kolejne wydanie o. Adama. I jak zawsze jestem pod wielkim wrażeniem. Audio - book, zawiera proste wskazówki jak starać sobie poradzić z czymś co nas przerasta. Z takim swoim życiowym olbrzymem, który...no właśnie... ale jak to zrobić i jak zrozumieć nasze życiowe zmagania i przede wszystkim jak to zmienić polecam zasłuchać się w słowa o. Szustaka. Zaczerpnięte prosto z Biblii obrazy są najlepszymi wskazówkami dla każdego z nas.Z "procą" jaką zaleca o. Adam Szustak można pokonać wszystko. Polecam gorąco!

autor opinii: Jola Michalak

polecam

owe spojrzenie na znana historie naprawde otwiera oczy i co wazniejsze zacheca by samemu odkrywac Biblie na nowo...
Garsc praktycznych porad okraszonych humorem Ojca...slucha sie b przyjemnie. Czekam na wiecej

autor opinii: Tomasz

Pozytywna

Audiobook bardzo szybko wysłany, bez problemów. A autor konferencji ma swoją renomę - co tu pisać.
Pozdrawiam

autor opinii: Marek Konsek

Goliat nie góruje

Płyty słuchałam już kilka razy, zaczęłam nawet robić notatki. Bo można pomóc nie tylko sobie, ale też innym. Jak zwykle u ojca Szustaka wskazówki są bardzo konkretne, podane w lekkiej, dowcipnej formie, poparte przykładami z życia. Nigdy nie myślałam, że na tę znaną biblijną opowieść można tak spojrzeć. A na zakończenie fantastyczny wniosek, że gdy nam ciężko, gdy problemy się piętrzą, to w sumie dobrze. Goliat czyli problem tylko robi wrażenie siłacza. Szczególnie pomocna płyta dla ludzi młodych, dla słabszych psychicznie i dla tych, którzy wysłuchują poranionych i starają się im pomóc.

autor opinii: Iza Paszkowska

Fajny , mądry poradnik

Jak zwykle u Szustaka, dobra rada na to co nas przerasta , polecam .
Szkoda tylko że czasem goliat to ktoś ci bliski.

autor opinii: Marcin

Duchowo i naukowo

Jestem wielką fanką ojca Szustaka, każdy jego audiobook otwiera mi oczy na coś nowego, a nawet wiele nowych aspektów. Sięgnęłam po ten, bo sama z wieloma sprawami nie potrafię się zmierzyć. Jest dla mnie naprawdę fantastyczną sprawą w jaki sposób o. Adam łączy wiedzę biblijną z najnowszymi badaniami naukowymi z zakresu psychologii... Nie tylko dlatego jest wiarygodny i przekonujący, ale dla sceptyka może to być jakiś argument... Polecam tą pozycję wszystkim, zwłaszcza tym, którzy mają w życiu coś, co ich - w ich mniemaniu - przerasta. Problem nie rozwiąże się od samego wysłuchania płyty ;) Ale płyta pomoże w ogóle stanąć do walki i się z nim z zmierzyć. Polecam!!!

autor opinii: Bożena

Super!

Audiobook gorąco polecam - nie tylko fanom Szustaka!
Zakup poprzez stronę księgarni "tolle.pl" jest na najwyższym poziomie- szybko, bezpiecznie, profesjonalnie!

autor opinii: DP

Z procą na olbrzyma

Czy najlepsza konferencja ojca Adama? Trudno powiedzieć. Ale bez wątpienia- genialna, jak inne.
Co usłyszało moje serce? Że powinnam jeszcze bardziej ufać Najwyższemu. Wszystkie doświadczenia, przeciwności są w naszym życiu po coś. Czego potrzebuję, by bardziej ufać? Pokory...
Dzięki ojcze Adamie.

autor opinii: Beata Joneczko

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2016
EAN: 9788364855689
ID: 363599

Zobacz również

Z procą na olbrzyma. Lekcje Dawida. Jak zmierzyć się z czymś, co Cię przerasta? Seria: Jestem legendą
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...