TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zapanuj nad gniewem

Ocena:
(8 opinii)

Książka pod patronatem Tolle.pl!

Jak rozwiązywać konflikty, podtrzymywać relacje i wyrażać własne zdanie, nie tracąc panowania nad sobą.

Jeśli zauważasz, że gniew zakłóca twoje relacje z twoimi bliskimi i współpracownikami, uniemożliwia normalne funkcjonowanie w domu czy w pracy albo zaczyna wręcz kierować twoim życiem, sięgnij po tę bestsellerową książkę, która pomogła już wielu ludziom na całym świecie.

Czytając tę książkę nie tylko dowiesz się, jak radzić sobie ze swoim gniewem, ale również nauczysz się właściwie reagować na gniew innych.

Znajdziesz w niej opracowany przez cenionego specjalistę w tej dziedzinie program sześciu kroków opanowania gniewu. Pomoże ci on:

  • uświadomić sobie, które z pięciu destruktywnych postaci gniewu - od biernej agresji do otwartej wściekłości - są w twoim życiu problemem;
  • rozpoznać wczesne sygnały ostrzegawcze gniewu pochodzące z twojego ciała i umysłu;
  • zidentyfikować i zmienić nierealistyczne oczekiwania, jakie żywisz wobec siebie i innych ludzi;
  • skutecznie się porozumiewać, gdy pojawiają się różnice zdań - w małżeństwie, w rodzinie, z kolegami i koleżankami z pracy, itd.;
  • doskonalić umiejętności panowania nad gniewem tak długo, aż staną się one twoją drugą naturą.

Program Roberta Naya jest skuteczny, łatwy do opanowania i - w odróżnieniu od innych metod - skutkuje trwałą zmianą w zachowaniu każdego, kto zawarte w tej książce zasady zastosuje we własnym życiu.

Dr W. Robert Nay jest licencjonowanym psychologiem klinicznym prowadzącym prywatną praktykę. Pracuje też jako wykładowca Virginia Commonwealth University, University of Illinois i profesor nadzwyczajny w Georgetown University School of Medicine. Jest autorem dwóch podręczników i licznych artykułów publikowanych w fachowych czasopismach, a także współautorem wielu publikacji. Prowadzi szkolenia dla terapeutów na temat gniewu i agresji. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

warto

Ta książka pomaga poznać i lepiej zrozumieć samego siebie w ciężkich chwilach. Daje narzędzia do pracy nad cennym, ale często bardzo trudnym uczuciem gniewu. Bardzo polecam.

autor opinii: Anna

Wartościowa książka

Autor książki wywiązuje się z obietnic, które zawarł we wstępie o czym będzie traktowała pozostała część treści. Przekazuje nie tylko teorię na temat tego, czym jest gniew, ale i praktyczne wskazówki "jak z nim postępować". Jest to pozycja, która niewątpliwie pomaga w pracy nad swoimi emocjami. To po prostu wartościowa książka!

autor opinii: Ewelina Śmiejczak

Warto chcieć

Książka ta jest wartościową lekturą dla tych, którzy chcą i wierzą w to, że mogą zmienić swe stare nawyki i przyzwyczajenia. Gniew jako jedna z silnych emocji może mieć na nas niszczący wpływ, jeśli pozwolimy by nami owładnął.

autor opinii: Małgorzata Adamus

Gniew

Super książka. Szczególnie dla osób w ciągłym biegu z kawą w ręku ...
Dobrze się ją czyta. Przykłady są krótkie i dobrze obrazują treść rozdziałów. Na pewno pomoże znaleźć przyczynę naszej codziennej nerwowości. Polecam.

autor opinii: Beata Osuchowska

REWELACYJNA

Polecam, książka jest rewelacyjnym poradnikiem. Mnie nie pomogły wizyty u psychologa, ani leki uspakajające po których robiłam się senna a ta książka owszem. Nie trzeba wydawać pieniędzy na psychologa i nie trzeba się męczyć lekami. Bardzo prosto napisana.

autor opinii: Gabi

Zapanuj nad gniewem

Książka bardzo dobra dla osób, które mają problemy natury emocjonalnej.Znalazłem wskazówki jak poradzić sobie w sposób konstruktywny ze złością i gniewem, Polecam wszystkim tym, którzy chcą się poczuć lepiej sami ze sobą, a i otaczające osoby również będą odczuwały bezpieczeństwo i przyjemność bycia razem.

autor opinii: Zbigniew Sowiński

Warto ją mieć!

Książka jest świetna. Przyjemnie się ją czyta, dostarczając przy tym wiele wskazówek. Uważam, że naprawdę warto ją mieć.

autor opinii: Meg

Bardzo dobra książka!

Już po pierwszym przeczytaniu wiele się z tej książki nauczyłam.Mam zamiar od czasu do czasu wracać do rad w niej zawartych, tak , aby utrwalać sobie te nowe, dobre nawyki. Poleciłam też tę książę swoim znajomym.
Uważam,że chyba każdy powinien przeczytać tę książkę ( byłoby wtedy mniej cierpienia na świecie)
Dziękuję.

autor opinii: Maria Bidzińska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: W. Robert Nay
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 360
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374824422
ISBN: 9788374824422
ID: 216715

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Zapanuj nad gniewem Zapanuj nad gniewem
49.90 zł
37.38 zł
Oszczędzasz 12.52 zł (25%)
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...