TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moc przebaczenia

Ocena:
(6 opinii)

Praktyczne studium o istocie przebaczenia oraz o znaczeniu myśli i wypowiadanych słów, oparte na prawdach biblijnych. Dobre myśli i słowa przyniosą przełom w naszym życiu, a przebaczenie jest kluczem do doświadczenia pełni wewnętrznego uleczenia i dobrostanu.

Autor uważa, że przebaczenie jest kluczem do szczęśliwego, spełnionego życia. W naszym życiu spotykamy wiele osób, które nas krzywdzą. Są to najczęściej ludzie bliscy, znaczący, po których wiele się spodziewamy. A kiedy czujemy się skrzywdzeni, wpadamy w wir złych myśli i oskarżeń na ich temat. Negatywne myśli i słowa, a także rodzące się z nich postawy mogą nas powstrzymywać od wyjścia z miłością do innych ludzi. One blokują nas na doświadczanie radości i poczucia szczęścia w życiu. One także mogą być przyczyną powtarzających się negatywnych doświadczeń i problemów.

Pragnieniem autora jest, aby każdy czytelnik, który sięgnie po tę książeczkę, rozważył kwestię przebaczenia, aby mógł całkowicie przebaczyć i przyjąć przebaczenie, tak żeby jego życie stało się bardziej owocne w każdej dziedzinie.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Moc przebaczenia

przebaczenie jest bardzo ważne w rozwoju duchowym, bez niego nie ruszymy dalej. Ta książka pokazuje i uświadamia to z całą mocą. Warto przebaczać i trzeba, dla siebie i innych.

autor opinii: Asia

Warto przebaczać

Książka utwierdza mnie w przekonaniu o wartości przebaczenia. Warto ją przeczytać i warto przebaczać

autor opinii: Julia

Przebaczenie daje radość życia.


Książka ta pomogła mi przebaczyć osobie, która mnie bardzo skrzywdziła, ale także pomogła mi zrozumieć moje własne winy. Dowiedziałam się, że kiedy kogoś oskarżamy, to wchodzimy we współpracę z szatanem, oskarżycielem ludzi. I bez względu na to, czyja to wina - ktoś zostaje potępiony, jeśli z nas wypływa oskarżenie. Takie odkrycia wstrząsają człowiekiem. Teraz uczę się, aby nikogo nie oceniać i nie osądzać, ale kochać.

autor opinii: Halina Smotrzyk

Moc przebaczania

Zamówiłam tę książkę dla osoby, która ma problem z przebaczaniem, a sama dużo skorzystałam . Doskonała książka. Przeczytałam ją jednym tchem ,a potem wracałam do poszczególnych tematów, które mnie dotyczyły. Polecam szczególnie tym którzy mają problem z przebaczaniem, noszeniem w sobie urazy oraz rozdrapywaniem ran.Jest też doskonale opisany problem miłosierdzia i sprawiedliwości.

pozdrawiam serdecznie

autor opinii: Basia

Polecam

Książka pokazuje istotę przebaczenia oraz znaczenie jakie mają nasze myśli i wypowiadanie dobrych słów. Doświadczenie przebaczenia przynosi prawdziwą wolność zrozumienie i Boże prowadzenie.

autor opinii: Kamińska Danuta

Moc przebaczenia

warto sięgnąć do tej książki, żeby móc spojrzeć w prawdzie na swoje życie i zrozumieć czym tak naprawdę jest dar przebaczenia. Jest to dobra refleksja nad własnym postępowaniem. Każdy z nas potrzebuje przebaczenia i każdy kiedyś się zmierzy z tym we własnym życiu.

autor opinii: Mateusz Tomica

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Koinonia
Autor: John Arnott
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 70
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788360124659
ISBN: 978-83-60124-65-9
ID: 195181

Zobacz również

Moc przebaczenia
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...